Sneijder, Bülent Uygun'un Takımıyla Anlaştı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sneijder, Bülent Uygun'un Takımıyla Anlaştı

genelleme yapip duruyorsunuz. Her ota boka ayni kaseti oynatip durmayin. Yok cok romantik yok su yok bu. Bilinc altiniza girmis bok atmak. Istersem de olurum kime ne ? Her Sneijder korumasi ya da bilmem ne demek degildir o kisinin Sneijderin kalmasini istemesi.

Öncelikle bir sakin ol.

Bence konu Sneijder oldu mu en ufak bir olumsuz mesajda kılıç kalkanlar çekiliyor,bunu gözardı etme.

Bide bunu babası gibi savunan var
Hagi niye efsane oldu zamanı gelince bıraktığı için
Bu ise göbeği kıvrım kıvrım olana kadar oynadı

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Şaka maka bu transferle beraber bir kez daha taraftara bakarak kulüp yönetilmeyeceği görüldü. Taraftara kalsaydı ne Bruma,ne Poldi,ne Sneijder giderdi.

Nihayet bazıları gerçekleri görmeye başladı. Geçen sene ne zaman gitsin desem linç yiyordum. Şimdi aynısı Muslera'da yapılıyor. Bakalım onda gerçek ne zaman görülecek..
poldi almanyada döner dükkanı açtı burada da şube açmayı düşünürse ben talibim :) poldi döner ayran 17 tl !!

Belhanda alinacaktiysa onun alinmasi yerine sneijder kalsaydi bu fikre tamam derdim

ideali sneijderin gidip belhandanin alinmamasiydi tabi

pahali transfer yapmayip oyuncu satabilirsek beeeelkii 5-10 sene araliginda borclari yariya filan indirebiliriz

Fransa fethinden sonra sıra Katar da demek. Başarılar heisss.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Son düzenleme:
Moderasyon´dan ricam konunun kilitlenmesi, yoksa yine bir birlerini kiracaklar, hic gerek yok.
Çözüm değil. Çözüm şu: Koskoca adamların 5 yaşında çocuk gibi birbirine laf sokma gayretine girmemeleri. Ben seninle konuyu tartışmak istiyorum mesela, bu adamlar yüzünden neden bu özgürlüğüm kısıtlansın ki benim?

Bu vesileyle de uyarı yapmış olalım. Kişisel saldırıda bulunanlar ceza alacak. Konudan atma veya direk MYC.

Çözüm değil. Çözüm şu: Koskoca adamların 5 yaşında çocuk gibi birbirine laf sokma gayretine girmemeleri. Ben seninle konuyu tartışmak istiyorum mesela, bu adamlar yüzünden neden bu özgürlüğüm kısıtlansın ki benim?

Bu vesileyle de uyarı yapmış olalım. Kişisel saldırıda bulunanlar ceza alacak. Konudan atma veya direk MYC.
Gayet tabi esas cözüm bu, ama iste ne yazik ki Sneijder ve Belhanda konusunda pek mümkün görünmüyor.

Belhanda alinacaktiysa onun alinmasi yerine sneijder kalsaydi bu fikre tamam derdim

pahali transfer yapmayip oyuncu satabilirsek beeeelkii 5-10 sene araliginda borclari yariya filan indirebiliriz

kücülerek büyüyemezsin. Gecen iki sene yeterince göstermedi mi bunu sana? Jemler Birlolar para harcamadik hic. Sonuc hüzranlar

Moderasyon´dan ricam konunun kilitlenmesi, yoksa yine bir birlerini kiracaklar, hic gerek yok.

kenan o zaman belhanda konusunu da kilitleyelim . sneıjder yüzünden hala topçumuza ateş püskürüyorlar. sneıjder şampiyon olduğumuz sene gönderilmeliydi. gereksiz romantizmi bitirmek gerekiyor. bırakalım da gerçekler hayalleri bastırsın . bu sene bile kadroda isteyenler vardı

bu mantıkla göztepe ayarına kadar düşer en sonunda lig ıskartalarını toplar sonunda da anadolu takımı olur çıkarız. küçülerek borç ödenmez. bunun için sağlam ve dinamik bir alt yapın olmalı . bizim alt yapımız ise rezalet. daha doğrusu türkiye alt yapısı rezalet. porto olamayız genç yerli oyuncu yetiştiremiyoruz.

Üst Alt