⚽ SL 23/24 H:3 | İstanbulspor 0-1 Galatasaray | MS | 26 Eylül - Sayfa 142 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Keremin geçiş hücumunda pas vermeyi öğrenmesi gerek, Zahayı beğenmeyenler haklısınız çok iyi değildi, ama Keremin 70 dk da veremediği 2 pası 20 dk da verdi mi verdi adam. Apo’nun ofsayt olan golü ve Oliveiranın aptalca ezdiği top gol olsa 1 asist 1 de asistin asistini yapacaktı.

Önümüzdeki maçlarda form durumuna bakılınca en mantıklı çözüm,

———————Muslera———————
-Boey—Sanchez—Nelsson—Bardakçı-
————Torreira——Demirbay————
——Tete———Ziyech———Kerem——
———————İcardi————————

Boey’in ve Abdulkerim’in oynadığı yerler zaten maç genelinde bayağı ön bölgeye yakın kanat forvet gibi olmaya başladı.

Bu şekilde deneyebiliriz geçici süre siye düşünüyorum. Angelino oynarken ne hücumda ne de savunmada etki edemedi ya da olumsuza yakın oynadı. Kazımcan bi süre yok. CL maçları olmaz ama ligde denenebilir.

Ofsayt ama albülkerim 10 cm geride olsaydı.. Demirbayın şutu 5 cm alttan gitseydi..
Geçen senenin benzerini yaşıyoruz ligi erken açtığımız halde bunu yapıyoruz. Oturacağını umut ediyorum.

Kaçan basit pozisyonlar benim de canımı çok sıkıyor.
sorma yav , şu kadar vasatın çok altındaki rakibe 1-0 çok garibime gidiyor. baya rahat skorla yedekelre epey süre verilecek bir maçtı valla.

Ayrıca Zaha ve oynadığında Ziyech’de gelişme var ilk geldiği durumlarına bakarsak, Angelino’da ne fizik ne teknik zerre kadar iyileşme yok. Kazımcan’ın sakatlanması çok kötü oldu

bu arada olimpiyatın konumu çim için belkide ülkenin en iyi konumumda karadeniz şehirleri haricinde

tepede, açık alan, rüzgarlı,
denize uzak, balkanik iklim, istanbulun en soğuk yeri nemli ve ıslak lokasyon, güneş alıyor stad çatısı ışığı kesmiyor

şurada çimlere bakamamak mallık

Olu yatirim oldu biraz ondan oturu. Ama iki kez en buyuk klupler kupasina ev sahipligi yapti.

Forum maç izleme yerinden çok herkesi gömme yerine döndü iyice.

Takım olarak kötüyüz, Boey dışında da formda olan oyuncu yok, biraz da bunu sorgulamak lazım. Herkesin defoları öne çıkıyorsa bir sorun vardır.

Buna rağmen yenerek devam etmek pozitif.
Biraz fazla Icardi odaklı olduğumuzu düşünüyorum 60-70 arası 3'e 3 pozisyonda Tete sağda bomboş Kerem yine Icardi deniyor top kaleye gidiyor. Bugün Boey 0'a inip çevirdi Icardi'nin arkasında Oliveira bomboş şut çekecek Icardi topa dokunuyor golü engelliyor. Geçen sene beraber oynayan oyuncular arasında bile iletişim ve uyum sorunu var gibi duruyor.

Haluk Yürekli: "Galatasaray bir sol bek aldı. Van Aanholt'u yollamasaydı bu Angelino'yu alacaksa. Bu Angelino, ne zaman form tutacak? Zaha, ne zaman forma tutmaya başlayacak? Allah, Galatasaray taraftarına sabır versin"

Haluk Yürekli: "Bu oyun, bırak Şampiyonlar Ligi'ni lige yetmez. Ligin en kötü takımı İstanbulspor. Bugünün bahanesi de zemin olmasın. Ben bugün 90 dakika Galatasaray'ı izlerken sıkıldım. O penaltı organizasyonunu Bayern Münih maçında yapabiliyor musun?"

Forum maç izleme yerinden çok herkesi gömme yerine döndü iyice.

Takım olarak kötüyüz, Boey dışında da formda olan oyuncu yok, biraz da bunu sorgulamak lazım. Herkesin defoları öne çıkıyorsa bir sorun vardır.

Buna rağmen yenerek devam etmek pozitif.
Birde iyi oynadığımızı savunanlar çıkıyor, bugün iyi bir Galatasaray yüksek tempoda 5 tane atardı bu zayıf rakibine karşı. Son yarım saat antrenman havasında geçerdi.

İlk yarıda milletin uykusu geldi maçı izlerken. Artık yavaş yavaş iyi oynamaya başlasak fena olmaz. Hala oturmuş bir takım oyunu yok çünkü.

Takım onca maç yapmış,tabiki dinlenerek oynayacak.bi de onca eksik var.sizi her mac tatmin mi edeceklerr...keramettin abi inanamiyorum sana.yaziklar olsun. ndombele,ziyech,sanchez, eyup,nelson yoktu.ustune zaha yedek başladı ve sadece 40dkda paslariyla büyüledi

Birde iyi oynadığımızı savunanlar çıkıyor, bugün iyi bir Galatasaray yüksek tempoda 5 tane atardı bu zayıf rakibine karşı. Son yarım saat antrenman havasında geçerdi.

İlk yarıda milletin uykusu geldi maçı izlerken. Artık yavaş yavaş iyi oynamaya başlasak fena olmaz. Hala oturmuş bir takım oyunu yok çünkü.
Tüm maç antrenman havasında geçti. Sanki hazırlık maçı oynadık. Bakarken bana da öyle geldi; sanki hazırlık maçı izliyormuş gibi. Hiç giremedim zaten maça. Çok tırt oynadık, ama en azından fener gibi puan vermedik heriflere.

Üst Alt