Sneijder İçin 23.50'de Havaalanına! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sneijder İçin 23.50'de Havaalanına!

Wesleyi Zurnalar esliginde bagrimiza basip ,vatanimiza buyur edelim

157a901c416b48e01c781ad0807276fa.gif

Yıl 2015 Point Otelin önünden çektim. Takımı Kadıköy deplasmanına uğurluyoruz. Bu arada Sneijder tezahüratını başlatanda benim :)

YouTube

VTR-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yıl 2015 Point Otelin önünden çektim. Takımı Kadıköy deplasmanına uğurluyoruz. Bu arada Sneijder tezahüratını başlatanda benim :)

YouTube

VTR-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bir daha yapma öyleyse!...Daha önce ne yapıldıysa yapılmamalı ki kazanma şansımız olsun; kişisel bir durum değil, inanmasam da bir çeşit totem babında yani...

Cogu Sneijder sever taraftarimiz Sneijder´i 7 sene önceki avrupadaki gecmis kariyerinden dolayi savunuyor, yada seviyor. Anlamiyorlar ki ama su gözden düsmesinin sebebi, takimin Avrupa üst düzey temposu ile hazirlanmasi oldugunu.

Selcuk kalacaksa nasil bir tempo olacak diyenleri okur gibiyim ? Selcuk calisma sistemine biat ettigi ve sistemin icine dahil oldugu sürece sikinti yok. Tempoyu kaldiramadigi vakit ise Akibeti bellidir. Bu su an Tudor´a biat eden, ama istediklerini veremeyen diger veteranlar icinde gecerlidir.

Artik forma garantisi yok.

Torpilsiz bir Galatasaray, bunu hepimiz istememismiydik?

Lockeroomun sikintili oldugunu hepimiz yillardir biliyoruz. Ancak cogu taraftar hep ona buna fokuse olurken, hic düsünmek dahi istemedi bu konuda Sneijder´in ne denli sikintili olabilecegini, ve tavizsiz hoca gelince de bu gün yüzüne cikti.

7 sene önce degil. Daha 4. yildizi takarken Sneijder ve Nando nun ayaklarini öp.

Galatasaray Hollanda‏ @GalatasarayNL
Çok kısa süreliğine Amsterdam havalimanında olmasına rağmen taraftarlar karşıladı. Wesley gitmek istemiyor. Bizleri gördüğüne sevindi. (1/2)

Galatasaray Hollanda‏ @GalatasarayNL
...gitmesinden 45 dk önceden haberimiz oldu. Akşam trafiğine rağmen farklı şehirlerden tayfamızdan insanlar gitti. (2/2)

Cogu Sneijder sever taraftarimiz Sneijder´i 7 sene önceki avrupadaki gecmis kariyerinden dolayi savunuyor, yada seviyor. Anlamiyorlar ki ama su gözden düsmesinin sebebi, takimin Avrupa üst düzey temposu ile hazirlanmasi oldugunu.

Selcuk kalacaksa nasil bir tempo olacak diyenleri okur gibiyim ? Selcuk calisma sistemine biat ettigi ve sistemin icine dahil oldugu sürece sikinti yok. Tempoyu kaldiramadigi vakit ise Akibeti bellidir. Bu su an Tudor´a biat eden, ama istediklerini veremeyen diger veteranlar icinde gecerlidir.

Artik forma garantisi yok.

Torpilsiz bir Galatasaray, bunu hepimiz istememismiydik?

Lockeroomun sikintili oldugunu hepimiz yillardir biliyoruz. Ancak cogu taraftar hep ona buna fokuse olurken, hic düsünmek dahi istemedi bu konuda Sneijder´in ne denli sikintili olabilecegini, ve tavizsiz hoca gelince de bu gün yüzüne cikti.
Uzaktan yakından alakası yok.
Bende Sneijderi severim, hala kalitesine güveniyorum, hala iyi bir program ile, etrafında iyi oyuncular ile katkı vereceğine inaniyorum ama gönderilir ise iki endişem var. Birincisi, kimse Belhanda demesin, yerine iyi bir orta saha oyuncusu alınmayacağı endişesi ve bunun dışında, bende kabul ediyorum formu kötü olan Sneijderden bile daha kötü durumda olanların banko oynamaya devam edecekler, bunun endişesi.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Üst Alt