⚽ SL 23/24 H:15 | Galatasaray 3-1 Adana Demirspor | MS | 8 Aralık - Sayfa 104 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Haklısın. Angelinho ve Kazım'ı düşününce onlardan iyiydi. ama yine de bir orjinel sol bekimiz olmalı orada.
Kesinlikle katılıyorum, Barışın oradaki ileriye top taşıma ve daha isabetli pasları sayesinde Zaha'nında b daha rahat oyun oynayacağını düşünüyorum ama dediğin ve dediğim gibi ne olur bilemeyiz muhtemelen ara transferde orjinal sol bek alınır. Şamp Ligi'nden iyi para geldi transfere kullanabiliyoruz, iyi bir sol bek ile değerlendirmek lazım, Ziyech vb oyuncular gibi bir kaç sene önce 50-60ları görmüş şimdi belki olur diyerek adam alabilirler ama çok sıkıntılı bir bölgemiz olduğu için o topa girmeseler iyi olur. Bir yandan da iyi sol beklerin hepsi Şamp Ligin de veya Uefa'da devam edecekler. Bakalım neler göreceğiz.

hakem maça nasıl etki ediyor görmüş olduk
fenev maçında vermediği penaltıyı şimdi çalıyor
ama savunmada boey çok yalnız kaldı bir tek bu durum hoşuma gitmedi

Şiir gibi bir ilk yarı, 2 gol
Dikine paslara, dar alanda paslaşmalara bayıldım
Ama sonra yine rakibi maça ortak ettik
Oyuncuları kutluyorum
Bence hepsi çok iyi oynadı
Ama final paslar maalesef yine kötü
Rahat 4, 5 olacak bir maçta rakibi uzun süre ortak ettik, heveslendirdik
2. devre sonunda yenen bir penaltı takımı bu kadar düşürmemeliydi

Kerem kendini değil Icardiyi düşündüğü zaman geçen sezon şampiyon olmuştuk, bu maç bunun habercisi oldu..

SARI KIRMIZI ŞAMPİYON CİMBOM BOM

Iyi oynadik, cok kacirdik.

Icimizdeki Irlandalilar uzulmustur simdi hangi oyuncuya bok atsam diye dusunenler vardir.
Bence hepsi de gayet iyiydi. Kopenag maçı var çok ama çok önemli. Yüksek tempoda tutmamak gerekirdi ve öyle de oldu. Karşında geçişi çok iyi oynayan bi takım var. Bizim burdakiler istiyoki süper tempo kora kor mücadele falan. Şurda 3 gün sonra 15 milyonluk maç var.

Barış Alper çok iyiydi, sayesinde sol kanat da biraz işledi bu maçta
Ama yanıltmasın, mecbur kalmadıkça solbek oynayamaz

Üst Alt