⚽ ŞL 23/24 Play-Off M:2 | Galatasaray 2-1 Molde | MS | 29 Ağustos - Sayfa 197 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ben niye ağlayayım, Galatasaray hak etmedi diyen sensin.Demek ki bir sıkıntın var.O zaman diyorum ki bir dilekçe yaz UEFA'ya yolla.Ben takım gruplara kalmış mı ona bakarım.Hamaset edebiyatı yapmayın.Bu futbol oyununda yenilipte her hak edeni bir üst gruplara alsak hak yerini mı bulacak?niye oynuyoruz bu maçları.Maçtan önce yazı tura atılsın olsun bitsin.
Evet hak etmedi, bundan niye rahatsız oluyorsun? Adamlar iki maçta da bizden daha iyi top oynadılar. Gerçekler niye canını yaktı? Yarası olan gocunur.

Her şeyi bir kenara bırakın sadece şunu düşünün.
Siz bu takımın td'si olsanız ( ilk maçı görmüş birisi olarak) final maçını ortada 2'li oynar mıydınız?
Siz ortada ikili oynarsanız Aktürkoğlu da küfür yer, Demirbay da tepki çeker, hatta İcardi bile tartışılır.
Sistem yanlışsa herkes tepki görür.

Maçı kaybetmişiz gibi gergindim maç bittiğinde bu normal değil. Süper Lig'in etkisiyle oyunların etkisindeyiz hala. Şampiyonlar Ligi için başka bir oyunumuz olmak zorunda.
valla şu ana kadar sürdü o ofsayt golü ve VAR kararında oluşan havanın yokolması - olabildiğince mantıkta kalarak eleştirmeye çalıştım. daha yeni "ay oh be gruplardayız - kura bekleyelim" moduna gelebildim.

işimiz zor epey - ortasahayı bu halde görünce , hızlı baskı görmeyince 3lü oyun ve kalabalık OS + bekler daha mı iyi ya dedirtiyor.

35 metre tıngır mıngır geldi adam ya bize hala ağır çekimde kafamda oynuyor.
Welcome to Hell - Your Nightmare is Back mesajları güzelde - tam tersi oluyordu bugün böyle bir transfer dönemi içindeyken.

yanlız beyler - bir övgüde hakeme yav ...

boşuna finaller vermemişler adama. UEFA'da sağolsun bizi istemişler heralde gruplarda aman hata olmasın diye atamışlar hakemi.

net yönetti herif - icardi gelip soruyor pozisyonu 2 3 cümle ile sakince anlatıp yolladı...öyle AA ICARDI ! SARI KART ! yapmadı.

Şu maç boyunca geriden orta sahaya gelip bir tane hücum organize edemedik. Ne Demirbay ne de Torreira kaleciden ya da stoperden topu alıp dönüp topu ileri taşıyamadı. Ya Muslera ileri dikti topu, ya da Boey'e attı Boey atletizmi ile zıplaya zıplaya gitti.
Çok kötü bir orta saha izledik maç boyunca. Demirbay'ın top almak için ekstra bir gayreti olmadığını söylüyorlardı hep ama bu kadar silik bir oyun beklemiyordum ondan.

2 sene önceki Avrupa maceramıza benziyor gidişat. O zaman da elemelerde kötüydük ama grupta şov yapıp lider çıktık. Grup maçlarına kadar baya toparlanırız ama CL seviyesine yeterli olur mu sanmam.

Molde’yi abartmayın, AL’de göreceğiz, hangi takımlar rahat rahat yenecek Moldeyi
Adamlar ekstra bir hareket mi yaptı sanki
Pozisyon almayıp peşinden kovalarsan ve ortasahayı hep eksik bırakırsan her takım basit paslarla rezil eder seni
Hele CL’de her maç 5’lik olursun ki ilk maç moldeye bile oluyorduk

Defansını öne çekip, ön tarafı da ortasahaya çekip pozisyon alan her takım pozisyon vermeden 4-5 atar bunlara
Bizim dahi hocamız beceremediği halde 180 dk önde basmaya gönderip turu veriyordu az kalsın
Tabi ani kapmalarla atak yapamayınca sette de hiçbir hücum taktiği olmadığı çıktı ortaya hocamızın
Bu oyunla benim hiç umudum kalmadı, adam Terim v2’ye döndü, önde basın çıkın oynayın
Ee hocam taktik? Taktik yok bam bam bam
Kaliteli kadroyla bir yere kadar gider, sonrası böyle rezillik işte

Üst Alt