⚽ SL 23/24 H:19 | Galatasaray 3-0 Konyaspor | MS | 7 Ocak - Sayfa 133 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Son vuruşlardan bağımsız olarak güzel ve kritik bir galibiyet, Sivas deplasmanı zor olacak ama Boey-Torreira ikilisi dönüyor rotasyonumuz daha rahat olacak, Bu galibiyet o maça da büyük motivasyon getirecektir.

O kadar eksiğe rağmen yakaladıklarımızı atsak maçın hakkı 7-1 olurdu.

GDQpTPSXoAAImAk
kerem'in sutlarinda gol beklentisini 0.00 olarak ayarlasinlar bir de öyle bakalim sayilara. anca daglara taslara veya direk dibinden disari yolluyor toplari.

Sezon başından beri oyunumuz bir türlü akamadı. Bu kadar transfer yapıldı ama oyun olarak geçen sezonun çok gerisindeyiz. Güzel oyun oturacak mı ümitsizim artık .

Bizim takımın deplasmanda daha rahat oynamasının sebebi taraftarın fazla olmaması iç sahada her topu alana 30-40 metre fark etmeksizin vur vur vur diyorlar bu iş artık değişmeli 1 kez vurdu olmadı yine devam ediyorlar 2 kez oldu yetmedi bir daha devam ediyorlar.

Bizim takımın deplasmanda daha rahat oynamasının sebebi taraftarın fazla olmaması iç sahada her topu alana 30-40 metre fark etmeksizin vur vur vur diyorlar bu iş artık değişmeli 1 kez vurdu olmadı yine devam ediyorlar 2 kez oldu yetmedi bir daha devam ediyorlar.
Kaostan beslenen A Spor ve Ali Koc Twitter medyasi hakem Ali Sansalan'i vermedigi bir faulden dolayi adeta yerlere vurmus. Bu macta Ali Sansalan'lik bir sey görmedim ben. Tartismali bir karar yok, hepsi hakem yorumu. Bizim lehimize vermedigi fauller de oldu. Oyunun özellikle ilk yarida sogumasina epey yardimci oldu hatta. 3 gol atmisiz, Kerem efendi 4 tane net kacirmis. 30 sut cekip 7-8 yapacagimiz maci 3-0 kazandik. Bunlar hala akillanmiyor. Günün birinde birilerine patlayacagiz ama o takim kim olacak merak ediyorum.

Kaostan beslenen A Spor ve Ali Koc Twitter medyasi hakem Ali Sansalan'i vermedigi bir faulden dolayi adeta yerlere vurmus. Bu macta Ali Sansalan'lik bir sey görmedim ben. Tartismali bir karar yok, hepsi hakem yorumu. Bizim lehimize vermedigi fauller de oldu. Oyunun özellikle ilk yarida sogumasina epey yardimci oldu hatta. 3 gol atmisiz, Kerem efendi 4 tane net kacirmis. 30 sut cekip 7-8 yapacagimiz maci 3-0 kazandik. Bunlar hala akillanmiyor. Günün birinde birilerine patlayacagiz ama o takim kim olacak merak ediyorum.
Senelerdir bu düzen böyle bu düzeni yıkacaksak yine biz yıkacağız yönetime ve hocaya sahip çıkıp son noktayı koymak lazım.

Kerem denen arkadas abdulkerimin yanina gitsin topa nasil yatilir nasil pozisyon alinir topa hangi aciyla gelinir bir ogrensin

Utanir insan stoper oynayan adamin topa vurus teknigi senden iyi
Her gelen topa kontrolsuz hazirliksiz gelip topun orta ust kismina vurulmaz bunu amator topcu bilir

Ne hallere dustu koca klup 11 oyuncusu forveti topa vurmayi bilmiyor ogrenmiyorda burasi altyapi okulu degil mactan sonra calis kardesim yada klubede otur
30 yaşına gelince değerlendirelim bunu

Senelerdir bu düzen böyle bu düzeni yıkacaksak yine biz yıkacağız yönetime ve hocaya sahip çıkıp son noktayı koymak lazım.
Cok sükür aidiyet duygusu cok yüksek bir teknik ekip ve oyuncu grubuna sahibiz. Almanya kökenli yerli futbolcularimiz harika isler cikariyor. Kaan Ayhan bu sene hep iyi oynuyordu, simdi yanina Kerem Demirbay eklendi. Eyüp Aydin atama bekliyor. Günay da oynadigi Karagümrük macinda cok net bir kurtaris yapip 3 puani getiren isimlerden biri olmustu. Takimda itlik, serserilik yapabilecek tek bir oyuncu yok.

Ali koç’un kendileri gibi arapları yaladığı için ve futbolcularına Atatürk paylaşımlarını yasakladığı için bugün iyice taraflı yayın yapmaları normaldir.

Kerem denen arkadas abdulkerimin yanina gitsin topa nasil yatilir nasil pozisyon alinir topa hangi aciyla gelinir bir ogrensin

Utanir insan stoper oynayan adamin topa vurus teknigi senden iyi
Her gelen topa kontrolsuz hazirliksiz gelip topun orta ust kismina vurulmaz bunu amator topcu bilir

Ne hallere dustu koca klup 11 oyuncusu forveti topa vurmayi bilmiyor ogrenmiyorda burasi altyapi okulu degil mactan sonra calis kardesim yada klubede otur

kadıköyde alacağımız çok net mağlubiyet ne alemde var mı haber?

Üst Alt