⚽ SL 22/23 H:35 | Galatasaray 2-0 Sivasspor | MS | 20 Mayıs - Sayfa 116 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Şimdi ankaragücüne karşı şampiyonluk maçına çıkacağız
Çok rahat ama çok önemli bir galibiyet aldık
Ama ikinci yarı değişiklikler gelene kadar 1-0 öndeyken yine ortasaha düşmüştü
Topu kaybettiğimizde Toreira’nın 2 kişilik oyunu olmasa rakip direkt ortasaha oyuncularımızı geçmiş oluyordu
Sivas değerlendirmekten uzaktı ama ileride değerlendiren rakipler olacaktır
Hoca bu noktada anlamsız şekilde değişiklikleri geç yapıyor, kaç maçtır aynı tabloyu izliyoruz
Rakibi heveslendirip 2’yi arıyor olabilir ama artık telafisi olmayan bu kritik maçlarda çok riskli
Mertens ve Sergio varken bu riskli oyuna bir çözüm bulamıyorsa ya ilk 11’i değiştirmeli ya da değişiklikleri rakip heveslenip üstüste gelmeye çalışmadan önce yapmalı

Son bir 90 dakika ve inşallah şampiyonuz

Etmiyoruz, bu da benim fikrim. Haftalarca zaten FB ile şampiyon kim olamayacak kavgası verdik. FB İstanbul'u, Giresun'u yense şu an çok farklı şeyleri konuşuyorduk ama taraftar ve şampiyonluk genleri yüzünden biz oluyoruz. Rakiplerinden bir tık daha iyi olman ortada müthiş bir futbol olduğu manasına filan gelmiyor.
Oynanan oyunu da, oyuncu tercihlerini de beğenmiyorum. Şampiyonluğa oynayan takım şu pozisyona tepki vermiyorsa kapatsınlar dükkanı.
Fazla city falan izliyosunuz siz 3 mactir tek pozisyon vermemis takim daha allahtan belanizi mi istiyosunuz anlamadim ki

Sezon genelinde de gayet iyi oynadik

Fb giresun yorumun ise tam bi fiyasko olaylari fb acisindan degerlendirmek nedir biz de karagumrugu yenseydik nolurdu mesela?

Fazla city falan izliyosunuz siz 3 mactir tek pozisyon vermemis takim daha allahtan belanizi mi istiyosunuz anlamadim ki

Sezon genelinde de gayet iyi oynadik

Fb giresun yorumun ise tam bi fiyasko olaylari fb acisindan degerlendirmek nedir biz de karagumrugu yenseydik nolurdu mesela?
2 tane kaleyi tutan şutumuz var o da gol oldu hangi oyun yav bu. Haftalardır ıkına ıkına gidiyor takım.

Üst Alt