ŞL Y.F. Rövanş | Barcelona 1-1 Real Madrid | Maç Sonucu - Sayfa 21 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL Y.F. Rövanş | Barcelona 1-1 Real Madrid | Maç Sonucu

Cevap: ŞL Y.F. Rövanş | Barcelona 1-1 Real Madrid | Maç Sonucu

Bu arada o Terör bayragi sonrasi ben Barcelona taraftarlarindan tiksiniyorum artik.

O pozisyon gol değil miydi yani, bariz gol gibi geldi bana.

Öbur maçlara göre daha iyi maç oldu , ama yinede insan okadar beklliyor El clasicco var diye bütün gün rahat duramıyorum ama 4 maçta beklenitelirmi kaşılamadı , umarım ileriye daha iyi El Classicolar izleriz.....

35. dakikada Ronaldo - Di Maria 2 ye 1 gidiyorlardı. Puyol'un ayağı kayıp düştü. Hakem direk faul verdi. Çok yanlı kararlar verdi hakem. Maçın içine etti kısaca.

1626641_w2.jpg

Niye Abidalı fırlatılar bunlar yukarı yaw ???

Bi ilgi vardi galiba ona karsi , nedeni neydi aceba...

Mourinho ile alakalı ayrılacak haberleri çıktı bu maçlardan sonra. En az 1 yıl daha kalır mourinho.

Hala hakemle uğraşıyorsunuz. Gerçekten komik duruma düşmeyin. Bu turu Barcelona'nın geçeceğini daha başlamadan herkes biliyordu. Real Madrid kötü takım değil ama, Barcelona'ya karşı oynuyorsanız onlar oyunu hangi tempoda oynamak ister ve nasıl yönlendirirse öyle oynatır. ;)

Hala hakemle uğraşıyorsunuz. Gerçekten komik duruma düşmeyin. Bu turu Barcelona'nın geçeceğini daha başlamadan herkes biliyordu. Real Madrid kötü takım değil ama, Barcelona'ya karşı oynuyorsanız onlar oyunu hangi tempoda oynamak ister ve nasıl yönlendirirse öyle oynatır. ;)

ama dün hakem iyi yönlendirdi oyunu

Hakem adam olsaydi Carvalho'yu ilk yari bitmeden sari-kirmizidan atardi.

Pepe´yi dandik bir pozisyon için atmasa o maç mümkün değil 0-2 bitmezdi.Hiç boşuna bıdı bıdı yapmayın.

Hakem adam olsaydi Real'in golunu iptal etmezdi ve her yatista faul vermezdi Barçalilara

Üst Alt