⚽ SL 22/23 H:3 | Ümraniyespor 0-1 Galatasaray | MS | 19 Ağustos - Sayfa 165 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 22/23 H:3 | Ümraniyespor 0-1 Galatasaray | MS | 19 Ağustos

Akbaba çıkıp mertens girdikten sonra oyun Ümraniye ceza sahasına yıkıldı resmen acayip baskı kurduk ön tarafta adamlar çıkamadı.
Ümraniye çok iyi bir takım değil evet ama ne de olsa yapılmaya çalışılan yapıldı
Akbaba pres oyununda hiç yok zaten o yüzden 2.yarilar oyuna girmeli maç cozuldukten sonra.

Mi Note 10 Pro cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

İlk yarıdaki oyun kesinlikle kabul edilemez, felaketti. İkinci yarının 70 civarına kadarki kısmı ise gayet iyiydi. Yalnız o esnada verdiğimiz birkaç pozisyon sıkıntılıydı. Tabi ki her takım pozisyon verir ancak görüntü o ki o pozisyonlardan birini yeseydik çıkaramazdık. Yani takım o güveni şimdilik vermiyor. Bireysel anlamda çok fazla gömeceğimiz oyuncu var ancak asıl problem bence bireyselden ziyade organizasyonla alakalı. Yine de sezon başı iyi oynamadığımız maçtan 3 puan çıkarmak iyidir.

Biraz da o pis Fenerli Serkan Kırıntılı için bir şey söylemek istiyorum.

Onun bunun çocuğu kıçını yırttı yine 90 dakika bize karşı. Ama Gomis ne güzel koydu sana ha pis Fenerli.
Her sene hangi takıma giderse gitsin bize karşı acayip yırtınıyor ondan önceki dönemlerde de Ömer Çatkıç vardı o da her maç yırtınıyordu umarım Serkan'dan da kurtuluruz.

Bu FB Ümraniye'den 3 yedi, 3 daha yerdi. O kadar pozisyon verdiler. Bir de biri penaltı, diğeri son dakika olmak üzere (futbol şansı) 3 attılar ama öyle ahım şahım bir pozisyon da bulmadilar.

Biz de özellikle son iki haftadır bayağı bir şanssız gidiyoruz. İlk yarıdan çok rahat kopabilecek maçları cömertçe harcayıp, son dakikalarda stres oluyoruz. Bir penaltı falan olsa çözülüp gidecek maclardi hepsi. Hele ki Giresun maçı.

Yeni transferlerin, bilhassa hücum oyuncularinin ritim bulmasıyla bu sorunu da çözmüş olacagiz, biraz sabır.

Önemli olan bu süreçte toplayabildiğimiz kadar puan toplamak. Bence Antalya da, Giresun da ligin iyi takımları. İlerleyen haftalarda göreceğiz zaten. 3 maç 6 puan, içeride yenilmiş olmanın verdiği olumsuz tad dışında bence fena değil ya.

Btw ligin ikinci haftasında alınan sonuçlar algıyı çok değiştirdi. Bir anda FB güzellemeleri başladı her yerde yine.

Bize karşı pozisyon dahi bulamayan Ümraniye'ye delik deşik olmaları çabuk unutuldu.

Şu ana kadar izlediğimiz en kötü iki takım, İstanbulspor ve Kasımpaşa. Stoperinde ne olduğu belirsiz 3. Ligde dahi adam gibi süre alamamış, esas mevkisi stoper dahi olmayan bir oyuncunun oynadığı, ve daha sonra 10 kişi kalmış bir takıma yürüyerek gelip her dakika neredeyse net pozisyona girdiler.

O moralle Adana Demirspor maçını da bir şekilde alacaklar bence ama uzun vadede ne olacak göreceğiz.

üstad onur tehlikeli adam bulaşma istersen
soyismini tam hatırlamıyor um rahman adında biri vardı,seninle geçenlerde tartışdığımız gibi “kel alaka bir maçta ezikler faulden gol attı”ben de hakem golü vermiş gol mü gol diye yazdığımda bu fenerli deyince bana geldiler.Uzun küfürleşmeler sonucu forumu terk etmek zorunda kaldı,sonra provakatör lük yapıyordu,sonra forumdan da atıldı herhalde.Mesajlarımda vardır.Bu yüzden,başkasının kini görmeyen kendinin kini piyade tüfeği sanıyır.Herkes karşısındakine kim olduğunu bilmeden sallıyor.Ben pire için yorgan yakan biriyim.

Ümraniye nasıl pozisyon bulamadı bize? Della Valle mi ne altıpastan bomboş kaçırdı. Gollük bir kaç şutları da vardı 2.yarı. Herifler isabet sağlayamadılar yoksa pozisyona girmediler denemez.

Ümraniye nasıl pozisyon bulamadı bize? Della Valle mi ne altıpastan bomboş kaçırdı. Gollük bir kaç şutları da vardı 2.yarı. Herifler isabet sağlayamadılar yoksa pozisyona girmediler denemez.
Yahu iki tane pozisyonları var koskoca 90 dkda. Biri valle, diğeri de abdülkerim'in ayak koyduğu pozisyon.

O kadar olur.

FB maçını görmedin mi adamların? Bayağı pozisyonlari vardı o maçta.

Üst Alt