⚽ ŞL 23/24 A Grubu M:5 | Galatasaray 3-3 Manchester United | MS | 29 Kasım - Sayfa 181 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Hakem kararları artık normal değil ... Bayern- Kopenhag maçında el pozisyonubes geçtim , ceza sahasında net itme var penaltı verilmedi... bir şeye bağlanacaksa, net Filistin hükümet desteği olabilir, Dünya kupasında bile Messi Arjantin kollanmasi neden diyordum? Ronaldo coca cola olayından sonra UEFA takındığı tavıra bakınca bazı şeyler yerine oturuyor..

Not: İsrail - Filistin olayında bizi ilginlendirmez modundayim , hala öyle düşünüyorum. Ve olayların İsrail istediği doğrultuda Hamas içindeki ajanlar kullanılarak yapıldığı belli iken.

Yanlış kadro ve stratejinin kurbanı olduk. MANU yenilmeye çok müsaitti çünkü tüm barutlarını ilk 11'de kullanmışlardı ve oradada 3 oyuncusu hazır değildi. Yapmamız gereken tek şey gol yememekti çünkü atacağımız kesindi ama biz ne yaptık geniş alanda merkezi boşaltarak git-gel oyununa çevirdik işi.

Ocak'ta yollanacak Ndombele'den şu maçta ne bekliyorsun Okan hoca hakikatten anlayamadım. Nelsson'u stoper Kaan'ı merkezde kullansan şu an gruptan çıkmıştık.

Alanya maçından sonra değişen bir şey yok demiştim o da ayrıca dün ortaya çıktı, sorunlarımız baki merkezde eksiğiz, sol bekimiz yok, Zaha skor yapıyor ama oyun içi etkinliği çok az ve İcardi sahada yürüyor.

Ocak ayında 3-4 oyuncu gidip yerlerine pürüzsüz 2-3 tane oyuncu gelmeli haybeye maaş ödemeleri yapıyoruz bari yolla>al yapalım da saha içinde faydalanım çünkü ciddi bütçe harcadık.

Bu erinç ve orhan hoca neyi sıvamış ya ndombele kötü oynamamış dayı nasıl oynamadı adam topla 5 kere falan buluştu tahminen. Olması gereken hiç bir yerde yoktu. Topu yönlendirsin diye beklenilen adam ayağına alınca 5 saniye bekliyor.

Ndombele en kötü oyuncuydu leş leş.

Tam bir Artist yahut.
Noldu lan Artistcik...?! Kazanamadıniz mi?! Suturamadiniz bizi?!
eb1847cb2a17cf089ef8e8da7e0b24e7.jpg

Gol sevinçlerinde o geçen seneki takım kaynaşmasını görmüyoruz
Sanki bazı isimlerle kopukluk var
Dün Ziyech'in iki gölünde de dikkatimi çekti

1-0 iken penaltımızın verilmemesi direkt etkiledi maçın kalanını. orada 1-1i bulsak fernandes'in golü de gelmezdi rahatça kazanmaya oynardık. üzerine bir de ofsayt pozisyonu tuzu biberi oldu. ama bütün bunlara rağmen maçı 3-3e getirmek çok büyük iş. atabilirdik de yiyebilirdik de son bölümlerde... ama yine de gurur duyacagımız bir maç oldu üzülsek de... kopenhag'ı mağlup etmek kaldı, severiz böyle maçları

Hocanın çizgiye inip rakibi dengesiz yakalayınca gol atamama problemimizi çözmesi lazım. Dün çok geldik o şekilde bomboşken Boey ve Torreira vs ya içeri doğru pası veremedi ya da ceza sahası dışına çıkarıp pozisyonu öldürdüler. Adamlar bu şekilde gelince her türlü kaleye şut çekiyorlar. 3. golü böyle attılar mesela. Boey'in boşluk bulup sağdan geldiği pozisyonları çalışmamız lazım. İçerdeki oyuncular doğru yere konumlanıp Boey'in nereye pas atacağını bilmeleri lazım.
Boeyin gelişme göstermediği tek alan olabilir. Eğer bir üst seviye istiyorsa kesinlikle topu kullanmayı bilmeli. Her maç 2-3 kere aynı sahne yaşanıyor ama golü geçtim şut bile çekmeden bitiyor pozisyon

Boeyin gelişme göstermediği tek alan olabilir. Eğer bir üst seviye istiyorsa kesinlikle topu kullanmayı bilmeli. Her maç 2-3 kere aynı sahne yaşanıyor ama golü geçtim şut bile çekmeden bitiyor pozisyon
Eboue manyak yapıyordu bu işi al da at pası veriyordu resmen. İşte dediğin sıçramayı yapması için o işleri yapması lazım. Boşuna Fransa milli takımına seçilmemezlik olmuyor bu yönleri eksik görüyor işi bilenler. 2-3 şöyle pozisyon yaşansa Mbappe kafayı yer mesela.

Üst Alt