SL 23/24 H:7 | Fenerbahçe 5-0 Rizespor | MS | 1 Ekim - Sayfa 40 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 23/24 H:7 | Fenerbahçe 5-0 Rizespor | MS | 1 Ekim

Kasımpaşa - Fenerbahçe --- 3
Fenerbahçe - Hatayspor --- 3
Pendikspor - Fenerbahçe --- 3
Fenerbahçe - Trabzonspor --- 3
Adana Demirspor - Fenerbahçe ?

Adana Demir maçına kadar 4 maçta da puan kaybetmez bunlar. Rakipler çerez. Adana Demir maçında ne olur, bilinmez.

Antalya (deplasman)
Beşiktaş
Rizespor (deplasman)
Kasımpaşa

bizim de o dönemeçteki 4 maçımız böyle. Fener'in 4 maçlık fikstür bir tık daha kolay ama normal şartlarda bizim de puan bırakmamamız lazım şu 4 maçta.

antalyayı atlatmamız lazım en sıkıntı mac o görünüyo gerisini alırız

Oynadıkları oyunda çekinecek birşey yok lakin dikkat edin kazandıklari maçlardan sonra bile yöneticileri çıkıp konuşuyor biz aylardır 1 tane yönetici göremiyoruz maç sonları şayet bu sezonu kaybedersek 1.sebebi Okan veya takım olmayacak 1.sebeb korkak pasif yönetim olacak

Ali Koç hafta içi basın toplantısı yapacakmış bunlar gene kendi kendilerine çelme takacaklar klasik Ali Koç yönetimi ne zaman kulüp iyi gitse alir eline megafonla kulübde ki inancı sıfırlar.

Son düzenleme:
sakin kalıp gereksiz kayıplar vermeden devam ettiğimiz sürece sıkıntı yok

büyük maçlarda kaliteli topçularımız gerekeni yapacaktır

Ben mantık bulamıyorum artık,sizce neden bizim yönetim yada yöneticiler maçlardan sonra konuşmuyor ? Tadı kaçmaya başladı iyice
şerefsiz oe olmadıkları için fener ve diğer sayısız yalamasının bizi göt altına atmak için yaptığı ''hakemler de insandır, hata yapar'' düsturuna saygı gösterip her hafta zırlamıyorlar. çok organize bişey de gözükmüyo zaten şu ana kadar, 2 ileri 1 geri yönetiliyor tüm maçlar.

Kasımpaşa - Fenerbahçe --- 3
Fenerbahçe - Hatayspor --- 3
Pendikspor - Fenerbahçe --- 3
Fenerbahçe - Trabzonspor --- 3
Adana Demirspor - Fenerbahçe ?

Adana Demir maçına kadar 4 maçta da puan kaybetmez bunlar. Rakipler çerez. Adana Demir maçında ne olur, bilinmez.

Antalya (deplasman)
Beşiktaş
Rizespor (deplasman)
Kasımpaşa

bizim de o dönemeçteki 4 maçımız böyle. Fener'in 4 maçlık fikstür bir tık daha kolay ama normal şartlarda bizim de puan bırakmamamız lazım şu 4 maçta.
Olur da bu 4 maçta biz kayıp yapmazsak fenerlilerin acayip şekilde siniri bozulur. Onca maç kazanıp halen 2 puan önde olmak korku içgüdülerini ve psikolojik ezikliklerini muhakkak tetikler, çözülme süreci işte o zaman başlar.

SM-S911B cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ben mantık bulamıyorum artık,sizce neden bizim yönetim yada yöneticiler maçlardan sonra konuşmuyor ? Tadı kaçmaya başladı iyice

ali koç ve ekibi 5 yıldır konuşuyor. Aziz desen 20 yıl havladı.

medya fenerlidir ve bunlar biraz iyi gitti mi hemen medya baskısıyla kendilerini real-barça ilan ederler. biz şampiyonuz lig artık bitsin modu..

şuan psikolojik baskı ediyorlar. bu fener premier ligde zirveye oynar, Kadıköye gelen 1_2 fark yese şükür eder, hakemlere rağmen vs vs.

hatırladığım 30 yıl bunlar hep böyleydi.

Üst Alt