SL 23/24 H:7 | Fenerbahçe 5-0 Rizespor | MS | 1 Ekim - Sayfa 42 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 23/24 H:7 | Fenerbahçe 5-0 Rizespor | MS | 1 Ekim

Üzerinde forma olan, tribünde şampiyonluk şarkıları söyleyen Fenerbahçelilerin en kısa sürede Fenerbahçe'den kaynaklı kahrolup üzülmelerini dilerim.

geçen seneyle fark olarak 2 çok büyük etken var, geçen sene ligdeki eli yüzü düzgün takım sayısı çok daha fazlaydı. bu sene resmen 5 6 takım hariç gerisinden karma 11 yapsan yine önceki yılların 2. lig seviyesinde olur. diğer etken geçen seneki saçma defans anlayışlarıydı, ofsayt taktiği ile oynayıp bir ton gol yemişlerdi. bir sürü 2 ve daha fazla gol yedikleri maç vardı. bi şekilde yediklerinden fazla atma olayına girip puan kayıpları oluyordu.bu sene çok daha defansları sağlam. klasik fener iyi başladı elbet patlar düşüncesine bir tık katılsam da ligin de geldiği noktaya bakınca o iş tam öyle olmayabilir bu sene. acayip seriler olacak ki şimdiden başladı seriler biz ve onlar için. bizim tek handikapımız şampiyonlar ligi işte,onlar gibi totoda oynayıp tamamen lige odaklanma durumumuz yok. en güvendiğim nokta bitiricileri dzekonun yaşı, mutlaka form düşüklüğü ya da sakatlık vs durumda düşüşü olacak. geleni geçeni yenebilirler ama bizle 10 maç yapsalar max alacakları maç sayısı 2yi geçemez. kafalarına vurur geçeriz.
Biz on maçın sekizini alırız ama Anadolu'daki takımların hepsini yenebilecek miyiz? Fenerbahçeliler yenecek. Öyle görünüyor.

Biz on maçın sekizini alırız ama Anadolu'daki takımların hepsini yenebilecek miyiz? Fenerbahçeliler yenecek. Öyle görünüyor.
fb anadolu takımları ile son 22 maçın 19'unu kazandı zaten. 3 de beraberlikleri var. jesusla da kazanıyorlardı bu sene de kazanıyorlar. değişen bir şey yok. neden yeni bir şeymiş gibi önümüze konuluyor anlamıyorum.

adamlar en son geçen sene giresun'a 1-2 yenilmiş kendi sahasında. 1 senedir böyleler. anadolu takımları fb karşısına pelte gibi çıkıyor. bir iki irili ufaklı hakem hatasıyla da takviye edildiler mi ohh.

aynı durumda geçen sene 8 puan fark attık. anadolu maçlarında saçmalamayalım yeter ki. fb bu sene geçen seneye göre kesinlikle daha iyi ama geçilmeyecek bir rakip değil. bizim en büyük dezavantajımız cl. ona göre de kadromuzu kurduk. hodri meydan.

derbilerde göreceğiz zaten kim neymiş.

fb anadolu takımları ile son 22 maçın 19'unu kazandı zaten. 3 de beraberlikleri var. jesusla da kazanıyorlardı bu sene de kazanıyorlar. değişen bir şey yok. neden yeni bir şeymiş gibi önümüze konuluyor anlamıyorum.

adamlar en son geçen sene giresun'a 1-2 yenilmiş kendi sahasında. 1 senedir böyleler. anadolu takımları fb karşısına pelte gibi çıkıyor. bir iki irili ufaklı hakem hatasıyla da takviye edildiler mi ohh.

aynı durumda geçen sene 8 puan fark attık. anadolu maçlarında saçmalamayalım yeter ki. fb bu sene geçen seneye göre kesinlikle daha iyi ama geçilmeyecek bir rakip değil. bizim en büyük dezavantajımız cl. ona göre de kadromuzu kurduk. hodri meydan.

Çok doğru lakin beni takımdan veya hocadan ziyade yönetim korkutuyor çok fazla susuyor korkudanmi neden bilmiyorum ,çıkıp sürekli fenere sallamasinlar kaos yapsınlar demiyorum lakin yapılmaya çalışılan algıları kırmak için konuşmak gerekir bizde maç sonları 1 tane bile yönetici yok piyasada neden illa büyük bir olaymi olması gerek yada oyuncumuzmu sakatlansin vs de konuşalım !
Bu yönetim pasifligi bize çok fena patlayacak diye cekincem var burası Türkiye epl değil burada her maç öncesi sonrası konusacaksin savaş sadece sahada kazanılmıyor

Verilere matematiğe bayılıyorum. Çok doğru söylüyorsunuz. Bizi düşürmek için sosyal medyayı yönetiyorlar ekstradan bu yıl.

Verilere matematiğe bayılıyorum. Çok doğru söylüyorsunuz. Bizi düşürmek için sosyal medyayı yönetiyorlar ekstradan bu yıl.
Dediğiniz gibi bu sene medyanın yanına sosyal medyayı da eklediler özellikle geçen sene medyada çok yoğun bir saldırı vardı özellikle Kayseri maçının başında verilmeyen penaltı ve Alanyaspor maçında Ali Palabıyık katliamı olurken maçtan sonra hakemi konuşacak ne var diyenler bile vardı hatta Okan Buruk hatalı diyorlardı hatta Okan hocayı yollamak için ellerinden geleni yaptılar.

Ne hikmetse Ali Palabıyık bizim Alanyaspor maçında katliamına rağmen 4 hafta sonra maç yönetmeye başladı Adana Demirspor maçında fenerin 1 tane verilmeyen penaltısı sonrası hakemliği bitirildi o gün medyada neler söylediğini herkes biliyor. Hiçbirinde utanma yok.

Olowoyin ve zekiri sezon başından beri 11 başlamışlar bu maçta yedek olmuslar

Ben gorecem bunları bizim maçta hakemlere ozamana kadar yatırım yapacaklar. Bizi hakemle yenmeye calisacaklar.

Bunlar bize önde filan basamaz. Yoksa darduman olurlar

Bir haltlar dönüyor. Rakipler atak bile yapmaya çalışmıyor bazı takımlar dışında. Yoksa açık alanlar birakiyorlar. Geçen senede vardı bu
Türkiyenin en zenginlerinden biri başkanları zaten her yere eli kolu uzanıyordur senelerdir normal şartlarda yarışmıyoruz ki geçen sene hakemler eşit olsa açık ara son 6-7 hafta şampiyonluğu ilan edecekken son maçlara kadar itelediler. Geldiğinden beri 2018/19 sezonundan itibaren tek tek baksak bu ülkede açık ara bize karşı hakem katliamı yapılırken hep kendilerini mağdur gösterdiler.

Rakiplerdeki kalecilerin bize bu kadar ekstra motive olması hiçbiri bana normal gelmiyor. Fenere karşı efsane bir kaleci performansı hatırlayan var mı diye sorsak muhtemelen insanlar düşünürken en az 5-10 dakika geçer bunlara gelen geçen kova oluyor içeri alıyor.

Türkiyenin en zenginlerinden biri başkanları zaten her yere eli kolu uzanıyordur senelerdir normal şartlarda yarışmıyoruz ki geçen sene hakemler eşit olsa açık ara son 6-7 hafta şampiyonluğu ilan edecekken son maçlara kadar itelediler. Geldiğinden beri 2018/19 sezonundan itibaren tek tek baksak bu ülkede açık ara bize karşı hakem katliamı yapılırken hep kendilerini mağdur gösterdiler.
Birde o var geçen sene hakemlerle şampiyon oldu dediler. Sarhoş sarhoş 3 yediler kaleye şutları yok. İlk mactada rezil ettik. Bu takımın bizle başabaş gelmesi komediydi

Birde o var geçen sene hakemlerle şampiyon oldu dediler. Sarhoş sarhoş 3 yediler kaleye şutları yok. İlk mactada rezil ettik. Bu takımın bizle başabaş gelmesi komediydi
Kadıköy'de ki maçta herkes hatırlıyor ilk yarı 5 tane mi ne sarı yedik VAR'dan dönmesin diye 2. sarıdan atmaya çalışacaktı tüm taktir haklarını fenerden yana kullandı zaten sahada resmen bizi dövdüler hakem paso onlara çalşıyordu iddaa ediyorum biraz ceza alanımıza girmelerine izin versek net saçma sapan bir penaltı çalacaktı ona da fırsat vermedik. Kusursuz oynamasak geçen sene şampiyon olmamız imkansızdı.

Yorumcusundan taraftarına 7.haftada aynı tufaya düşen bir camia daha var mı bilemiyorum bakın bunların psikolojileri bitik aşırı gerginler tek bi beraberlikle topçusundan hocasına ıslık,küfür moduna geçmeleri saniyelerini alır. Geçen sezon da jesusu peygamber ilan edenler vardı aynı söylemler aynı övgüler, sonra aynı kişiler eleştirmeye başladı ve o günleri unuttular başa döndüler.

Dediğiniz gibi bu sene medyanın yanına sosyal medyayı da eklediler özellikle geçen sene medyada çok yoğun bir saldırı vardı özellikle Kayseri maçının başında verilmeyen penaltı ve Alanyaspor maçında Ali Palabıyık katliamı olurken maçtan sonra hakemi konuşacak ne var diyenler bile vardı hatta Okan Buruk hatalı diyorlardı hatta Okan hocayı yollamak için ellerinden geleni yaptılar.

Ne hikmetse Ali Palabıyık bizim Alanyaspor maçında katliamına rağmen 4 hafta sonra maç yönetmeye başladı Adana Demirspor maçında fenerin 1 tane verilmeyen penaltısı sonrası hakemliği bitirildi o gün medyada neler söylediğini herkes biliyor. Hiçbirinde utanma yok.
Bugün de bir yöneticileri dünkü maçta hakem hatalarına değindi isyan etti. Resmen insanları tahrik edip çıldırtmak istiyorlar. 20 yıldır siyasette gördüğümüz taktiği uyguluyorlar.

Bizimde son 20 yılda sezonları böyle başlayıp sonrasında çuvalladığımız çok sezon olmuştu. Sonunu getirsek bile kafa kafaya mutlaka gelmişti iş bundan dolayı bizim alıp götüremediğimiz ligleri Fenerbahçe imkanı yok götüremez, en kötü ihtimal döner dolaşır 37.haftaya sıkışır oradada tarih boyunca ne yapılmışsa yine o yapılır, yeter ki biz önümüzdeki 10-12 maçta maksimum puanı alalım.

Üst Alt