⚽ ŞL 23/24 A Grubu M:4 | Bayern Münih 2-1 Galatasaray | MS | 8 Kasım - Sayfa 190 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Attik yedik ofsayt vs bi kenara aponun 70. Dakikada tertemiz topu almasina faul caldi ben orta koptum sinirden
O tarz pozisyonda oynatirsin gol olursa kontrol edersin kritik nokta da olan bir pozisyon hakem oyunu bizim aleyhimize yönettiği kesin.Normal de hakem konusmam ama Bayern gibi bir takıma deplasmanda hakem katledince maçı konuşmak zorunda kalıyoruz.İki maçtan da mutsuz değilim skor hariç bu oyunu devam ettirelim Manchester dayanamaz bize UEFA ya gidersek büyük başarılar kazanabiliriz.

Nelsson 1. hata zaten ama kontrol etmek için tek adam var ceza sahası içinde o yüzden zaman da vardı
davinson da hem fizik hem kafa olarak yorgunluk da olabilir artık o saniyede. tekrar izledim ya sergio indirebilirmiş kane'i ya da nelsson belki müller'i. kane'in ilk pas da biraz şansa iyi yere düşmüş ayağından, nelsson da her zamanki gibi kaçarak savunmuş müller'i. top oyuna yeni girmiş tel'e ulaştıktan sonra gerisini savunmak çok güç artıkç.

Şu maça Hamzaoğlu döneminde falan çıktığımızı düşünemiyorum. Kazakistan takımını falan yenemiyorduk Şampiyonlar Liginde değişik bir dönemdi.
Çokda abartmamak lazım
o dönemdeki kadroyla bu bir değil. Şu anki kadroya çok ciddi maaşlar ödeniyor.Bence çoğu kışi hem Galatasaray'ı haifife alıyor hemde rakibler inanılmaz abartılıyor.
İki seneki o çöp kadro neredeyse barcayi eleyecekti baya ilerledi.

Transferde çok iyi oyuncularda alındı çok karavanada yapıldı.transferde Birazcik başarı yüzdesini yukarıya çeksek ve planlamada basit hatalar yapılmasa bu klüp hem ekonomik olarak daha iyi olacak hemde sportif olarak özellikle Avrupa'da sürekliliği sağlayacak.Ama bunu bir türlü beceremiyoruz.

edek de sanki hoca durduk yere çıldırmış gibi şerefsizliklerini örtbas edip klasik batılı gibi ahlak satmaya çalışmasınlar. çaldık 1 maç de otur sevin işte, hoca söylemlerini eyleme döküp de valideni portekiz'de ziyaret etmedi diye şükret yeter.

Üst Alt