⚽ SL 22/23 H:35 | Galatasaray 2-0 Sivasspor | MS | 20 Mayıs - Sayfa 115 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Seneye için bazı mesajlar verdi bence takım. Mertens seneye sonradan oyuna girecek şekilde planlanmalı Oliveira'nın formda olmadığı zamanlar için ucuz yollu ama iyi bir potansiyel olacak pas kalitesi Midtsjö'den iyi bir yedek olmalı adı geçen Cher Ndour bu iş için uygun olabilir mesela veya Efe Akman'ı kullanabiliriz. Bu maç özelinde Mertens, Rashica kötülerdi Oliveira hala bildiğimiz gibi değil ama en azından bir kıpırdama vardı vasattı.

Muslera takımın yıllardır kaptanı şampiyonluğa 1 maç kala saçma sapan bir tepki veriyordur yani başka birşeydir.

Maçı radyodan dinledim yoldayken.Spiker İcardi gol attıkça İcardi,İcardi,İcardi dedi.Kizim da: "Baba ben artık Galatasarayi değil İcardi'yi tutuyorum."dedi.Hani İcardi forması da var, nasıl bir oyuncu ise aurasi herkesi çekiyor.Boyle bir oyuncu izlediğimiz için şanslıyız! Tebrikler takıma, haftaya kazanıp şampiyonuz inşallah.Kim bilir belki kazanmaya da gerek kalmadan şampiyonluk gelir.

Maçı radyodan dinledim yoldayken.Spiker İcardi gol attıkça İcardi,İcardi,İcardi dedi.Kizim da: "Baba ben artık Galatasarayi değil İcardi'yi tutuyorum."dedi.Hani İcardi forması da var, nasıl bir oyuncu ise aurasi herkesi çekiyor.Boyle bir oyuncu izlediğimiz için şanslıyız! Tebrikler takıma, haftaya kazanıp şampiyonuz inşallah.Kim bilir belki kazanmaya da gerek kalmadan şampiyonluk gelir.
Bizim yeğen de öyle 10 yaşında, 6 aydır ortalıkta ben Icardiyim diye geziyor ben de formasını aldım saçlarını sarıya boyatacakmış

Fotottarena Özel Haber: Başkan Dursun Özbek soyunma odasına indi. Futbolcular “Büyük Başkan” şeklinde tezahüratlarla başkanı karşıladılar. Başkan maçın primini söyledikten sonra futbolcular büyük bir coşku ile “oley oley oley oley şampiyon Cimbom” şeklinde tezahüratlarla soyunma odasını inlettiler.

Üst Alt