⚽ ŞL 23/24 A Grubu M:4 | Bayern Münih 2-1 Galatasaray | MS | 8 Kasım - Sayfa 191 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Görüntülerde oynama yoksa ilk golümüzü gasp etmisler. Ulan hakeme degil ama VAR'a guveniyorum derken onlar da hayal kirikligi oldu

Torreira’nin golüne bayagi bjr sevindik yazik oldu gercekten

Özeti izleyince oyuncular da inanilmaz sevinmis tarih yazacaktik engel oldular

Ben takima ve hoca’ya güveniyorum

Büyük basarilar elde edecegiz,bunun hayalini kuruyorum takim ve hoca dan dolayi

Çokda abartmamak lazım
o dönemdeki kadroyla bu bir değil. Şu anki kadroya çok ciddi maaşlar ödeniyor.Bence çoğu kışi hem Galatasaray'ı haifife alıyor hemde rakibler inanılmaz abartılıyor.
İki seneki o çöp kadro neredeyse barcayi eleyecekti baya ilerledi.

Transferde çok iyi oyuncularda alındı çok karavanada yapıldı.transferde Birazcik başarı yüzdesini yukarıya çeksek ve planlamada basit hatalar yapılmasa bu klüp hem ekonomik olarak daha iyi olacak hemde sportif olarak özellikle Avrupa'da sürekliliği sağlayacak.Ama bunu bir türlü beceremiyoruz.
Abartma değil bence. O dönemde de başkan Dursun Özbek'ti. Vizyon ile alakalı bir durum. Mesela bu sezon Hamzaoğlu başımızda olsaydı, Zaha'yı alalım mı diye sorulsaydı kendisine ''Yok başkanım, Kerem'i küstürmeyelim.'' falan derdi.

hakemin en kritik hatası Abdülkerim pozisyonuydu orada da muhtemelen Kerem kaptıracaktı devam etse.

Çok bir şey diyemem, ofsayt VAR hakeminin hatası, Davies pozisyonu da bence faul değildi.

Yine de ilk maçı bu olmasa iyi olurdu.
En kritik hata Abdülkerim'in hatasıydı o ciddi pozisyondu. Davies pozisyonu faul vermese anlardım bir şey demezdim ama faul veriyorsa sarı kartı da vermek zorundaydı tehlikeli atağı kesmekten. Upamecano'dan neden çekmediler onu gerçekten anlamadım hani bana ofsayt olabilir gibi geldi ama Upamecano'dan çekilmesi doğru değil miydi? Yine Bayern'in attığı golde Kane ofsaytta değil o net ama Davinson'un engellenmesi var orada ve onu engelleyen adam ofsayttı. Hakem CL'de bu sezon izlediğim en kötü performansı veren hakemdi.

Yav arkadaşlar başka bir forumda İcardi’nin Neuer’in üzerinde aşırtmaya çalışması yanlıştı Neuer kolay kolay yere yatmaz yazmış. Bu pozisyon hangisiydi bir türlü hatırlayamadım. Kafayı yiyeceğim. İlk yarı ikinci yarının ilk 1-2 dakikasını izleyemedim o ara mı oldu?
Orada bunu soramıyorum çünkü cezalıyım fener’lilere giydirdiğim için 😁

Galatasaray’ın iptal edilen golü ofsayt değil
Pozisyonu bizim oyuncu topa vurduğu an değil, vurduktan bir süre sonra dondurup çizgi çekiyorlar
Ayrıca çizgiyi ofsaytı bozan Upamecano’dan değil diğer oyuncudan çekiyorlar

Abdülkerim’in bayern ceza sahası önünde kaptığı top faul değil ve pozisyon gole giderken hemen faul verdi ki VAR incelemesine gitmesin pozisyon
Zaten Tuchel baktı üstüste Upamecano yakacak, oyundan aldı

Barış’a faul yapan Davies 2. sarıdan atılmalıydı
Hocanın söylediği gibi pozisyona faul verdiyse 2. sarıyı da çıkartması lazımdı

Bayernin ilk golü hem faul, hem faulü yapan bayernli oyuncu kaleciyi yanılttığı için ofsayt
Yan hakem bayrağı kaldırıyor, VAR gol verince pozisyonu anlatıyor, buna rağmen pozisyonu belki de tarihte ilk kez 2. defa Var inceliyor, yine de gol veriyorlar
Her açıdan mükemmel çekimler yapan Alman rejisi 2 defa Var incelenen pozisyonu doğru düzgün göstermiyor bile

Sonuca etki eden en az 4 büyük hata
Uefa adına skandal bir geceydi

Yav arkadaşlar başka bir forumda İcardi’nin Neuer’in üzerinde aşırtmaya çalışması yanlıştı Neuer kolay kolay yere yatmaz yazmış. Bu pozisyon hangisiydi bir türlü hatırlayamadım. Kafayı yiyeceğim. İlk yarı ikinci yarının ilk 1-2 dakikasını izleyemedim o ara mı oldu?
Orada bunu soramıyorum çünkü cezalıyım fener’lilere giydirdiğim için

İlk yarı olmuştu diye hatırlıyorum
Ama zaten ofsayt bayrağı kalkmıştı o pozisyona
Hatta içimden “ofsayt da olsa ağlara atabilmesi lazımdı” diye geçirmiştim

Üst Alt