⚽ ŞL 23/24 A Grubu M:4 | Bayern Münih 2-1 Galatasaray | MS | 8 Kasım - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
iyi oyunumuzla evde 3lük oluyorsak kötü oyunla depte en az 5lik oluruz
Kanka bence iç saha maçı gibi oynamayız, birincilik iddiası ile çıkmıştık maça, ofans düşündük sadece ama seviyemiz yetmedi bir nevi ön elemelerde oynadığımız Ljubljana maçı gibi, onlarında bize seviyesi yetmemiş idi... Bu maç herhalde daha dengeli, doğrudan ofans odaklı olmayan, geçiş kovalayan bir görüntü çizeriz diye düşünüyorum

garip hissiyatım şu : takım deplasmanda oynadığı maçlarda daha "bulduğunu atan" profil.

içerideki maçlarda ne oluyor bilmiyorum ama bitiremiyoruz.

minnacık ihtimal bile olsa gol bulursak enteresanlaşabilecek işler ama çok ufak ihtimal.

Dün her ne kadar 65 dk bayerni sahadan silsek, top onlarin hücum hattina geldiginde kalite farkini hissettirdiler. Herifler cok kolay gol buluyor.

Bu macta fark yememek basari olur.

Dün her ne kadar 65 dk bayerni sahadan silsek, top onlarin hücum hattina geldiginde kalite farkini hissettirdiler. Herifler cok kolay gol buluyor.

Bu macta fark yememek basari olur.
Kesinlikle aynı fikirdeyim. Her geldiklerinde gol atabilecek hissiyatı veriyorlar. Çoğunluk farkında değil ama gerçekten bu adamları 60 dk sahadan silmek büyük iş. Real ve City bile bu kadar net üstün oynamamıştır.

Nelsson defansa sanchez 6 numaraya. Angelinoyu da os'de deneme fantazilerinin yapılabileceği mis gibi maç.
Bu maçta yapamazsan baska hiç bir maçta bunu deneyemezsin.
Denemek gerekir.

Üst Alt