ŞL Y.F. Rövanş | Barcelona 1-1 Real Madrid | Maç Sonucu - Sayfa 20 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL Y.F. Rövanş | Barcelona 1-1 Real Madrid | Maç Sonucu

Cevap: ŞL Y.F. Rövanş | Barcelona 1-1 Real Madrid | Maç Sonucu

bugun de görmus olduk ki mourinho dunyanin en iyi teknik direktörü.

barca mourinho yu bir turlu deviremiyor.

devirmek icin mourinho nun takimi 10 kisi kalmali yoksa bu imkansiz(gerci 10 kisi ile ligde berabere kaldi,interle yari finale yukseldi ya...)

bugun de görmus olduk ki mourinho dunyanin en iyi teknik direktörü.

barca mourinho yu bir turlu deviremiyor.

devirmek icin mourinho nun takimi 10 kisi kalmali yoksa bu imkansiz(gerci 10 kisi ile ligde berabere kaldi,interle yari finale yukseldi ya...)

Real Madrid'in asil her mac en az 10 kisi ile bitirmesi gerek. Bu kadarda olmaz, sadece Carvalho ilk yari boyunca yaptigi fauller yuzunden atilmaliydi. Otekilerinden bahsetmeme gerek bile yok. Sonra diyorlar Higuain'in golu verilmedi. Real Madrid hakemlerle ugrasmayi biraksin artik.

Real Madrid'in asil her mac en az 10 kisi ile bitirmesi gerek. Bu kadarda olmaz, sadece Carvalho ilk yari boyunca yaptigi fauller yuzunden atilmaliydi. Otekilerinden bahsetmeme gerek bile yok. Sonra diyorlar Higuain'in golu verilmedi. Real Madrid hakemlerle ugrasmayi biraksin artik.

ben hakemlerle ilgili,golle ilgili birsey demedim,mourinho dunyanin en iyisi dedim.

Şu 4 maçta görmüş olduğumuz bir başka olay da, Barcelona Premier Lig'de olsa ilk 4 içine giremez. Fizik olarak sıfır bir takım. Sadece aklıyla oynayan bir takım. Ama futbol da, zeka kadar fizik de gerekli.

Şu 4 maçta görmüş olduğumuz bir başka olay da, Barcelona Premier Lig'de olsa ilk 4 içine giremez. Fizik olarak sıfır bir takım. Sadece aklıyla oynayan bir takım. Ama futbol da, zeka kadar fizik de gerekli.

aynen katiliyorum,real madrid fizik olarak cok ustun oldugu icin barca gol atmakta zorlandi,ligde golu penaltidan buldu,sampiyonlar liginde real madrid 10 kisi kaldiktan sonra buldu golleri barca.

Real Madrid aşırı sert oynamadı normalde. İngiltere'de her hafta kaç tane maç izliyoruz. Her ülkenin futbolu farklı ama futbolda biraz sertlik olacak bu çoğu yerde geçerlidir. İspanyol'lar özellikle, Barcelona fizik sıfır oynuyor futbolu. O yüzden Madrid'in en ufak hamlesinde, kendilerini yerde buldular ve tiyatroyla harmanlayıp turu geçtiler. Aynı şekilde ManU'da böyle oynayacak finalde. Hakem önemli olacak, bakalım artık.

Xavi bir roportajinda Barcelona'nin bilerek boyle kucuk boylu oyunculari oynattigini soyledi. Kucuk boylu oyuncular daha dusuk bir agirlik merkezi sayesinde daha iyi bir dogal ceviklige sahip.

Bugün maçtan 3 saat önce "Çok önemli bir maça çıkıyoruz. Bizi destekleyecek Türk'lere ihtiyacımız var. Hala Madrid Türkiye." diye bir yazı ile bayrağımızı resmi Facebook sayfasından yayınlayan Real Madrid'i tebrik ediyorum.

Real Madrid C.F.s Fotos - Hala Madrid! | Facebook

Bugün maç içerisinde *** bayrağı açan Barcelona taraftarını kınıyorum.

Mourinhonun hakem konusunda haklı olduğunu bir kez daha gördük. Barçalılar yerden kalkmadı. Her yere düşmeleri faul. Higuainin sayılmayan golünde ise kelimeler kifayetsiz.

Mesutun kaybettiği top sonrasında Türkçe küfür etmesi güzeldi:)

Jimmy Jumpın sahaya atlamasındaki amacı Ronaldonun kafasına katalan şapkası takmakmış.

Zaten önceden de röportajlarında hedefinin ronaldonun kafasına kendi kafasındaki şapkayı takmak olduğunu söylemişti.

Mourinhonun hakem konusunda haklı olduğunu bir kez daha gördük. Barçalılar yerden kalkmadı. Her yere düşmeleri faul. Higuainin sayılmayan golünde ise kelimeler kifayetsiz.

Real Madrid once hakemleri baski altinda tutmayi biraksin. Gerizekali Madridli futbolcular bu macta atilmadiklarina dua etsin. Uefa talimati vermis butun mac boyuncu kirmizi kart vermeyeceksin. Halbuki Carvalho, Xabi Alonso, Diarra, Adebayor bunlarin hepsinin kirmizi kart gormesi gerekirdi. Ondan sonra hala Real'in sayilmayan golunden bahsediyorlar. Real Madrid=Fenerbahce

Barcelona dunki macida sonuna kadar hak etti. Daha fazla gol pozisyonuna girdiler. Biraz objektif olun. Bir Messi'ye bakin yere dusmemek icin neler yapiyor dengesi nasil. Adama faul yapiyorlar normalda yere dusse Barca kritik noktadan serbest vuruslar kazanacak ama Messi kendini yere atmak yerine devam ediyor ve hakem cogu zaman faulu vermiyor. Ronaldo ise kucuk bir temasta hemen kendini yere birakiyor.

Bir baska dun goze carpan olay ise, Ronaldo'nun ceza sahasi icinde topu kolu/omzu ile kontrol etmeye calismasi (dakika 31) ve bunu basaramamasi ve Messi'nin ceza sahasi yayindan muthis top kontrolu 2 kisiyi calimlayip disariya vurdugu sut (dakika 33).

Şimdi gördüm.Ronaldo Mascherano pozisyonunda önce balıklama atlayan taraf. Boş konuşmasın, laf atmasın adama.

Şimdi gördüm.Ronaldo Mascherano pozisyonunda önce balıklama atlayan taraf. Boş konuşmasın, laf atmasın adama.

Bu forumda daha fazla Real Madrid haberleri var, moderatorler tarafsiz degil galiba. Hep Ispanya Ligi forumunda Real Madrid'li futbolcularin demeclerini goruyorum. Sanki Barcelona'li oyuncular mactan sonra mac gunu oncesi hic demecleri olmuyormus gibi. Mesela dun Xavi, Iniesta, Valdes, Mascherano bunlar aciklama yapti mactan sonra. Sadece goal.com'da butun haberler olmuyor zaten. Turkce goal.com'da, Ingilizce goal.com'dan daha az haberler oluyor.

ras41k.jpg

.lol.

Bu forumda daha fazla Real Madrid haberleri var, moderatorler tarafsiz degil galiba. Hep Ispanya Ligi forumunda Real Madrid'li futbolcularin demeclerini goruyorum. Sanki Barcelona'li oyuncular mactan sonra mac gunu oncesi hic demecleri olmuyormus gibi. Mesela dun Xavi, Iniesta, Valdes, Mascherano bunlar aciklama yapti mactan sonra. Sadece goal.com'da butun haberler olmuyor zaten. Turkce goal.com'da, Ingilizce goal.com'dan daha az haberler oluyor.

O ne sacma bir bakis acisidir kardesim? Tamam Real'e sempati duyuyorum ama ben Galatasaray'li yim. Banane Madrid-Barcelona'dan?

Barcelona Fenerbahce'mi ki haberlerini yayinlamayalim?

Bu kadar kasmayin kendinizi, ispanyol falan degiliz biz.

Goal.com ne paylasiyorsa onu paylasiyoruz.

Üst Alt