Sneijder İçin 23.50'de Havaalanına! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sneijder İçin 23.50'de Havaalanına!

Uzaktan yakından alakası yok.
Bende Sneijderi severim, hala kalitesine güveniyorum, hala iyi bir program ile, etrafında iyi oyuncular ile katkı vereceğine inaniyorum ama gönderilir ise iki endişem var. Birincisi, kimse Belhanda demesin, yerine iyi bir orta saha oyuncusu alınmayacağı endişesi ve bunun dışında, bende kabul ediyorum formu kötü olan Sneijderden bile daha kötü durumda olanların banko oynamaya devam edecekler, bunun endişesi.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Sneijderden kötü olan oyuncularin üzerine mi kurulacak kadro ? Sola mit yatacak tüm takim, sneijder 4. oyuncu olarak solda sabit kaldigi icin ? Sag taraf defansif ve ofansif acidan tuz buz mu olacak ?

Yahu ne Belhanda´si, su anki hali ile Nice alip oynatir mi aceba kendisini ? Sampdoria hocasi bile soguk bakiyor.

Sneijder ve Nando nun insan üstü formlari + Yasin ortalama üstü oynamasa görürdük hoca ve yönetim ne yapardi. Ayni Hoca 2-0 lik basaksehir macini elinden verdi

Neresi insan üstü ? Adam iyi oynadi, that´s it. Üstelik ligin ikinci yarisi, begenmedigin hamza geldikten sonra. Daha önce Prandelli ile kavga ediyordu, takimda bölünme vardi. Takim sürekli 4 yiyordu ayni oyuncular ile.

Kendiniz diyorsunuz yeri gelince Sneijder´in tarzi takimi tek basina sampiyon yapmaz takim önemli diye, sonra da hic bitmeyen 4. yildiz sampiyonlugu muhabeti.

Galatasaray takim olarak birlik beraberlik saglamisti, ve dogru futbolu oynuyordu, mesele bu.

Son düzenleme:
Sneijderden kötü olan oyuncularin üzerine mi kurulacak kadro ? Sola mit yatacak tüm takim, sneijder 4. oyuncu olarak solda sabit kaldigi icin ? Sag taraf defansif ve ofansif acidan tuz buz mu olacak ?

Yahu ne Belhanda´si, su anki hali ile Nice alip oynatir mi aceba kendisini ? Sampdoria hocasi bile soguk bakiyor.
Adem, kesin konuşmadım, endişe duyuyorum dedim. Kimsenin üstüne kurulacak da yazmadım, ondan daha kötü durumda olanlar banko oynamaya devam edecek endişesi taşıyorum diye yazdım.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Neresi insan üstü ? Adam iyi oynadi, that´s it. Üstelik ligin ikinci yarisi, begenmedigin hamza geldikten sonra. Daha önce Prandelli ile kavga ediyordu, takimda bölünme vardi. Takim sürekli 4 yiyordu ayni oyuncular ile.

Kendiniz diyorsunuz yeri gelince Sneijder´in tarzi takimi tek basina sampiyon yapmaz takim önemli diye, sonra da hic bitmeyen 4. yildiz sampiyonlugu muhabeti.

Galatasaray takim olarak birlik beraberlik saglamisti, ve dogru futbolu oynuyordu, mesele bu.

Yalan söylüyor denildiğinde alınıyorsun. Sneijder mi Prandelli ile kavga etti? Prandelli ile sorun yaşayan diye haber çıkan oyuncu Selçuk idi. Arsenal maçında kesmişti ve hatta o bölgeye Sneijder'i koymuştu.

Açık açık yalan söylüyorsun işte.

Su fırlatma mevzusunu diyorsan taptığınız Quaresma senede 15 kere yapıyor onu.

Son düzenleme:
Yalan söylüyor denildiğinde alınıyorsun. Sneijder mi Prandelli ile kavga etti? Prandelli ile sorun yaşayan diye haber çıkan oyuncu Selçuk idi. Arsenal maçında kesmişti ve hatta o bölgeye Sneijder'i koymuştu.

Utanma kalmamış millette. Ben bunların Galatasaray taraftarı olduğuna inanmıyorum. Yalanlarla Sneijdere demagoji yapıyorlar. Bunu bir Galatasaray taraftarı neden yapsın?!

Adem, kesin konuşmadım, endişe duyuyorum dedim.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Sneijder´in meselesi iyi yada kötü olmasi degil. Takim üzerine kuruluyor, ve cürümüs bir oyuncuda bu esas endise verici olay. Pas ve sut teknigi üst düzey, ama bu tüm takim tarafindan sirtlanmasi icin yetmiyor, takimin ona göre oynamasi icinde. Galatasaray bu sekilde oynatilmaya devam edilirse basari zor, bunun icin müneccim olmak gerekmiyor.

Sneijder icin aslinda tam Tudor gibi agzina edecek hoca lazimdi. Normal sartlar altinda bu hoca altinda kalmasi, performansi acisindan iyi de olabilir. Ama dominant hoca görünce, yine direk tartisti. Aralari cok bozuldu, ve düzelecek gibi durmuyor...

Bu saaten sonra ayrilmasi Galatasaray ve kendisi icin en hayirlisi. Yoksa daha da gözden düsecek, gelecekte olacak olaylardan sonra.

Sneijder´in meselesi iyi yada kötü olmasi degil. Takim üzerine kuruluyor, ve cürümüs bir oyuncuda bu esas endise verici olay. Pas ve sut teknigi üst düzey, ama bu tüm takim tarafindan sirtlanmasi icin yetmiyor, takimin ona göre oynamasi icinde. Galatasaray bu sekilde oynatilmaya devam edilirse basari zor, bunun icin müneccim olmak gerekmiyor.

Sneijder icin aslinda tam Tudor gibi agzina edecek hoca lazimdi. Normal sartlar altinda bu hoca altinda kalmasi, performansi acisindan iyi de olabilir. Ama dominant hoca görünce, yine direk tartisti. Aralari cok bozuldu, ve düzelecek gibi durmuyor...

Bu saaten sonra ayrilmasi Galatasaray ve kendisi icin en hayirlisi. Yoksa daha da gözden düsecek, gelecekte olacak olaylardan sonra.
Benimki gidip gitmesi değil, giderse dükkanı kapatacak değiliz, kimler geldi kimler geçti bu kulüpten. Benim endişelerim bunlar ve sonuç endişe ettiğim gibi olur ise bence boyumuz pek fazla uzamayacak.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Zamanında hagiyi aynı nedenlerden istemeyen Galatasaray lılar mevcuttu.
Onları hatırlatığın için tşkrl ederim.

Su fırlatma mevzusunu diyorsan taptığınız Quaresma senede 15 kere yapıyor onu.

Belki bu konulari ben fazla detayli takip ediyorum...

Sneijder'in menajeri: Prandelli yalan soyluyor!

Menajerinden Aysal ve Prandelli'ye salvo! - Galatasaray

Hem Prandelli ile hemde Melo ile tartistiginin kaniti, menejerinin o sporxdeki videosu. Ofansif oynayacagiz deyip, italyan getiriyorsun, sözler tutmadi aysal diye veryansin ediyor...

Alinmiyorum, ama özür dileyecekmisin ? Gözlerini ac artik ömer. Durumun son günlerde gerceklerden uzaklasmis.

cok agir atiyorsun habire . TÜRK TAYFA kavga ediyordu Prandelli ile. Melo ve Sneijder degil .

Sneijder normalde isleyen bir takima fazlalik katar, o sene absürt bir seneydi. Sneijder olmasaydi birak 1. , 3. olurduk

Hem Prandelli ile hemde Melo ile tartistiginin kaniti, menejerinin o sporxdeki videosu. Ofansif oynayacagiz deyip, italyan getiriyorsun, sözler tutmadi aysal diye veryansin ediyor...

Alinmiyorum, ama özür dileyecekmisin ? Gözlerini ac artik ömer. Durumun son günlerde gerceklerden uzaklasmis.

Wesley Sneijder'in Prandelli yorumu

''Hocamla aramda bir sorun yok, kimsenin onunla bir sorunu yok. Dünyanın her yerinde böyle olur, sonuçlar kötü olduğunda her zaman sorun yaratılır'' şeklinde konuştu.

cok agir atiyorsun habire . TÜRK TAYFA kavga ediyordu Prandelli ile. Melo ve Sneijder degil .

Sneijder normalde isleyen bir takima fazlalik katar, o sene absürt bir seneydi. Sneijder olmasaydi birak 1. , 3. olurduk

Sneijder gelmeden kacinci oluyordu takim ? Iki senedir sneijder var kadroda, ama sirasiyla 6. ve 4. oluyoruz zaten.

Kim atiyor bence tartismaya kapali, git tikla bakayim ALBERSIN reportajina... Olaylari isinize geldigi gibi takip etmekten vazgecin.

Adem niyetim seni yalancı çıkarmak değil, kimseye öyle bir hadsizlik yapmam, rica ediyorum sakın öyle algılama ama bu haberde konu esasen prandelli değildi.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Hagi´yi sneijder ile yetenek bazinda kiyaslayamazsin bile, ayni zamanda profesyonel ve cok caliskan bir oyuncuydu.
Sneijder pro ve çalıșkan olmadığınımı idaa ediyorsun? Yetenek konusunda arada okadar fark yok ama hagi annadan doğma futbol yeteneği ile bir adım öndedir bencede. Farklı kültürden gelen farklı iki on nummara.

Sneijder gelmeden kacinci oluyordu takim ? Iki senedir sneijder var kadroda, ama sirasiyla 6. ve 4. oluyoruz zaten.

Kim atiyor bence tartismaya kapali, git tikla bakayim ALBERSIN reportajina... Olaylari isinize geldigi gibi takip etmekten vazgecin.

sen albersin reportajini yolladin bende SNEIJDERIN . Olayi isine geldigi gibi takip etmeyi vazgec .

Iki senedir Nando, Selcuk, Poldi, Chedjou , Senin Askin Semih, Carole'un vb. da kadro'da var.

Haberlerin birinde Prandelli değil yönetim demişler. Diğerinde de Prandelli'nin savunma futbolu Sneijder için uygun değil demiş. Kavga filan yok ortada.

Ayrıca her gazete haberine söylemine inanıyorsan, çok profesyonel, çok uyumlu diye günlerdir savunduğun Selçuk ve ekibinin hocaların altını oyduğunu söyleyen Uğur Meleke vb. gazetecilere niye inanmıyorsun?

Kusura bakma açık söyleyim Sneijder ne zamanki derbilerde çok form göstermeye başladı sen o gün bugündür Sneijder'i eleştiriyorsun. Sneijder'i eleştirmen çok uzun zamandır burada. Özellikel Arena'da BJK'yi yıktığı günden sonra iyice artırdın. Ben kör değilim sen takıntılısın.

Üst Alt