⚽ SL 23/24 H:3 | İstanbulspor 0-1 Galatasaray | MS | 26 Eylül - Sayfa 140 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Yahu ne lakaytlıgi ne kücumsemesi böyle rezalet oynadığımız kaçıncı maç bu.
Sanki süper top oynuyoruzda lakaytlik yapacaklar.

Keremi gondermiyorsan zahayi almayacaksin.
Teteyi alıyorsun aynı bolgeye gidip ziyechi alıyorsun.
Bu takımın geçen seneden en büyuk problemi mertens ve oliyken buraya aldığın adam oliden farkı olmayan Kerem.
Defans bölgesi boey hariç çok agır oyunculardan kuruluyken takım sahaya doğru yayilamiyorken gidiyorsun angelinho gibi bir bek alıyorsun.adami neden kiraya verdikleri neden elden çıkarmak istedikleri her geçen gün daha iyi anlaşılıyor.
Bu takımın yaptığı en kaliteli transfer hiç tartismasiz sanchez.
Yapılmış olan transferlerin hepsi elde ilk 11 olan oyuncularin olduğu yere
Yapıldı.
İhtiyaç olan bölgeye yapılan tek transfer ndombele oda en sona gelmiş en riskli transfer.

Bu işler o kadar kolay değil..hiç bonservis vermeden şu kadar iyi transfer yaptık deriz ama oynanan oyuna bakarsakda ne kadar kötü transfer dönemi geçirdiğimiz anlaşılıyor.
Şu ligde özellikle bizim Bayern gibi içerde dışarda rahat galibiyet almamız içten bile değil.ama şu trasnfer donemlerini ısrarla çorbaya çevirip doğru oyuncuları alamıyoruz her sene ayni halt.her şampiyon olduğumuz sezon sonrası ayni halt.

Resim

zemın böyle boyasız

Üzülüyorum bunu yazmaya ama forum da futbol dan anlayan veya az cok amatör seviye de top oynamis üye sayisi cok az

Mac esnasinda ne yorumlari okurum ne de mesaj yazarim ama devre arasinda genel de göz atiyorum forum’a

Rezalet yorumlar vardi

Takim ilk yari cok iyi top oynadi sadece bitiricilik konusunda sikinti yasadik

Ikinci yari ise tempo’yu tamamen düsürdük ama oyunun hakimi yine bizdik

Biraz futbolcu psikolojisinden anlayin,zayif bir takim’la oynadiginiz zaman genel de oyuncular hem laubali hareketler yaparlar hem de rakip ten kendilerini üstün görürler

Man city gibi takimlarda olur böyle maclar mesela ilk aklima gelen gecen sezon küme düsmekten son anda kurtulan everton ile kendi evinde 1-1 berabere kalmisti yine ayni sorun dan dolayi

Veya yakinlardan bir örnek verelim fener’in gecen sezon puan kaybettigi maclar ortada

Ama biz böyle maclardan galibiyetle ayriliyoruz

Bu yüzden abartili yorumlar gereksiz

Bence hoca artık ideal 11’ini netleştirmeli. Küsen küssün herkese sıra gelecektir bunun cezası var sakatlığı var formsuzluğu var.

Geçen sene de aynı sorunu yaşamıştık transfer dönemi kapanana kadar tabi. Sonra üzerine koya koya giden takım vardı.
İdeal 11 i Okan hoca da dahil kimse oluşturamaz bu kadroda
Hem oyuncu ismi hem yabancı kuralı eli kolu bağlıyor.İlginç sezon olacak

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Maç içindeki sahadakilerin rakibi küçümseyen nasıl olsa yeneriz laubaliliğine çok kızdım 0-2 olsa herkes rahatlasa daha iyi olacaktı. Yinede zorlu maç temposunu düşününce Ankaragücü maçında kaybedilecek bir puanın İstanbulspor maçında yorulduk denmesine karşı çıkarım.

Geçen sene de aynı sorunu yaşamıştık transfer dönemi kapanana kadar tabi. Sonra üzerine koya koya giden takım vardı.
İdeal 11 i Okan hoca da dahil kimse oluşturamaz bu kadroda
Hem oyuncu ismi hem yabancı kuralı eli kolu bağlıyor.İlginç sezon olacak

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Evet işi zor. Bence transfer planlaması yanlış yapıldı. Sırf fırsat geldi diye aldık bazılarını.

Zaha bu maçta çok iyi paslar attı 2 tane pozisyona soktu iyidi bence. Ha çalıma girmedi, topla dripling yapmadı diye bu eleştirileriniz ise bu zeminde iyi ki yapmadı sakatlık çıkacak diye korktum şahsen.
hasan,haklısın lakin bu adam dr un dedigine göre gecen sene epl de hfıf sakatlıklarla bile her mac oynadı ve skorlar yaptı
ki kendini kastıgı takımda palace yanı bu adamın özelligi dribling calım şut ama bizde hala tedirginlik var cözemedım neden icardi kadar para veriyoruz

6 gün sonra Manchester maçına çıkacak oyuncuyu dağın başındaki rüzgarın kulakları sağır ettiği ve 3 bin kişinin tribünde olduğu maça konsantre edemezsin.

Boey ile Toreira'yı uzaya götür oradada terlerinin son damlasına kadar oynarlar o yüzden detaylar ile ilgilenmiyorum ilgilendiğim tek şey 3 puan.

6 maç yenilen 3 gol alınan 16 puan, yola devam.

Üst Alt