⚽ SL 22/23 H:34 | İstanbulspor 0-2 Galatasaray | MS | 16 Mayıs - Sayfa 166 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bir kere en moralsiz izlediğim maç olarak tarihe geçecektir, sebebinin Galatasaray'ım ile zerre alakası yoktur.
Maç için ise... Bizim adımıza çok rahat geçtiğini düşünüyorum. İstanbul da iyi oynamadı zaten. Çok rahat atabileceğimiz, fırsata çevireceğimiz pozisyonları harcadık. Olsun..
Dediğim gibi İstanbul çok kötü olduğu için 10 kişi kalınca bile heyecanlanmadım ki 2. golümüzü de bulduk zaten
Aslan Kazımcan'ın yükselen performansı beni mutlu etti.
Nihayetinde galip gelmeyi bildik
3 puanımız hayırlı olsun rtaşlarım

“Galatasaray niye haftalardır kırmızı kart görmüyor?” diyen ezikler bakalım bu sefer ne bahaneler uyduracaklar.

İlk devre yine takım işlemedi
Sergio Mertens aynı anda neden olmuyor, kurgu da mı bir şey var, oyuncuların kondüsyon veya form mu çok düşük bilemiyorum
Doğru düzgün atak yokken bir rakip hatasında penaltı bulduk
Hoca bu kez 2. yarıya değişiklikle başladı, isabet oldu ve takım biraz top yapmaya başladı
Zaniolo’yu oyuna almasını eleştirmek yanlış olur ama çıkan oyuncu Mertens olmalıydı yine
Rashica’yı çıkararak yine macera aradı biraz
Zaniolo’nun yaptığı çok yanlış, şefkatle yaklaşıp psikolojik destek vermek lazım
Yoksa biz de kaybederiz adamı, kazanabilirsek de umduğumuzdan fazla katkı alırız
Ama bu sezon artık dakika almamalı
10 kişi kalınca hıca ezbere değişiklikler yerine doğru hamleleri yapmış oldu
BAY takıma resmen hayat verdi, top oyaladı, 2 kişilik koştu
Benden büyük bir bravo
Golde de çok beğendim
Nelsonun can kurtaran müdahalesinden sonra topu aldı, tehlikesiz bölgeye taşıyıp kereme verdi ve koşusunu yaptı
Keremden tekrar aldı ve bu noktada fırsat var mı yoksa topu oyalayayım mı diye bekledi
Aklıyla oynadı
Fırsatı görünce pası verdi ve yine koşusunu yaptı
Kerem’in ara pası güzeldi, Icardi de çok güzel bitirdi köşeye
Gem arapas hem gol vuruşu üst klastaydı
Icardi’yi ceza sahası içinde topla daha fazla buluşturmalıyız
Kritik 3 puan oldu, aynen devam edelim inaşallah

Yine çok kolayca kazanacağımız bir maçı olabildiğince zora sokmayı başardık. Hem çok fazla pozisyon harcadık hemde son paslarda oldukça dikkatsiz davrandık buna rağmen en az 3-4 farkla kazanacağımız bir maç oynadık. Birde üstüne Zaniolo'nun akla izana sığmayan kırmızı kartı ile maçı olmayacak derecede zora soktuk buna rağmen bu maçı kazanmak önemliydi ama her maçı istisnasız bu kadar zora sokmamalıyız cidden yorucu bir durum oldu artık bu. Sezon başından beri en az 10 tane bu şekilde maç oynadık bu kalitede bir takım için bu maçları rahatlatmak bu kadar zor olmamalı. Sonuç olarak şampiyonluk yolunda çok önemli bir eşiği geçtik ama bu maçı çok daha rahat kazanmalıydık bu maç özelinde bunu söyleyebilirim.

Zaniolo konusunda ise eğer sahadaki tavrı ve agresifliği bu şekilde olmaya devam ederse faydasından çok zararı olacak gibi duruyor oyuncunun yeteneğinden bağımsız sahada güven vermeyen ve her an bir saçmalık yapabilecek bir tarzı var bu şekilde düzenli oynaması ve ideal oyuncu olması mümkün durmuyor. Zaniolo için ödenen bonservise yaklaşan bir teklif varsa bunu değerlendirmek mantıklı olabilir bu aşamada.

Son düzenleme:
Üst Alt