ŞL 3.Ö.E.T. 1.Maç | Benfica 2-0 Trabzonspor | 27 Temmuz | Maç Sonucu - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 3.Ö.E.T. 1.Maç | Benfica 2-0 Trabzonspor | 27 Temmuz | Maç Sonucu

Cevap: ŞL 3.Ö.E.T. 1.Maç | Benfica - Trabzonspor | 27 Temmuz | 21.45 | Euro Futbol

İnşallah yanılırım,ama 3-0'dan aşağı olacağını sanmıyorum.

Cevap: ŞL 3.Ö.E.T. 1.Maç | Benfica - Trabzonspor | 27 Temmuz | 21.45 | Euro Futbol

Arkadaslar TFF veya Fifa bu maci nasil oyunatiyor belki bir ay sonra febe kume dusar ve trabzon benficaya elenirse nasil olacak kim bunun hesabini verecek yoksa tff ts'yidemi dusuracak ondanmi cok rahat?

nasıl izliyecez yaw uydu kanalı varmı acaba

Benfica 1-0 kazanır, Artur maçın adamı olur.

Arkadaslar TFF veya Fifa bu maci nasil oyunatiyor belki bir ay sonra febe kume dusar ve trabzon benficaya elenirse nasil olacak kim bunun hesabini verecek yoksa tff ts'yidemi dusuracak ondanmi cok rahat?

O konuda işler çok karışık.Trabzon Benfica'yı eler de sonrada şike suçuyla CL'den çekilirse, Benfica'nın tazminat isteme hakkı bile varmış.

Trabzon dirençsiz bir kadroyla çıkıyor hadi hayırlısı.

Evinde Hotbird uydusu olanlar olanlar varsa, Portekiz kanalı olan ''RTP 1'' den izleyebilirler maçı. (Normalde bu kanal şifresiz, maçta da şifresiz olur büyük ihtimal)

Bu PM denen şey çok güzelmiş geçen İnter maçında bir arkadaş hediye etti çok şahane bişey olduğunu anladım. Bu gün de o şekilde vefakar bir arkadaş çıkar mı ki acaba hediye etse bize de mutlu olsak? :)

Ökkeş abi benim bildiğim PM hediye edilmez atılır mesela ben sana mesaj yazarım atarım anladın mı yanlışım varsa düzelt mutlu olacaksan ben sana atiyim gene :)))))))))

Arkadaşlar link istemek, kadro vs... gibi şifreli link istemek kesinlikle yasak. Hukuki olarak site sıkıntıya girer. Uyarılara aldırış etmeden link isteyen ve link verenler ceza alacaklar.

Umarım Trabzon avantajlı skor elde eder.

Benfica 11'ine baktım da zayıf halka yok adamlarda lan.Kalecilerini pek tanımam onun dışında Trabzon'dan kat kat iyi takım kağıt üstünde.Ama Luisao biraz hantal bir adamdır,Henrique-Burak gibi topla hızlı adamlar zorlayabilir onu.Oyun içinde değişiklikler de olacaktır.Bence çıkarabileceği en iyi 11'i çıkarmış Şenol Hoca.Sadece solbekte Piotr Brozek olabilirdi belki.Neyse başarılar Trabzonspor'a,umarım avantajlı bir skorla dönerler.

Üst Alt