ŞL Y.F. Rövanş | Barcelona 1-1 Real Madrid | Maç Sonucu - Sayfa 19 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL Y.F. Rövanş | Barcelona 1-1 Real Madrid | Maç Sonucu

Cevap: ŞL Y.F. Rövanş | Barcelona 1-1 Real Madrid | Maç Sonucu

Bundan sonra federasyon hep bizi eziyor abi yeaa diyen fenerlilere asla bişey demeyeceğim. çünkü tarafgirlik insanı resmen kör ediyorumuş. son 2 maçta biraz objektif bakan barcelonayı destekleyen insanlar bile soğudum resmen diyor.

Hay bin Fenerli Barca.

Yeter yahu saçmaladığınız, bırakın bu Madrid, Barca fanatikliğini. Bıktırdınız yemin ederim.

Ulan sokayım Barcelona'ya da, Real Madrid'e de.

Değer mi bu kadar birbirinize laf sokmaya, laf yetiştirmeye

Arkadaş Galasataray forumunda Barca Madrid fanatikliği yapanları görmek ne kadar tuhaf ve gereksiz bir şeydir aklım almıyor.Hoş Galatasaray forumu olmasa bile garip olurdu elin İspanyolu için tanısaydınız eminim bu kadar yemezdiniz birbirinizi:)

Arkadaşlar cidden yeter artık. Bir tek ben değilim bir çok kişi rahatsız bu durumdan sürekli şikayet de alıyoruz. Sizin sahipleneceğiz takım Galatasaray'dır. Burada gelip de Katalan, İspanyol milliyetçiliği yapmayın yeter artık. Hakemmiş, şuymuş buymuş olan oldu. Saçma sapan tartışmalara girmekten vazgeçin.

Desteklersiniz eyvallahda bu kadar da abartılmaz. Her maç aynı gereksiz tartışmalar, kendi futbolcularınızı bu kadar savunmazsınız vallahi.

Herkesi uyarıyorum buradan bu tip tartışmalar çıkarıp tahrik edenler sonra neden ceza aldım demesin !

ulan hep kavga cikmadan 5 dkk once isim cikiyor ofiste

bi geliyorum uyarmislar:)

ben bu mesajı yazarken son 8 mesajın 6 sı yeter yazmayın artık filan diye. bunlardan 2 si aynı kişi tarafından bir kaç dakika arayla yazılmış... Şimdi anlamadığım sadece bir galatasaray taraftar sitesiysek amenna. o zaman farklı başlıklar altında maç değerlendirmeleri yapmaya gerek yok. hem zaten önümüzde bir seçim var takalım at gözlüklerimizi tamamen Galatasaraydan konuşalım. nasılsa dünyada 500 milyon kişi de bu maçı izlemedi . oturup hakem hatalarını maç analizlerini yapmaya gerek yok. neden çünkü burası Galatasaray forumu. Ama üye kabulu olarak fenerlileri bjk lileri alalım adamlar alex logolu quaresma logolu avatarlarıyla gelsinler burda sinirlerimizi bozsunlar ancak küfür etmedikleri için burda yazmaya devam etsinler. ondan sonra benim gibi avanağın biri kadir çöpdemirin boru döşedik diye yaptığı espriye yazdığım kendisi özünde hakaret ama asla küfür içermeyen ve kadir çöpdemirin kendi ağzıyla bir cevaba 2 hafta myc yesin. burası da forum ne de güzel istanbul... derdiniz üzüm mü yemek bağcıyı mı dövmek yoksa salamura mı beyler...

Dogru konusmayi ogren sen bir ilk, burda futbol tartisiliyor, tartisma nedir bilmiyosan bu forumu terk et.

Burda Real madrid'i tutan yok, Real madrid'in kazanmasini isteyenler var.

Haddini asma fazla, istedigim zaman forumu terkederim bu seni baglamaz neyse gulup geciyorum :D

ben bu mesajı yazarken son 8 mesajın 6 sı yeter yazmayın artık filan diye. bunlardan 2 si aynı kişi tarafından bir kaç dakika arayla yazılmış... Şimdi anlamadığım sadece bir galatasaray taraftar sitesiysek amenna. o zaman farklı başlıklar altında maç değerlendirmeleri yapmaya gerek yok. hem zaten önümüzde bir seçim var takalım at gözlüklerimizi tamamen Galatasaraydan konuşalım. nasılsa dünyada 500 milyon kişi de bu maçı izlemedi . oturup hakem hatalarını maç analizlerini yapmaya gerek yok. neden çünkü burası Galatasaray forumu. Ama üye kabulu olarak fenerlileri bjk lileri alalım adamlar alex logolu quaresma logolu avatarlarıyla gelsinler burda sinirlerimizi bozsunlar ancak küfür etmedikleri için burda yazmaya devam etsinler. ondan sonra benim gibi avanağın biri kadir çöpdemirin boru döşedik diye yaptığı espriye yazdığım kendisi özünde hakaret ama asla küfür içermeyen ve kadir öçpdemirin kendi ağzıyla bir cevaba 2 hafta myc yesin. burası da forum ne de güzel istanbul... derdiniz üzüm mü yemek bağcıyı mı dövmek yoksa salamura mı beyler...

Rahatsız oluyorsan bu konuda şikayet konusuna şikayetini bildir abi. Üye olsalar bile o avatarları kullanmaları yasak olsun de. Yönetim olarak bir hal çaresini düşünürüz.

Cidden bir moderatör olarak bu gereksiz Barca-Real tartışmalarını engellemeye çalışmaktan bıktım artık. Öyle arkadaşlar varki İspanyollardan çok savunuyor Madrid'i, keza kimileri de Katalanlardan çok savunuyor Barca'yı. Sonra da gereksiz tartışmalar çıkıp duruyor ve her seferinde şikayetler geliyor.

Futbol yahu bu, futbol kısmından keyif almaya bakacaklarına yok Messi kötü , yok Ronaldo kötü , yok Mourinho şöyle böyle deyip gereksiz tartışmaya giriyorlar.

Rahatsız oluyorsan bu konuda şikayet konusuna şikayetini bildir abi. Üye olsalar bile o avatarları kullanmaları yasak olsun de. Yönetim olarak bir hal çaresini düşünürüz.

Cidden bir moderatör olarak bu gereksiz Barca-Real tartışmalarını engellemeye çalışmaktan bıktım artık. Öyle arkadaşlar varki İspanyollardan çok savunuyor Madrid'i, keza kimileri de Katalanlardan çok savunuyor Barca'yı. Sonra da gereksiz tartışmalar çıkıp duruyor ve her seferinde şikayetler geliyor.

Futbol yahu bu, futbol kısmından keyif almaya bakacaklarına yok Messi kötü , yok Ronaldo kötü , yok Mourinho şöyle böyle deyip gereksiz tartışmaya giriyorlar.

Ya Namık seni burda apayrı severim ama forumda bişeyler yanlış gidiyor üstad. Keşke dilim daha bi dönse de anlatabilsem... Neyse uzatmayayım. Herkese iyi geceler

hakem higuain'in buz gibi golünü yedi o golü verseydi daha zevkli ve farkli bi mac olurdu

Üst Alt