SL 23/24 H:8 | Kasımpaşa 0-2 Fenerbahçe | MS | 8 Ekim - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 23/24 H:8 | Kasımpaşa 0-2 Fenerbahçe | MS | 8 Ekim

fener puan olarak gerimize düştüğü an acayip tutuşur. bunu bildiklerinden şimdiden ağlamaya başladılar. rize yi yeniyorlar; basında real madrid miş gibi
lanse ediliyorlar. rize nin ödlek hocası çıkıyor öve öve bitiremiyor; bunların hepsi ayarlı. şimdi aynı tarifeyi kasımpaşa maçında uygulucaklar; kpaşa'nın
hocasıda çıkar; tarih böyle takım görmedi der.

dünyada haftanın en banko maçı çünkü sonucu maç başlamadan tayin edilmiş. fenerbahçe galibiyeti dışında bir sonuç çıkması imkansız. aslında bizim bu maç
öncesi sağlam bir gündem çalışması yapmamız gerekir; rize maçı içinde gerekirdi ama geçti gitti. hem rize hem kasımpaşa bu ligin en şaibeli camialarıdır.

Kaç para ulan 1 Fatih

F7wRF_JXIAAmwtq

F7wRF_ZW0AAh-7U

Kasımpaşa rakip atamasa bile kendi gol atacak kadar fenerin paf takımı o yüzden her türlü desteği veriyorlar. Bu maç 0-0'a bağlanırsa bir anda biri çıkıp kendi kalesine atıp kilidi açacaktır. Zamanında Özgür Çek kendi kalesine bomboş şekilde şut çekip gol atmıştı maç zora girerse yine birileri çıkar.

Ooooo eşekbahçe'nin en kolay maçı gelmiş çatmış. Paşam sever fenerine yatmayı. 1-5 veya 0-5 gibi bir skor bekliyorum. Başı sonu belli film gibi hiç açıp izlemeye değecek bir maç değil.

Ali Cabbar da fikstürü ne güzel ayarlatmış yine onun bunun evlatları...

Sonucu belli olan maçları sevmiyorum, gram umudum yok, fener en kötü haliyle bile 5 ten aşağı atmıyor bu satılmışlara. Şimdi 8 neden olmasın dimi, kırmaz Ali arkadaşını sevgili Ciner

Üst Alt