⚽ ŞL 23/24 Play-Off M:2 | Galatasaray 2-1 Molde | MS | 29 Ağustos - Sayfa 195 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bugün tadını çıkaralım diyecem ama olmuyor. Aynı şeyleri yapıp farklı sonuç bekliyoruz. Takım boyu bu kadar uzun olursa elek yaparlar bizi. Bu arada artık iki orta saha lazım anlaşılan Sergio da gidici

Durum hiç iç açıcı değil, tüm takım İcardi sayesinde ayakta. Hocam kusura bakma ama gerçekten bu kadar pahalı ve kaliteli bir takımı sana emanet ederek çok büyük hata ettik

Gruplarda karşımıza böyle üçlü oynayan kompakt dinamik takımlar düşmese bari... Adı büyük olsa da daha durağan oynayan düşük tempolu dörtlü oynayan takımlar gelsin...

Gerçekten de çok kötü bir eleme turu oynadık ama buna rağmen gruba kalmayı başardık. Herhalde 30 milyon civarı bir paraya sahip olacağız, bu büyük bir kazanç bizim için. Muhtemelen bunun stresi hocaya yansıdı ve haliyle sahadaki topçulara da sirayet etti.

Ama yine de bu kötü görüntünün altındaki tek sebep bu değil, orası kesin.

Takım resmen bitik vaziyette, roller belli değil, kim gidecek kim kalacak belirsiz, sahada oynanmak istenen oyunun ne olduğu anlaşılmaz. Sadece kağıt üzerinde bir diziliş var ve Muslera, Boey, Icardi üçlüsünün bireysel çabasıyla takımı ayakta tutma çabasını izliyoruz. Nelsson-Abdülkerim tandemi de çabalayanlar arasında ama geri kalanlar için hiç iyi şeyler söyleyemeyeceğim.

Bu sezon ki 8.resmi maçımızı geride bıraktık, bence artık yorum yapmak için o kadar da erken sayılmaz. Kabul edelim ki transferlerimizin hemen hemen hiçbiri olmazsa olmaz değiller. Allah yardım etmiş de Icardi bu kulübü sevmiş ve bonservisiyle gelmeye ikna olmuş, yoksa şu ana kadar süre alan hiçbir transferin takımı ileri seviyeye taşıması mümkün değil. Zaha ve Ziyech henüz ortada olmadıkları için birşey diyemeyeceğim ancak geçen sene ki sinerjiyi yakalama şansımız pek yok bu isimlerle. O yüzden orta sahaya alınacak olan kişi her kimse mutlaka fark yaratan bir isim olmalı, yoksa bu seneyi çöpe atarız.

SM-S911B cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Golü erken bulup bu oyunu oynamak bize yakışmadı
yav o kadar kurbağılı gol yazdım ilk golde ...

ikincisini hazırladım hiç yazmadım maç boyu ..içimde patladı ya. çok emindim baya rahat olacağına hele hele golü bulmuşuz falan filan.

ama bu maçı almış olmamız rağmen tokat etkiside bize oldu açıkçası.

Karamsarlığın alemi yok fakat çok iş var ligin kalitesi üzerinde oyuna ulaşmak için.

Orta sahada verdiğimiz boşlukların haddi yok. Torreiraya da yazık yani adam daha sakatlıktan geldi tüm yük üzerine bindirmiş. Rakipte torreira mı vardı hayır. Midtsjö gibi herifler var ve birbirini tamamlıyorlar. Senin orta sahandaki adamlardan birisini sadece koşturuyorsun diğerinin ne yaptığı belli değil 0.2 hızla oynuyor. Topu kanatlara yıkamıyorsun, anlık kanat değiştiremiyorsun.
Yıldız gelsin şu takıma alışınca böyle olacak.

Kardeş yıldızlarla oynanacaksa kenarda hocaya gerek yok. Çağır matayı o dursun farkı yok çünkü. Dokunamıyorsun.

Hedefi olan hiçbir oyuncu şu an bu takımda kalmak istemez onu da diyeyim bak. Ne topla buluşturuyorsun ne orta sahada set oluşturabiliyorsun. Herifler 2 maçta 60 kere nelssonla karşı karşıya kalıp nelsson bu durumdan bıktıysa bu onun suçu değil ki. Zaten adam yemeye meraklı taraftar tetikte duruyor. Boey az performansı düşsün neler yaşayacak neler.
E düşmesin de ne olsun niye bu adamlar sürekli rakiple karşı karşıya kalıyor niye topu söküp alamama gibi bir problemimiz var. Çözüm presse press yapacaksın kardeşim koşmuyorlar diye bahane yok gerekiyorsa 17 yaşındaki bebe oynayacak yapacak bunu.

Üst Alt