⚽ SL 23/24 H:19 | Galatasaray 3-0 Konyaspor | MS | 7 Ocak - Sayfa 134 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bunca eksiğe rağmen harika galibiyet. Ndombele neden Napoli, Tottenham, Lyon da oynadığını Kerem Demirbay neden Leverkusen gibi bir takımın as oyuncusu olduğunu kanıtladılar. Muslera ve Barış harikaydı. Abdülkerim harika bir gol attı. Yedek kadroyla tertemiz 3 puan 20240107_214241.jpg

SM-M127F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Abdülkerim harika oyunu ve golleriyle, Muslera muhteşem kurtarışlarıyla, Ndombele ve Demirbay kariyerlerinin farkını gösteren oyunlarıyla, Barış Alper inanılmaz bir savunma ve hücum performansıyla fark yarattılar. Eyüp Aydın harika bir başlangıç yaptı. Harika galibiyet InCollage_20240107_211407416.jpg

Fernando Muslera. Bazen söylenecek sözler biter ya sen öyle bir kalecisin. Seneler geçtikçe Galatasaray, Türkiye Ligi ve Uruguay tarihinin en büyük efsanesi olduğunu herkesin suratına vura vura gösteriyor ve kanıtlıyor. Bir an evvel sözleşme yenilemeliyiz. Koskoca 18 maçta sadece 9 gol yemek insanüstü bir istatistik. Capitano, Grande! Sen hep bizimle olmaya devam et 20240107_215317.jpg

Çok değerli ve özel bir galibiyet aldık. Oyuncu eksik deyip geçmeyeceksin çünkü olmayan oyuncular bu takımın en değerli isimleri ama yerlerine oynayanlar harikaydı. Ndombeleyi kazandık, Zahayı kazandık, Kerem Demirbayı zaten çoktan kazanmıştık. Tebrikler Aslanlar 20240107_214244.jpg

Oyunumuzdan hiç memnun değilim yav
Geliyoruz ama son anda saçma sapan şutlar
Takım şut çalışmıyor mu anlamıyorum
Kerem topa abanma işini iyice abarttı mesela
3 puan güzel tabiki ancak insanın içinde kalıyor
4 olsun 5 olsun istiyor

Sezon başından beri oyunumuz bir türlü akamadı. Bu kadar transfer yapıldı ama oyun olarak geçen sezonun çok gerisindeyiz. Güzel oyun oturacak mı ümitsizim artık .
Geçen sezon 3 günde 1 maç oynamıyorduk. 7 aydır durmadan maç yapıyor takım. İlk defa bu ara oldu onda da takımın en iyi 4 oyuncusu yok. Geçen sezon gibi az maç oynamadığımız için yüksek tempo götürmüyoruz maçları. Muhtemelen öyle götürsek şimdiye takım fizikken çökmüştü ve sezon sonunu getiremezdik.

Bu yoğun fikstüre rağmen geçtiğimiz sezondan daha çok puan topladı takım.

4 olsun 5 olsun istiyor
Aslinda sorun tam oyunumuzda degil. Maalesef ilk golu cook gec buluyoruz, o da oyunumuza yansiyor. Kerem eger gercekten kacirmak yerine atsaydi, bugun bambasla bir oyun gorecektik.

Tabi ki oyunumuzun gelismesi gereken yerleri de var, fakat konu sadece oyun degil onu dile getirmek istedim. Zaha, Icardi eger tam fit donus yaparsa, o zaman gorecegiz oyunumuzu

Benim için değerli olan gol yemeden devam ediyor olmamız 18 maçın 11'inde gol yemedik Muslera bu sezon rekoru geliştirebilir.

Takım lezzet vermiyor

O şampiyonluk topunu oynamıyor

En son Alanya maçında oynadı

Acaba o Alanya maçı neden öyle geçmişti

Bilmem anlatabildim mi

-------

Bundan bağımsız Icardi faktörü var elbette

Fit bir Icardi diğer her şeye ağır basıp yine o topu oynatacaktır bize

Ama aslında eldekilerle çok daha iyisi mümkün

Baraja neden kendi oyuncularımızı koymadık kaleci çok net o boşluktan fark ediyor hareketlenmeye başlıyor 2 tane oyuncu koymuş olsak muhtemelen goldü direk vuruşun gideceği noktayı rahatlıkla anladı.

Özellikle Demirbay gibi duran top ustası bir isim varken denemeliydik.
8yqg9vj.jpg

Kaptanla gönül bağımız yüksek 1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1'e bile tamam derim ne zaman isterse o zaman bıraksın yetemediği zaman yedeğe kaysın.
Basaksehir macinda yedigi gol disinda hatasi yok bu sene. 18 lig macinda 9 gol yemisiz. Iki macta bir gol yiyoruz demektir bu. Gayet iyi oynuyor, devam edilebilir suan icin.

Samsun 2 (2.yari 34.saniyede gevseklikten yedigimiz gol + Serbest vurus)
Basaksehir 1 (Muslera hatasi)
Ankaragücü 1 (Kontra atak)
Besiktas 1 (Kontra atak)
Kasimpasa 1 (Korner)
Hatay 2 (Kontra atak)
Adana 1 (Penalti)

Taraftar da 2 ye bölünmüş vaziyette...

Bir kısım taraftar ( ben dahil ) oynanan oyundan memnun değil , geçen seneyi arıyor halde. Özellikle kapanan takımları acamamamiz çok can sıkıyor, beceriksizliğime çözüm bulamayisimiz, 3. Bölgede oyuncuların eli ayağına dolasmasi vs üzüyor , yetersiz geliyor.

Diğer kısım da bunun aksini söylüyor , tezlerini puan durumunu gostererek+ smp.ligi fiksturunden ciktigimizi hatırlatarak güçlendiriyorlar. Bir de tabi " fb ye yatan Anadolu takımları" argümanları var...

Çok ikilemdeyim...

Taraftar da 2 ye bölünmüş vaziyette...

Bir kısım taraftar ( ben dahil ) oynanan oyundan memnun değil , geçen seneyi arıyor halde. Özellikle kapanan takımları acamamamiz çok can sıkıyor, beceriksizliğime çözüm bulamayisimiz, 3. Bölgede oyuncuların eli ayağına dolasmasi vs üzüyor , yetersiz geliyor.

Diğer kısım da bunun aksini söylüyor , tezlerini puan durumunu gostererek+ smp.ligi fiksturunden ciktigimizi hatırlatarak güçlendiriyorlar. Bir de tabi " fb ye yatan Anadolu takımları" argümanları var...

Çok ikilemdeyim...
Bu 2'sinden değilim direk 3. kısımdayım benim gibi düşünende çok vardır rakibin durumundan çok kendi durumuma bakarım 8 numara Kaan, Demirbay idare etti diyelim ama sol bek ve 10 numara gelse oyunun %100 fark edeceğini düşünen gruptayım.

Bunun yanında Icardi'nin 2 aydır ayak ağrısınıda ekleyebilirim son 12 maçın 10'unda 10 kişi oynattı o yüzden hem 2 transfer + sağlıklı Icardi geçen seneden daha üstün bir performans çıkabilir ama an itibarıyla oyuncu performans standartlarına göre geçen senenin gerisindeyiz sahayada yansıması normal 1 ay sonra tam tersi olabilir.

Muslera
Boey - Sanchez - Abdülkerim - ???
Torreira - Demirbay
Zaha - ??? - Kerem
Icardi​

Son düzenleme:
4 olsun 5 olsun istiyor
Bu son pas ve bitiricilik sorunu bence kadrodan kaynaklı hatta geçen sezon bile vardı icardi diye biri vardı diye üzeri örtüldü. Bizim hücum hattında ideal bir 10 numara yok ve kanatlar son pas ve skorerlik konusunda eksikler

Üst Alt