ŞL Play-Off Rövanş | Fenerbahçe 1-1 S. Moskova | Maç Sonucu | 29 Ağustos - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL Play-Off Rövanş | Fenerbahçe 1-1 S. Moskova | Maç Sonucu | 29 Ağustos

Cevap: ŞL Play-Off Rövanş | Fenerbahçe - Spartak Moskova | 29 Ağustos | SmartSpor | 2

Spartak zeka olarak çok yetersiz bir takım. Fbyi iyi yendiler ilk maçta. Bu turu geçerlerse grupta bize gelmelerini çok isterim.

Cevap: ŞL Play-Off Rövanş | Fenerbahçe - Spartak Moskova | 29 Ağustos | SmartSpor | 2

2 sene sonra bu gidisle ligde sampiyon olan takim cl icin ön eleme oynamak zorunda kalir diye fenere olan nefretim kayboluyordu son zamanlarda, turu gecsin istiyordum sanki.

ama düsünüyorumda, bunlar simdi clye kalirsa, cekilmez olur, bir yerleri kalkar

berbat giden bir takim ve hoca varken, bir anda hersey iyi gider

bize gelecek 5-6 milyondan oluruz, fener orta saha icin bu 5-6 milyonu bekliyormus diyorlar üstelik.

ne gerek var, elensin gitsinler, ülke puani icin uefada daha iyi fenerin ord apuan toplamasi daha kolay olur, clde zaten rezil ederler bunlari.

elensin valla, umrim spartak adam gibi oynar

son terek vs spartak macini 90 dakkasini izledim

spartak ilk yari koytuydu, ikinci yari öne gecti, ardindan emenike ve dzuba yuzdeyuzluk net 3 pozisyonu degerlendiremedi, cok net yani, öyle böyle degil.

ardindan diger takim 2 golü atti, aldi 3 puani.

ramulo yoktu, dezev mu ne o vardi, abi ben böyle kazma görmedim, hakeme at beni diy ekasindi ama atmadi hakem, rezalet bir perfromans ortaya koydu herif, fenere karsi umarum ramulo yetisir

spartak gol atmali, atarsa gerisi kolay, ama ilk golü fener bulursa, fenerin bali va derken, bu salak spartak fenere gol mol atamaz

Bu şikeciler elenirlerse Avrupa Ligi'ne gitmiyorlar mı? Orada toplasınlar puanlarını. Ülke puanı falan diye şunları destekleyenlere kıl oluyorum.

Kim geçerse geçsin. Umrumda değil. Atatürk resmini yakan bir taraftar grubunun takımının kazanmasını da istemem, çünkü onlar rakiplerini Fener olarak görmüyor, Türkiye olarak görüyorlar, yani Fener'i elerlerse Fener'i eledik demiyorlar, Türkleri eledik diyorlar. Diğer yandan ise nefret edilesi bir taraftar topluluğuna sahip bir camia var. Kimseyi desteklemeyeceğim. Akışına bırakıyorum yani. Nerden tutsan elinde kalıyor ikisi de.

Kader maçları aynı zamanda küsküyü yicekler.

dün akşamki futbolu gördükten sonra turu geçeceklerini nasıl düşünüyosun anlamadım. helva gibi antep bile 5 net gol pozisyonu yakaladı. mertin kurtardığı 1 bilemedin 2 pozisyon var. diğerlerinde antepliler topu resmen merte çarptırdı mert kurtarmadı. fenev 3-0 kazandı ama maçın adamı mert.

4 defans 3 defansif orta sahayla çıktıkları maçta çuvalla pozisyon verdiler.

ben moskovanın bunları eleyeceğine inanıyordum. dün akşamki maçtan sonra bu inancım 2-3 katına çıktı

dun antepin bir sowu, bir kuyi olsa ve hakem ofsayt diyip pozisyonalari kesmese maci antep 4-5 golle alirdi, yahu nasil izliyorsunuz maclari, nasil degerlendiriyorsunuz anlamiyorum ki.

spartak gol yiyebilir ama emenike ve oynarsa welinton falan, bunlarda fenere kesin gol atar, spartak bir kontraatak takimi zaten, 2-1 öndeler, ona göre kontratak oynicaklar

Maçtan sonra görüşelim dostlar.. :)

yine yazıyorum skor 1-3 çok net..

bu balla geçerler turu arkadas antep tek kale oynadı bunlara skor 3-0 biz 45 dakıka bjk yı ezdik skor 2-2 çok pis sövecem artık bu ne ya

Dün gece öyle laflar ettilerki Burağın hesapta kendini yere atmasından sonra. Spartak Türk bayrağı falan yakmış onlar onların pisliği. Elensin tescilliler, bunlara hiçbirşey yakışmaz, hiçbirşey.

Emenike kendisini yere atıp penaltı alsın ve maçı o golle 0-1 kazansınlar :asd:

Spartak'ın ne yaptığı beni ilgilendirmiyor.

Hayatta Fenerbahçe'nin Avrupa'dan elenmesini bu kadar istemedim.

Kahveye gidip Spartak gol atarsa gol diye bağırırım bağırtırım bizimkileri.

Dün Fenerli hırboyzlar BJK attığında uçuyolardı.

Herifler kendilerinden öylesine nefret ettirdiler ki artık Türk bayrağı yakan bir takımın onları elemesini istiyoruz. Düşünün artık..

Elensinler de Avrupa liginde boy göstersinler. Hem bize şampiyonlar liginden daha çok para gelir, hem de bunlar belki biraz puan toplarlar Avrupa liginde, zira artık bu sene artık ülke olarak biraz puan toplamamız lazım.

hakem hatasıyla elensinler. iyice kafayı yesinler.

Üst Alt