ŞL 3.Ö.E.T. 1.Maç | Benfica 2-0 Trabzonspor | 27 Temmuz | Maç Sonucu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 3.Ö.E.T. 1.Maç | Benfica 2-0 Trabzonspor | 27 Temmuz | Maç Sonucu

Cevap: ŞL 3.Ö.E.T. 1.Maç | Benfica - Trabzonspor | 27 Temmuz | 21.45 | Euro Futbol

Insallah kazanir Trabzonspor. Turu gecmesini cok istiyorum. Ama cok zor olacak. Gerci CL´ye katilmak isteyen takim, böyle takimlari da yenmek zorunda. Baska care yok. Gruplarda herseferinde sonuncu olacagimiza hic katilmayalim daha iyi.

Cevap: ŞL 3.Ö.E.T. 1.Maç | Benfica - Trabzonspor | 27 Temmuz | 21.45 | Euro Futbol

Geçen sene Liverpool bu sene Benfica.. Her zaman en zor kurayi çekiyorlar, hiç sanslari yok.. Hadi bakalim, insallah kazanirlar, tur atlarlar da ülke puanina katki saglarlar..

allah yardımcınız olsun...kalplerimiz sizinle

TS'nin kazanmasini istesemde, Benfica dalga gecer bunlarla.

Benfica mutlak favori ama gönlümüz Trabzondan yana

Çevik ve tecrübeli bir stoper almaları gerekirdi. Trabzonspor'a mücadelenin yanında biraz da şansı yanında olursa, tur atlayabilir..

Bu PM denen şey çok güzelmiş geçen İnter maçında bir arkadaş hediye etti çok şahane bişey olduğunu anladım. Bu gün de o şekilde vefakar bir arkadaş çıkar mı ki acaba hediye etse bize de mutlu olsak? :)

bu maçı baska avrupa uydusunda veren kanallar yokmu? lütfen biri dünya capında macı vericek kanalların listesini yazabilirmi?

Gaitana dikkat edilmesi gerekiyor.Şenol Hoca faktörüyle trabzon en az beraberlik alıyorum diyorum.

Çok zor bir maç. Oldukça sıkıntılı geçecek TS açısından. Ama ellerinden geleni yapmaları lazım. Defansif oyun tek başına yeterli olmaz. Dengeli oynamaları gerekiyor. Umarım 1 beraberlikte olsa çıkarırlar.

İLK 11'LER

BENFICA

Artur

Emerson

Luisao

Garay

Ruben Amorim

Javi Garcia

Gaitan

Enzo Perez

Aimar

Saviola

Oscar Cardozo

TRABZONSPOR

Tolga

Celustka

Giray

Glowacki

Serkan Balcı

Zokora

Mierzejevski

Colman

Alanzinho

Paulo Henriqıe

Burak Yılmaz

İlk 11: Tolga, Serkan, Giray, Glowacki, Celustka, Zokora, Colman, Adrian, Alanzinho, Burak, Henrique

Yedekler: Bora, Mustafa, Ferhat, Aykut, Engin, Halil, Pawel

Benfica'nın ilk onbiri: Artur,Emerson, Luisao, Garay, Ruben Amorim, Javi Garcia, Gaitan, Enzo Perez, Aimar, Saviola, Oscar Cardozo

Trabzonspor'un ilk onbiri: Tolga, Serkan, Giray, Glowacki, Celustka, Zokora, Colman, Adrian, Alanzinho, Burak, Henrique

Trabzon'u yeni haliyle ilk kez izleyeceğiz.Bakalım gidenlerin yerini doldurmuşar mı?Ben şahsen ilk maçta bayağı bir avantajsız skor alacaklarını düşünüyorum.Umarım yanılırım.

Aimar

Saviola

Oscar Cardozo

Muhteşem 3'lü sahada yine :eek:

-----------------------Tolga Zengin-------------------------

---------------Giray Kacar------Arkadiusz Glowacki-----------

Serkan Balci----------------------------------Ondrej Celustka

---------------Didier Zokora--Gustavo Colman----------------

Burak Yilmaz----------Adrian Mierzejewski----------Alanzinho

---------------------Paulo Henrique-------------------------

Yedekler: Bora,Mustafa,Ferhat,Aykut,Engin,Halil,Pawel Brozek

Ilk 11 ve yedeklerimiz. Bol sans..

Allah yardimcimiz olsun.

Üst Alt