⚽ ŞL 23/24 A Grubu M:4 | Bayern Münih 2-1 Galatasaray | MS | 8 Kasım - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
@Hakan Kuzu Görev seni bekler Hakan'ım :D

F9TARmMXcAAadZD

Bu sefer kalecinin agzina kadar basmak yerine 2.bolgede ortasaha da saglam durup baskiyi 2.bolgede kullanip kazandiklarimizla gecisi denemek dahami mantikli olurdu acaba biraz atletico misali oynayabilsek daha verimli isler yapabiliriz belki bayren deplasmaninda da kontra yersek artik cüs diyecem

Bu oyunun tesadüf olduğunu düşünmüyorum. Basit goller yemeyelim yeterki bu Bayern den puan alacağımıza inanıyorum.

Bu sefer kalecinin agzina kadar basmak yerine 2.bolgede ortasaha da saglam durup baskiyi 2.bolgede kullanip kazandiklarimizla gecisi denemek dahami mantikli olurdu acaba biraz atletico misali oynayabilsek daha verimli isler yapabiliriz belki bayren deplasmaninda da kontra yersek artik cüs diyecem
Fatih Terimin zamaninda da iyi maclar cikariyorduk ama pres oyunu oynayip ve yüksek durmanin cezasini cekiyorduk hep. Avrupada biraz kontrollü oynamak gerekir, evet daha cok ikinci bölgeyi saglama almak gerekir. Hep 3cü bölgede hataya zorlayarak pozisyona girmektense orta sahada kazandigin toplardan kendinde üretmen gerekir set oyunundan. Takimda ikinci yarilarda okadar yorulmamis olur.

Son düzenleme:
Bir şekilde gruptan çıkabilsek D ve E grubunun 1. çıkacak muhtemel takımları dişimize göre. 2/7 de fena bir ihtimal değil. PSG ve Barcelona ise orta kura olur. City, Arsenal ve Real gelmesin.

Ekli dosyayı görüntüle 223818

Real,city ve arsenal disinda kafa kafaya oynayabiliriz

Ayrica diger rakiplerin de cl de oynadigimiz 3 mactan sonra bizimle oynamak isteyeceklerini hic düsünmüyorum

Sampiyonlar ligi farklı bir yer. Evet biz Galatasarayız genlerimizde her zaman büyük oynamak var ama burada daha mantıklı oynamaliyiz. Lütfen bu maçta artık kontrayi düşünelim. Çünkü Bayern e karşı kendi evinde pres oynamak real madridin bile cesaret edemeyeceği bir iştir. Bayern maçından 1 puan alırsan büyük bir iş yapmış olursun hoca. O yüzden inattan vazgeçmeli daha akılcı oynamaliyiz.

Ilk mac ulan acaba mi diyordum mactan önce. 1 puan alabilecegimize inaniyordum ama olmadi. Mac elimizden kaydi gitti. Bu macta totem motem diye demiyorum harbi beklentim 0. Bi farkli maglubiyet versinler cikmayalim maca modundayim. Dunyanin en zor 2 3 deplasmanindan birine cikicaz. Sakatlik kart vs olmasin gidelim gule oynaya oynayalim yine kendimizi gosterelim vay be iyi takim dedirtelim donelim 😀

Üst Alt