SL 23/24 H:2 | Samsunspor 0-2 Fenerbahçe | MS | 21 Ağustos - Sayfa 54 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 23/24 H:2 | Samsunspor 0-2 Fenerbahçe | MS | 21 Ağustos

Bu kadar yetenek ve zeka fukarası adamı bir araya toplamakta cidden başarı. Ptt de bunlar şampiyon oluyorsa, olamayanları düşünemiyorum. Takımız diye geziyorlardır ortada bide.

Bilmiyorum ama bence süper lige çıktık diye şampiyon olan gençleri harcayıp yerlerine bu ne üdüğü belirsizleri almışlardır
Yıllardır aynı terane, hep böyle yapıp cepleri doldurup sonra düşüyorlar tekrar

ligde birkaç hafta geçmeden hangi takımın ne olduğu konusunda net yorum yapamayız. maçtan önce "samsun" kağıt üzerinde zor bir deplasmandı. şu görüntüsü komik bile değil yahu. fb bu rakibe bile zorlandı.

Fener kötü oynuyor fln tamamda geçen seneden daha bitirici ayaklara sahipler bu sene. Ayrıca biz oturmuş kadromuzla oynamamıza rağmen fenerden de çok üstün oynamıyoruz. Geçen sene kötü oynayarak puan toplamıştık ilk haftalarda bu sene bunlar kötü oyunla puan toplucak gibi. Anadolu takımları çok kötü bu sene Bence biraz ciddiye almamız lazım.

Bilmiyorum ama bence süper lige çıktık diye şampiyon olan gençleri harcayıp yerlerine bu ne üdüğü belirsizleri almışlardır
Yıllardır aynı terane, hep böyle yapıp cepleri doldurup sonra düşüyorlar tekrar
Bu da var. Önünde de Ads gibi bir örnek var, lige çıktıklarında nasıl yapılandılar falan git bi sor soruştur, akıl iste. Bu kabile topçularının ligde ne işi var hakkaten yahu.

Üst Alt