ŞL 3.Ö.E.T. 1.Maç | Benfica 2-0 Trabzonspor | 27 Temmuz | Maç Sonucu - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 3.Ö.E.T. 1.Maç | Benfica 2-0 Trabzonspor | 27 Temmuz | Maç Sonucu

Cevap: ŞL 3.Ö.E.T. 1.Maç | Benfica - Trabzonspor | 27 Temmuz | 21.45 | Euro Futbol

Uyduddan şifresiz izleyebileceğimz bi kanal var mı?

Cevap: ŞL 3.Ö.E.T. 1.Maç | Benfica - Trabzonspor | 27 Temmuz | 21.45 | Euro Futbol

Değerli üyelerimiz,

Maç konusunda link isteyen, bunu ima eden, veren yada teşebbüs eden herkes anında konudan uzaklaştırılmaktadır.

Çünkü biz yasal şirketlere, yasa dışı yollarla gelir kaybettirecek bir oluşum değiliz. Maçı yayın hakkı elinde olan kuruluşlar, bu yayınlar için büyük paralar ödüyor. Bunun karşılığında kutu satıp abone kazanıyorlar ve gelir elde ediyorlar. İnternet üzerinde yasa dışı yayın yapan siteler, bu duruma engel olup haksız kazanç ve kayıplara yol açıyor.

Bu sebeple, buna alet olan, link dağıtan buna göz yuman siteler, suça ortak oluyor ve cezaya çarptırılabiliyor.

Bu konu ceza kurallarımızda açıkca belirtilmesine ve konu içerisinde tekrar tekrar hatırlatılmasına rağmen, bazı bizi tanımayan üyelerimiz bu hataya düşüp link arayışına girişebiliyor.

Bir üyenin sorumsuzluğu, hem kendine hem de site yönetimine büyük tazminat talepleri içeren davalar açılmasına sebep olabilir.

Bu sebeple, bu tür uygunsuzluk içeren her mesajı editleyerek, talepte bulunanı konudan uzaklaştırıyoruz. Bu algı yerleşinceye dek bu yaklaşımı sürdüreceğiz.

Bu eyleminde devam eden kişiler, tekrar eden girişimlerinde daha ağır cezalara çarptırılacaktır.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Tamam beyler, bir sorun yok. :D Hotbird uyfusu olanlar, RTPi kanalından izleyebilirler maçı.

Kısa Süreliğine kapatıyorum. Lütfen Yukarıdaki açıklamayı okuyalım:)

Konu açılmıştır. Herkeze iyi seyirler. Ülke puanı için saldır Trabzon:)

haydi hayirlisi, Turk futbolu zaten olmus arab corbasi, insallah Trabzonspor bir az da olsa mutluluk nedeni olur. hic iyi bir sonuc beklemiyorum ama futbol sahada oynanir, bakalim.

Kalede Onur'un olmaması büyük eksiklik. Umarım Tolga kapatır o açığı.

Benfica'nın hücum oyuncuları çok klas ve takım olarak formdalar son zamanlarda.

Trabzon'un burdan en kötü beraberlik çıkarması lazım yoksa rövanş maçı Avni Aker'de bile değilmiş işi çok zor olur.

Ek olarak bu maçta en çok Zokora'nın performansını merak ediyorum.

allah yardımcıları olsun. En kötü ihtimalle gollü bir beraberlikle dönsünler.

Direk katılmanızı elinizden alanların suratına suratına vurun .

Başarılar Trabzon.

Ben kaçayım maça uşaklar umarım iyi bir skorla döner Portekiz'den.

rtpnin internet yayını çok takılıyo

başka izleyen var mı

acaba sorun benim internette mi

herkeste mi yavaş

Üst Alt