⚽ SL 22/23 H:35 | Galatasaray 2-0 Sivasspor | MS | 20 Mayıs - Sayfa 117 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Geçen haftalarda ve bu hafta rakibe pozisyon vermiyorsun attığın gollerin dışında mutlak 2-3 tane kaçırdığın pozisyon oluyor ama ite kaka o da güzel hikaye.
Vasatlığa tahammül etmek gibi bir düşüncem yok, olsa GS'ı tutmazdım.
Çıkıp Oli, Mertens, Mata konusunda 2 çift laf edin diyeceğim de hocamın vardır bir bildiği tabii.
Neyse, neyin ne olduğunu zaman gösterecek. Hamzaoğlu da 3 kupa aldı, gördük sonrasını...

Son maçlarda istesek gol sayımızı arttırabilirdik fakat pozisyon vermeden bitirebilir miydik, zor. Kaza golü yememek önemli. Gümrük maçında ve kupa maçında yenen 3 golden bariz dersler alınmış.

Rakiplere acaba puan alır mıyız düşüncesini yaşatmıyoruz bile. Telafisi olmayan maçlarda garanti bir oyun oynamak normal olan. İyi oyundan kastınız nedir bilmiyorum fakat bana göre takım şampiyon gibi oynuyor ve bunu da 2-3 kilit oyuncu formsuz olduğu halde yapıyor.

Takımın son 2 maçtaki defansif konsantrasyonu muhteşemdi bu maçta da bunu sürdürürsek istediğimiz sonucu alacağımızı düşünüyorum. Hücumda çok şanssız iki maç geçirmemize rağmen gol yemediğimiz için 2 maçı da kazanmayı başardık ve şampiyonluk yolunda defans her zaman çok önemlidir. Kadroda Dubois-Boey dışında değişiklik olmaz muhtemelen, Midtsjö genelde yedekten girince etkili oluyor bu şekilde devam etmek daha ideal gibi.
Üst üste 3 maçtada muhteşem bir defansif konsantrasyon gösterdik ve bu galibiyetinde anahtarı bu oldu. İyi savunma yaptığımız sürece ofansta zaten bir şekilde gerekeni yapıyoruz. Ankaragücü maçında da aynı defansif konsantrasyon ile devam edip istediğimiz sonucu alıp şampiyonluğu kutlayacağız hayırlısıyla.

Harbiden defans yaptık bu sene calim falan atamıyor son maçlarda rakipler Abdülkerim boey falan çalım yemiyorlar farkettiniz mi gecemiyor kimse lan muhteşem valla.

Vasatlığa tahammül etmek gibi bir düşüncem yok, olsa GS'ı tutmazdım.
Çıkıp Oli, Mertens, Mata konusunda 2 çift laf edin diyeceğim de hocamın vardır bir bildiği tabii.
Neyse, neyin ne olduğunu zaman gösterecek. Hamzaoğlu da 3 kupa aldı, gördük sonrasını...
Vasatlık mı? Hamza mı? Zikriniz var fikriniz yok. Okan yerine kim olacak JJ mi? Şu ligde senden daha iyi top oynayan bir takım yokken ortalığı kasıp kavurmuşken yaptığınız yorumlar eyyamdan öteye gitmiyor.

Üst Alt