SL 23/24 H:7 | Fenerbahçe 5-0 Rizespor | MS | 1 Ekim - Sayfa 41 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 23/24 H:7 | Fenerbahçe 5-0 Rizespor | MS | 1 Ekim

Rize’yi birde bizim maçta izleyin şimdi. Şampiyonluk maçına çıkar gibi çıkacaklar bakın görün, öyle haysiyetsizce yapılacak herşey, ama inanıyorum rabbim her zaman doğrunun yanındadır, ilahi adalet tecelli edecektir
Yahu arkadaş biz top rakizpteyken sahaya doğru yayilamadigimiz için rakipler iyi görünüyor.
Orta saha diye bas bas bagirdik burada.tramsfer dönemi iyi olan oyuncular değişti.asil en önemli yere gerekli tranferler yapilmadi.
Yahu kerem dyi şu sikeciler alır ilk 11 e koyarmi.
Geçen sene bunlar kayacak captaydi.biz seviyeyi yukarıya çıkarttık.simdi dusdugumuz duruma bak orta sahada..

Yahu arkadaş biz top rakizpteyken sahaya doğru yayilamadigimiz için rakipler iyi görünüyor.
Orta saha diye bas bas bagirdik burada.tramsfer dönemi iyi olan oyuncular değişti.asil en önemli yere gerekli tranferler yapilmadi.
Yahu kerem dyi şu sikeciler alır ilk 11 e koyarmi.
Geçen sene bunlar kayacak captaydi.biz seviyeyi yukarıya çıkarttık.simdi dusdugumuz duruma bak orta sahada..
2-3 hafta daha yazin böyle

2-3 hafta daha yazin böyle
Sen rahat ol ben ne yazdığımı çok iyi biliyorum.Sahaya böyle yayılmaya devam edersek ilk önce senin gibi taraftarlar tepki koyacak hocaya ve oyunculara.
Bu şerefsiz sikeciler çokda umrumdaydi.

Ben bize bakıyorum bize.biz doğru yonetildigimiz sürece basit hata yapmadığınız sürece onlar istediğini yapsın biz şampiyon oluruz
Ama basimizdakiler malesef basit hatalar yaptı.ve doğal olarak sinirlennigiruz.bu durumda hangimiz daha çok düşünüyoruz takımı
Bırakın şu elestiri yapan insanlara laf sokmayı.

Sen rahat ol ben ne yazdığımı çok iyi biliyorum.Sahaya böyle yayılmaya devam edersek ilk önce senin gibi taraftarlar tepki koyacak hocaya ve oyunculara.

Ben bize bakıyorum bize.biz doğru yonetildigimiz sürece basit hata yapmadığınız sürece onlar istediğini yapsın biz şampiyon oluruz
Ama basimizdakiler malesef basit hatalar yaptı.ve doğal olarak sinirlennigiruz.bu durumda hangimiz daha çok düşünüyoruz takımı
Hataya bak sen
Ligde 7 mac 19 puan
CLye girdik 30m cebe attik
Büyük hata be

fb'in ne yaptığını takip etmeye gerek yok. dedik defalarca. sen önüne geleni yeneceksin. sürpriz bir maçtan iyi haber gelirse seviniriz o ayrı.

fb büyükler dışındaki anadolu takımları ile son 22 maç 19 g 3 b almış. son mağlubiyetleri içeride giresunspor'a karşı. tam 1 sene önce. araştırılması gereken bir konu gerçekten.

ona rağmen geçen sene GS'a karşı iki maçta rezil rüzva olup, 8 puan fark yedi.

her sene olduğu gibi yine tekrar edelim, fb'den puan almak isteyen, gerçekten isteyen takım ligde çok az. görüyoruz.

dolayısıyla fb'in ne yaptığı değil, bizim ne yaptığımız önemli. bizim tavanımız çok daha yüksek.

salakça puan kaybı yaşanırsa ifbnin yaptıkları önemli olacaktır elbet.

geçen sezon istspor 2xgiresun gibi maçlarda puan kaybetmeleri işimize yaradı büyük sebeplerden bir tanesi sahada tecrübeli bitirici birinin pek olmamasıydı enver malencia dışında

bu sezon başta dzeko var. dede falan ama bitiriciligi hala üst düzey. sakatlanmadigi sürece böyle devam eder b ihtimalle. tadic var, iyi transfer şymanski var

2014den beri 0 kez şampiyon olarak ezikliğini konuşturan kulüpten çekinmeye gerek yok ama küçümsememek de lazım. şımarıklık bizleri çökertir dostlar

kpasa maçı için güzel bi gündem çalışması yapılabilir. bariz maç satıyor bu iki camia fenere. rizeli topçuların hafta boyu gevşek takıldığı ve alemlere aktığı çok net.

Oyuncu değil hoca değil dışında fazla bir şey görmedim ben. ha bi de çekmek ilk uçakla ülkesine göndermek beyni olmamak ve dehlemek var

geçen seneyle fark olarak 2 çok büyük etken var, geçen sene ligdeki eli yüzü düzgün takım sayısı çok daha fazlaydı. bu sene resmen 5 6 takım hariç gerisinden karma 11 yapsan yine önceki yılların 2. lig seviyesinde olur. diğer etken geçen seneki saçma defans anlayışlarıydı, ofsayt taktiği ile oynayıp bir ton gol yemişlerdi. bir sürü 2 ve daha fazla gol yedikleri maç vardı. bi şekilde yediklerinden fazla atma olayına girip puan kayıpları oluyordu.bu sene çok daha defansları sağlam. klasik fener iyi başladı elbet patlar düşüncesine bir tık katılsam da ligin de geldiği noktaya bakınca o iş tam öyle olmayabilir bu sene. acayip seriler olacak ki şimdiden başladı seriler biz ve onlar için. bizim tek handikapımız şampiyonlar ligi işte,onlar gibi totoda oynayıp tamamen lige odaklanma durumumuz yok. en güvendiğim nokta bitiricileri dzekonun yaşı, mutlaka form düşüklüğü ya da sakatlık vs durumda düşüşü olacak. geleni geçeni yenebilirler ama bizle 10 maç yapsalar max alacakları maç sayısı 2yi geçemez. kafalarına vurur geçeriz.

Üst Alt