⚽ ŞL 23/24 Play-Off M:2 | Galatasaray 2-1 Molde | MS | 29 Ağustos - Sayfa 196 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bu yorum da çok doğru. Molde'ye preste yapamıyorsun adamlar ezbere oynuyorlar bir yere bakmadan atıyor herhalde rast gele vurdu diyorum bir bakıyorum Molde'liye gidiyor. Gerçekten makine gibi çok sinir bozucu bir takım.
Faroe Adaları takımına kıyak geçtiler heralde 1 hafta önce onlar çıkartmamış olacak ki yendiler adamları ve evlerinde uzatmada şansa elediler bizi onlara nazaran ezip geçtiler kendimizi kandırmayı amma seviyoruz leş gibiyiz leş işte

Yediğimiz gol amatör takım golü, ellerini kollarını sallayarak merkezden tek paslarla gelip golü attılar. Ya yerlesimde sıkıntı var ya başka bi şeyde. 2.si şuan takım sadece bireysel performanslarla ilerliyor. Şampiyonlar liginde bu yetmez çoğunun bizim kadar kadrosu olacak en az

İlk maçın 20. dk.sından beri söyledik
Bu maçın 11’ini görünce de söyledik
Olay ne Toreira-Berkan olayı
Ne de Sergio-Demirbay olayı
Olay rakibin taktiğine tamamen davunmasız bıralacak taktikle 180 dk oynamaya çalışmak
Ortasahayı ezbere paslarla rahat geçen rakibe önde baskı yapmaya çalışmak
Ezbere pasları nasıl keseceğine bile çalışmamak
Rakip ortayı 5’lerken takıma pozisyon aldıracağına önde basmaya çalışıp 2 kişiyle peşlerinden kovalamak
Geride ağır stoperini hem eksik ortasaha hem hücumcu bek ile yalnız bırakmak
Rakip güçlü falan değildi, sadece önde baskıya işleyecek taktikle oynadılar
Biz ise bari kaptırmayalım diye garanti oynamaya çalışırken kendi seyircimizi bilr uyuttuk
2 frikikte seken toptan, 1 ekstra ekstra vuruştan goller, rakibin kılpayı ofsaytla iptal golü olmasa ya da biraz daha becerikli ön alan topçuları olsa şu an oturmuş ağlıyorduk
Hoca ısrar ederse bırak CL’yi ligde bile nal topları

Maçtan önce bu diziliş ve kadroyla adamların yürüye yürüye geçeceği belliydi. Benim beklediğimden az bile geçtiler. 55-60'dan sonra yapabildiler daha çok. Ondan önce çekingen oynadılar. Bir de Boey tek başına çok iyi kapadı sağ kanadı. Orta sahadan rakibin sol iç oyuncusuna bastı. O sol içteki kanat bekine yuvarlayınca gitti bir de ona bastı. Uzun oynadılar kapadı, kısa oynadılar kapadı. Birebirde kolay geçilmedi. Çoğu atakları Boey'de öldü... Bir iki kere de geçildi tabi... Biri de gol oldu galiba... Ama o kadar olur yani...

Bu arada iyi ki Linnes oynamadı. Bildiğimiz Linnes hala o seviyedeyse Angelino arkasına çok daha rahat geçerlerdi. Sağ kanat bekleri soldakine göre daha zayıftı net...

Rakip iyi falan değil, hocaları futbolu biliyor

Bizim ise, 3-5-2 oynayıp baskıdan defalarca çok rahat kontraya çıkan, rakibe karşı 170 dk önde baskıya çalışan, rakip ortada 5 kişi çoğalırken 2 kişiyle arkalarından kovalamaya çalışan bir hocamız var

İlk maçın 20. dakikasından beri bas bas bağırıyoruz, önde basmayın pozisyon alın diye
Önde bastığımızı düşünüyor buradaki çoğu kişide. Gölge presten fazlası değil. Pozisyon oyununda Avrupada resmen koca bir sıfırız.

Oh be.
Adamlar sacma sapan oynadi ilk yari, 1-0 geride sifir pres.
Biz de defansta pas yapip illa ileriye gidecegiz. Gitme abi adamlar zaten pres yapmiyor.
Ikinci yarida orta sahamizi deldiler, cok net zayifiz orda.
Torreira'nin yanina cok tempolu bir adam lazim.

Molde bizden daha tempolu ve organize. Topu aldi mi direkt ileriye net paslar ve kosular yapiyorlar. Biz set mi oynayacagiz, uzun mu, hizli mi cikacagiz cogu zaman belli degildi. Organize degildik, bireysel kalite ile is yapmaya calistik calisiyoruz.

Bu mac bize gosterdi ki 8 numara ve stoper acil lazim. Onlar gelirse ve biraz daha organize oynarsak iyi takim olacagiz.

evet esas nokta bu yanı takıma inanmak ,ama bugune kadar ortada henuz bir takım yok emareleride yok

gecen sene takım olmuştuk bizde o takımı fantazilerden ötürü bozduk bakalım bu sene takım olabilecekmıyız
Hocam inanalım ve destekleyelim, taraftar olarak takımın arkasında duralım, takım olma yolunda bize düşen budur diye düşünüyorum, saygılarımla:hat:

Ağlama Aydın. Futbol oyna önce.
Ben niye ağlayayım, Galatasaray hak etmedi diyen sensin.Demek ki bir sıkıntın var.O zaman diyorum ki bir dilekçe yaz UEFA'ya yolla.Ben takım gruplara kalmış mı ona bakarım.Hamaset edebiyatı yapmayın.Bu futbol oyununda yenilipte her hak edeni bir üst gruplara alsak hak yerini mı bulacak?niye oynuyoruz bu maçları.Maçtan önce yazı tura atılsın olsun bitsin.

Üst Alt