⚽ SL 23/24 H:15 | Galatasaray 3-1 Adana Demirspor | MS | 8 Aralık - Sayfa 103 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu takım cidden ömür törpüsü yani şu maçın 93. dakikaya kadar 2-1 olması inanılmazdı. Şu harika futbolun hakkı bu maçı çok daha rahat şekilde kazanmak olmalıydı. Bu sezon bitiricilik sorunu resmen zirveye çıktı bu kadar bitiricilik eksikliğine rağmen 40 puanda olmamız gayet iyi bence.

Son düzenleme:
Sol bekte Barış oynamasın. Saatli bomba. Yusuf Sarı çok zorladı. Gerçi Kazım ve Angelinho olsa daha da sorun olurdu.
Dostum dediğine katılıyorum ama bir itirazımda var, ofansif anlamda ilk defa sol taraf işledi. Barış çok güçlü atletik yapılı bir oyuncu fakat bazen nerede ne yapacağını bilemiyor o nedenle bu biraz sıkıntı oluyor, defansif anlamda bir gelişim gösterir mi bilmiyorum ama bazen hamle konusunda eksiklikleri çok ortaya çıktı ama onun dışında ben kötü olduğunu düşünmüyorum bu demek değil ki Barış sol bek olsun, transfer dönemine kadar mecburen sol bekimiz muhtemelen Barış olacak belki çok daha iyi işler çıkarabilir, şu zamana kadar ilk defa sol taraf çalıştı belki şans, belki beceri göreceğiz zamanla.

Dostum dediğine katılıyorum ama bir itirazımda var, ofansif anlamda ilk defa sol taraf işledi. Barış çok güçlü atletik yapılı bir oyuncu fakat bazen nerede ne yapacağını bilemiyor o nedenle bu biraz sıkıntı oluyor, defansif anlamda bir gelişim gösterir mi bilmiyorum ama bazen hamle konusunda eksiklikleri çok ortaya çıktı ama onun dışında ben kötü olduğunu düşünmüyorum bu demek değil ki Barış sol bek olsun, transfer dönemine kadar mecburen sol bekimiz muhtemelen Barış olacak belki çok daha iyi işler çıkarabilir, şu zamana kadar ilk defa sol taraf çalıştı belki şans, belki beceri göreceğiz zamanla.

Haklısın. Angelinho ve Kazım'ı düşününce onlardan iyiydi. ama yine de bir orjinel sol bekimiz olmalı orada.

Bugün, kötü ve art niyetli bir hakemin olduğunu unutma, unutturma!! Çifte standardın babasını gördük. Geçen hafta zeminin ırzına geçen irfan köpeğine sarılarak devreyi bitirenler, bugün sarı kart vermek için fırsat kolladı!

Nelson'a penaltı verenler, daha net pozisyona oyna devam dedi. Şikenin babası dönüyor, herkes suspus.

Üst Alt