SL 23/24 H:8 | Kasımpaşa 0-2 Fenerbahçe | MS | 8 Ekim - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 23/24 H:8 | Kasımpaşa 0-2 Fenerbahçe | MS | 8 Ekim

Valla bizim açımızdan sıkıntı yok isterseniz 3-0 hükmen tescil edin boşyere zırva dinlemeyelim maç sonu. Ali Koç yıllardır nasıl bir bağlama yapmışsa Kasımpaşa 5 ten aşağı yemiyor her oynadıkları maçta. Ha birde Ali başkan bu sene fıtratında olmayan şeyler yapıyor, 3-5 takımla değil tüm Anadolu takımları ve eziktaşlada bağlantıları yapıyor. İşi iyice garantiye almış gözüküyor ama işte Allah’ın adaleti bakalım bu işe müsaade edecek mi?

Enteresan bir lig. 4-5 atip her mac devam ediyorlar, Rize'nin teknik direktoru üzerine cok ezildik FB gibi takim olamaz yorumlari yapmis. Tamam, belki Anadolu ekipleri artik cok kötü finans ve yabanci kuralindan dolayi, ama bu kadar da ezdirmeyin kendinizi.

FB tempolu ve bitirici takim yapti. Ligin ilk yarsinda her maci kazansa ne olur, sonucta 22-23. hafta'dan sonra stres ve yorgunluk basliyor. Rize'ye karsi ilk yari izledim, hazir bir takim ve gol pozisyonuna girince atiyorlar. Ama rakipler de kesinlikle ciddi ekipler degil, biraz orta sahayi ve defansi zorlayabilecek bir ekibe karsi ne yapacaklar merak ediyorum. Kasimpasa falan da bu degil.

BJK, biz, Adana maclari ligin ilk yarisinda netlestirir bunlarin durumunu. O 3 macta kotu sonuc alirlarsa yine gecen sene gibi dusus yasamalari beklenebilir.

Fener bu maçı zaten güle oynaya alacak. Fbyi bol kayırmalı penaltılı skandal kırmızlı falan bir maç olursa iyi olur.

Çakar denen namussuz yorumcuyu birilerinin haddini bildirmesi lazım.Ah keşke bir yerde karşıma çıksa serefsiz..bizim yönetim ayakta uyuyor.Biktim artık şu pisirik yöneticilerden.biktim artık şu fair playci yoneticilerden..Karşında namussuz bir oluşum var hala yok türk futbolunu kurtarma derdinde bizim basimizdakiler.

Sosyal medyada öyle bir algı oluşturuyorlar ki sanki sanki 7 de 7 yapmamışlar önleri kesiliyor..
Ulan namussuz şerefsizler verilmeyen penaltılar göstere göstere ofsayttan verilen gol...

Konuşmuyoruz arkadaş konusmuyoruz..pozisyonları her maç bunlarin yüzüne vuracaksın bak bakalım algı yapabiliyirlarmi.

kasimpasa li oyunculara hafta boyu ilkokul beden eğitimi antrenmanı yaptırılır ve gidin bu hafta istediğiniz gibi eğlenin komutu verilir.

Üst Alt