⚽ SL 22/23 H:6 | Kasımpaşa 2-3 Galatasaray | MS | 11 Eylül - Sayfa 196 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Oyunumuzu 10 üzerinden değerlendirelim

• 0

Kullanılan: 0 0.0%
  • 1

• 2

Kullanılan: 1 0.6%
  • 3

• 4

Kullanılan: 1 0.6%
  • 5

Kullanılan: 6 3.4%
  • 6

Kullanılan: 10 5.6%
  • 7

Kullanılan: 64 36.0%
  • 8

Kullanılan: 70 39.3%
  • 9

Kullanılan: 15 8.4%
  • 10

Kullanılan: 11 6.2%

• Kullanılan toplam oy
    178
  • Anket kapatılmış .
Var tabl elbette, kritik paslari oldu yine, ufak nuanslar gibi gozuksede rakibi yipratiytor iste zeki paslar, verkaclar, uzun toplar falan ama bugun tutuk ve bir parca daha pas hatasi yapti, Oliviera'da oyle. Onun disinda mac eksigi net belli, bir iki mac daha surebilir, skora direkt katki bekliyorum sonrasinda.
aynen öyle. Bu takım onuncu haftadan sonra daha da can yakar tahminim.
Mertens de kilit adam olmaya devam eder. Adamların yaşına bakınca da bana normal geliyor.
Oli konusunda ama evet, şu direkleri geçsek rahatlayacağız.

Hocam neyden rahatsızsın? Bugün en azından mutlu ol diyorum bunda ne var yani? Yediğimiz golden önce neler kaçırdık görmedin mi? Takım yedeklerine kadar değişmiş başkan hoca değişmiş biraz zaman gerekmez mi? Neden mutlu olamıyorsan onu çözemedim?

En az senin kadar mutluyum renktaş hiç şüphen olmasın.

Tek amacım testi kırılmadan gördüğüm eksikleri söylemek. Ben yanılırsın ne mutlu bize hep birlikte şampiyonluğumuzu kutlarız.

aynen öyle. Bu takım onuncu haftadan sonra daha da can yakar tahminim.
Mertens de kilit adam olmaya devam eder. Adamların yaşına bakınca da bana normal geliyor.
Oli konusunda ama evet, şu direkleri geçsek rahatlayacağız.

Bugun Oliviera biraz top kaybi yapti dogru (pas hatasi dahil) ancak cok cok zeki adam.. Asist'te o pasin hizini mukemmel ayarladi tam kararinda boylelikle daha net ve darbeli vurus geldi Kerem'den, kaleci aciyi tam kapatamadi. O pasi Berkan/Taylan vs atsa auta ya da Kerem'in ucu ucuna vuracagi pas olurdu ve neticede gol de olmazdi. Iyi bir sutor, zeki bir ortasaha oyuncusu ve ara paslari, koridorlari cok iyi goruyor ustune pres/top kazanmada da iyi. Sorun agir olusu zaten o da olsa klasik tabirle bizde olmazdi :) Bugun bir de kart gormemek icin dikkatli oldugunu da belirteyim cunku sinirda.

Ortasaha yumusak boyle. Merten ve Mata, maca gore tabi, ayni anda sahada zor olur.
Mertens güzel baskı yapıyor saf 10 numara gibi değil.Zaten şu takım çok yuksek yüzde ile topa sahip olacagi ve yüksek kalite oyun aklı olacağı için öyle adam adama defans anlayışı olmayacaktir.
Mertens-Yusuf-Mata üçlüsünden birini dahi yedekte görmek üzer.

Mertens güzel baskı yapıyor saf 10 numara gibi değil.Zaten şu takım çok yuksek yüzde ile topa sahip olacagi ve yüksek kalite oyun aklı olacağı için öyle adam adama defans anlayışı olmayacaktir.
Mertens-Yusuf-Mata üçlüsünden birini dahi yedekte görmek üzer.

Mertens degil problem, Mata ve Mertens yani ayni anda olmalari ayrica Mertens her ne kadar top kapip defansif yardimda bulunsada, kimyasi bu degil. Katki amacli yapiyor. Bu ortasaha ile daha cok yapmak zorunda kalacak ki bizim ondan istedigimiz daha onde topla bulusmasi ve skora yonelik oynamasi ustune pres yapmasi vs.. Cok geriye gelmemesi gerekiyor. Ayrica zayif kaliriz takim savunmasinda net.

Mertens degil problem, Mata ve Mertens yani ayni anda olmalari ayrica Mertens her ne kadar top kapip defansif yardimda bulunsada, kimyasi bu degil. Katki amacli yapiyor. Bu ortasaha ile daha cok yapmak zorunda kalacak ki bizim ondan istedigimiz daha onde topla bulusmasi ve skora yonelik oynamasi ustune pres yapmasi vs.. Cok geriye gelmemesi gerekiyor. Ayrica zayif kaliriz takim savunmasinda net.
Allah yüreği güzel tüm takımlara Dünya yıldızı Mertens-Mata mi oynayacak lüxü versin 😁😁😜

Bugun Oliviera biraz top kaybi yapti dogru (pas hatasi dahil) ancak cok cok zeki adam.. Asist'te o pasin hizini mukemmel ayarladi tam kararinda boylelikle daha net ve darbeli vurus geldi Kerem'den, kaleci aciyi tam kapatamadi. O pasi Berkan/Taylan vs atsa auta ya da Kerem'in ucu ucuna vuracagi pas olurdu ve neticede gol de olmazdi. Iyi bir sutor, zeki bir ortasaha oyuncusu ve ara paslari, koridorlari cok iyi goruyor ustune pres/top kazanmada da iyi. Sorun agir olusu zaten o da olsa klasik tabirle bizde olmazdi :) Bugun bir de kart gormemek icin dikkatli oldugunu da belirteyim cunku sinirda.

Olinin oynadı mı çok verim verdiğini geçen hafta da gördük.
Ben özellikle ara pas tekniklerini beğeniyorum. Böyle sıfırdan hani atacağı noktayı görme deriz ya, onu en iyi beceren topçularımızdan.
Orta saha en büyük sorunumuzdu, şimdi de alternatifli ondan işte biraz da bulduk da bunuyoz.
Ama hepsi skor değiştirecek adamlar bunlar. Oli biraz golü de istiyor, bu direkler modunu düşürüyor az, ondan dedim atarsa çoşarız.
Bölgesinin melosu olabilir ama daha sakini tabii. sdgfgsd

Üst Alt