⚽ SL 22/23 H:3 | Ümraniyespor 0-1 Galatasaray | MS | 19 Ağustos - Sayfa 164 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 22/23 H:3 | Ümraniyespor 0-1 Galatasaray | MS | 19 Ağustos

Fenerbahce Galatasaray'a Kerem icin 5 milyon Euro'luk bir teklifde bulunsa kabul eder miydiniz ? Cevabınız hayirsa Kerem elimizde patladı demek biraz yanlış. Kerem elimizde patladıysa Morutan ve Cicaldau neremizde patlamış oluyor ?
Renktaş fb veya başka bir takım farketmez 5m veren olsa hiç düşünmez gönderirdim.
Bence geçen sene de takım o kadar kötüydü ki biz Kerem'i gereğinden fazla büyütmek zorunda kaldık, halbuki bu adam takımımızda en iyi ihtimalle bir yedek olmaktan öteye geçmemeliydi zaten.

Morutan ve Cica konusuna girmeye bile gerek yok.

Ayrıca eğer mümkün olsa bu 3 isimden sadece Morutan'on üzerine eğilirdim.

Renktaş fb veya başka bir takım farketmez 5m veren olsa hiç düşünmez gönderirdim.
Bence geçen sene de takım o kadar kötüydü ki biz Kerem'i gereğinden fazla büyütmek zorunda kaldık, halbuki bu adam takımımızda en iyi ihtimalle bir yedek olmaktan öteye geçmemeliydi zaten.

Morutan ve Cica konusuna girmeye bile gerek yok.

Ayrıca eğer mümkün olsa bu 3 isimden sadece Morutan'on üzerine eğilirdim.
Kerem'i 5 milyona satmaya calissak kesin alicisi olur bence. Bende Kerem'in komple bir oyuncu oldugunu düşünmüyorum ama Galatasaray'a maliyetini ve gecen sene verdigi katkiyi düşünürsek elde patladı demek biraz Kerem'e haksizlik gibi. Forumun genelinde Yunus Kerem'den çok daha iyi bir oyuncuymuş gibi kani var ama bence boyle düşünmek icin daha çok erken.

Şimdi yine baktım da gol sevinci çok samimiydi. Bizi bu ruh şampiyon yapacak hayırlısıyla.
Ayrıca biz son dk gollerinde iyi olduğumuz sezonları genelde alıyoruz, son yıllarda en azından hep böyleydi.
Bu sebeple bir konuda daha şeytanın bacağını kırmışız hissine kapılıyorum.
Tek haneli skorlar olduğu için bol stres yapsak da böyle böyle dördüncü yıldızın geldiği sezon da var, Luceli yıllarda gelen şampiyonluklar da.
Okan hocanın istediği şeyin bu olduğunu sanmıyorum ama eldeki malzeme şimdilik bu kadarına el veriyor ve daha tam hazır olmayan isimler de var, en kötüsü de aldıklarımızın da sakatlanması. Birkaç eksik giderilirse 11-12 yılındaki performansa evrileceğimizi düşünüyorum. O sene de yeni bir takım oluşturdu. Ve fb maçına kadar kayıplar inanılmazdı. Oyun da keza öyleydi. O liderlikten sonra 14. haftadan sonra takım gaza bastı. Bu tarz yenilikler sancılı oluyor. Üç senedir sürekli bir şeyler değişiyor. Bir süreklilik yok. İstikrar dediğimiz şey sadece ezbere yazılan on bir adamı sahaya sürmek değil ki, birlikte oynamaktan zevk alan 11 adamı bulmak mühim. Sonra da onları yedek olarak tamamlayanları...Bu yeni oluşan takımlar için en zorlu süreçtir. Buna odaklanmalı Okan hoca da. Toz pembe bir tablo için ne kadar erkense karamsar olan için de o kadar erken...Bazen sitede görüyorum böyle öldük-bittik diye de, bu ligi görüyorsunuz işte 38lik dili dışarda dedikleri Gomis bile on dakika da bazen de bir dakika da fişi çekebiliyor. Bu goller öyle altın değerindeki bunu ancak sezon sonlarında fark ediyorsunuz. O yüzden biraz sabır. Ha olmazsa da ona o zaman bakarız. Bu takım bir şansı hak ediyor. Üç sene nelere nelere verdik o şansları...

2.yarıdaki istek 💛❤️
Olması gereken, hep görmek istediğimiz istek

Dün maç genelinde allah ne verdiyse tarzı bir oyun vardı. Yeni transferlerimizin mücadelesinden memnunum Sefer hariç
Abdülkerim hata yapmaya meyilli çok dikkatli olmalı.
Sefer gol atabilmeli. Gomis golcü evet ama 37 yaş ile nereye kadar. Forvete mutlak suretle çakı gibi bir adam şart
Kanat da keza aynı şekilde. Kerem'in son dönem performansından memnun değilim, çabucak toparlamasını umuyorum. O bölgeye biraz rekabet şart.
Yunus'dan daha iyi faydalanmamız lazım
Hatta ve hatta Hamza'ya daha fazla şans vermemiz lazım

İleri bölgeye uygun takviyeler yapıldıktan sonra stoper transferi yapılmalı.
Kadro derinliği şart. Emrelerle felan bir yere kadar...

kadro iyice oturduğu zaman
#lets go Cimbomb diyebiliriz

Üst Alt