⚽ ŞL 23/24 A Grubu M:4 | Bayern Münih 2-1 Galatasaray | MS | 8 Kasım - Sayfa 192 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Zor grup çektik fikstür olarak da zor fikstür geldi zorlu maçlar peş peşe geldi, bir daha görüşmemek üzere elveda münih beştaş a gelen ballı kuralar bir kere bize gelmedi ona rağmen 0 çekti enayiler

Bu grup kurasında (hani kolay çektik demeye kimsenin yüzü olmaz)

bu performansla bu grupta çıkacağız.

hatta iyi bir kuraya çeyreğe kadar gidebiliriz şakasız.

bu sezon canla başla gidebildiğimiz seviyeye gitmemiz lazım . Çünkü bneim görüşümde Yaz transfer döneminde Boey'i tutamayabiliriz (soru: Serbets kalma maddesi var mı bu adamda? varsa ne kadar acep). 3 4 takım KESİN parayı basacak. Apokerimede italyanlar talip olur %100.

yazın yönetimin işi epey zor olacak başarılı giden sezonda eminim.

Ya ahahah fblilerin space yayinini dinliyorum adam ciddi ciddi 10 dakikadır " GS sane yi mamalamis çok belli " deyip sane şöyleydi böyleydi diyerek saneyi para ile ayarttigimjzin analiz kastı bir Allah'ın kulu da çıkıp demiyor ki be awgosmdumun evladi sane bayernddn senelik 12m alıyor GS kaç m vermiş olabilir diye şak gibiler şaka

Yav arkadaşlar başka bir forumda İcardi’nin Neuer’in üzerinde aşırtmaya çalışması yanlıştı Neuer kolay kolay yere yatmaz yazmış. Bu pozisyon hangisiydi bir türlü hatırlayamadım. Kafayı yiyeceğim. İlk yarı ikinci yarının ilk 1-2 dakikasını izleyemedim o ara mı oldu?
Orada bunu soramıyorum çünkü cezalıyım fener’lilere giydirdiğim için 😁
Ofsayt idi. Baslarda

Aklı başında futboldan anlayan her fenerli gerçekleri biliyor saygı duyulacak bir takım olduğumuzu biliyorlar ve gelişmeye devam ettiğimiz için çok korkuyorlar

Kuralar çekildiği zaman ben dahil bir çoğumuz Bayern deplasmanında ne yaparız, Manchester deplasmanında ne yaparız diye düşünmüştük. Ama Okan Hocamız ve Futbolcularımız Manchesterda kazandılar, Münihte futbol dersi verdiler. Özellikle Sanchez transferinin değeri ortaya çıktı. Velhasıl gururluyuz. Gruptan çıkacağız. GALATASARAYLIYIM DE GÖĞSÜNÜ GERE GERE wrsphz.jpg

SM-M127F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Gece Ziyech, Zaha ve Kerem için iyi geçmedi ama bu adamların kalitesi ortada. Ziyechin Ajax ve Chelsea'de UCL, Zahanın Palace ile EPL maçlarında Avrupa ve Dünyaya saldığı ün ortada. Her zaman iyi olamaz hiçbir oyuncu. Kerem Türkiyenin en iyi yerlisidir bu gerçek hiçbir zaman değişmeyecek. Adamı Soldan alıp 10'a çektik tabiki zaman zaman bocalayacak. Ben bu 3 ismin de kalitesine inanıyorum. Tam destek InCollage_20231109_150154878.jpg

İçimden bir ses Angelino bu maçta kalitesini herkese gösterecek ve kazanacağız diyor demiştim. Matador yanıltmadı. Harika oynadı. Belki Almanyanın havasından Leipzig günlerini hatırladı bilmiyorum ama üst seviye savunma performansı. Sen busun. Leipzig ve Manchester City gören Angelino bu. Bravo 20231109_022649.jpg

Sergio Oliveira. Savunma arkasına attığın o pası Türkiye sınırları içinde atacak başka bir 8 numara yok. Avrupadada sınırlı. Sen böyle bir Playmaker'sın işte. Sen Porto ve Roma gibi takımlarla bu yüzden UCL ve Serie A da bu kadar etkiliydin. Senin sonuna dek destekçiniz. Kaliteni bize ve Avrupaya kanıtlamaya bu şekilde devam et. Sen bizim Virtüözümüzsün 20231109_021518.jpg

Sacha Boey. Artık tamamen herkes kabullenmiştir. Boey Avrupanın en üst seviyesinde kendini kanıtlamış bir Süperstardır. Avrupanın en iyi Sağ Bekidir. Harika oynadı. İnanılmaz mücadele etti ve Saneyi yine oynatmadı. Kazansan herkes konuşur ama kaybedince kimse konuşmaz ama şu oyuna yazık oldu. İyi ki varsın 20231109_021631.jpg

Üst Alt