Sneijder İçin 23.50'de Havaalanına! - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sneijder İçin 23.50'de Havaalanına!

Jose Hamza Hamzaoğlu'dan Sneijder'a... - CNN TURK

Al taptığınız Hamza'nın lafları bunlarda. Üstelik daha Galatasaray'a gelmeden sizin gibi ezbere yorum yapıp Sneijder'e sallayan bir adam olduğu halde Sneijder O'na nasıl davranmış o da ne görmüş karşılığında.

Sneijder'e de övgüde bulunan Hamzaoğlu, "Gördüğüm ender profesyonel oyunculardan. Hem yetenekli hem yıldız hem de takım oyuncusu. Takımla beraber hareket ettiği için ben ayrıca kendisine teşekkür ediyorum" diye konuştu.

hamzanın ve ekibinin sneijderi sevmedikleri "batalla 4 sneijder eder" (fuat buruk söylemişti videosunu gözlerimle izledim) gibi abuk subuk, futbolun gerçekleriyle uzaktan yakından alakası olmayan bir açıklama yapmalarından bile belli oluyor , jest yapılan bir açıklamaya yine jestle bir röportaj verilmiş paylaştığın örnekte

yurdum insanı yüzüne ayrı arkadan ayrı konuşur malum

Riekerink ile gayet mutluydu...

Mesela ne kadar takıntılı ve algı yaratma amacı taşıdığın buradan belli. Sneijder kendisini öncelikli olarak istemeyen Terim, Mancini, Prandelli, Hamza, Denizli, Riekerink ve arada da Taffarel vb. adamlarla çalıştı. Bir tanesi bile bu konuda olumsuz bir açıklama yapmadılar. Hepsi aksine profesyonelliğinden ve takımla uyumlu hareket ettiğinden filan bahsettiler. Takıma değer katıyor dediler. Sadece Tudor ile bir kere bir atışması olmuş. Kaldı ki o olaydan sonra da Tudor ile çalışmaya devam ettiler ve attığı gollerle takımı 4. sırada tuttu en azından.

Neden birçok hocayla kavga ettiği iddiasındasın bu gerçeklere rağmen iyi niyetliysen?

Ayrıca yaşanan ne ilk ne de son hoca oyuncu kavgası. İlk fırsatta adamı göndermeye, aşağılamaya gidecek akdar ne yaranız var Sneijder'den? Ne zaman canınızı yaktı bu kadar?

Son düzenleme:
Uyumlu diyorsun kaç gündür Sneijder ile kıyaslarken. Bu adamlar da itaat etmemiş diyorlar işte. Uğur Meleke'ye göre Mancini ve Prandelli'nin altını oyan Selçuk ve tayfası. Bir kere bile bu konuda yazdığını görmedim.

Ben nezaman gazetecilerin haberleri ile ilgili bir atifta bulundum ? Prandelli ve Melo olayini kendi parali calisani acikliyor, ve sen emin olabilirsin ki, yumusatarak aciklandigini böyle seylerin kamu oyuna. Yani orada albers 1 diyorsa, 10 dur o. Ve ayni zamanda Mancini´den de memnun olmadigini cikarabiliriz o reportajdan.

Ve resmen söz aldigini iddia ediyor, hoca konusunda.

Ve yine bir futbolcu olan ve kendisini yakindan taniyan eto veto ettirmis anziye transferini, lockeroom da sorunlu diye.

Profilin tamamina bakarsam, demekki var birseyler.

Ha ben Selçuk için de bu iddiaların doğru olmadığı kanaatindeyim. Ben O'nun oyunculuğu ilgili eleştirilerimi yanına böyle iddiaları uydurarak eleştirileri ekleyerek yapmıyorum.

Ben diger hocalar icin konusmadim, su an icin ise yalan mi ? Sürekli neden tudor selcugu tutuyor diye isyan ediliyor. Adam biat ediyor cünkü hocasina. Eger eski aliskanliklarina devam ederse, o da postalanir.

Ben nezaman gazetecilerin haberleri ile ilgili bir atifta bulundum ? Prandelli ve Melo olayini kendi parali calisani acikliyor, ve sen emin olabilirsin ki, yumusatarak aciklandigini böyle seylerin kamu oyuna. Yani orada albers 1 diyorsa, 10 dur o. Ve ayni zamanda Mancini´den de memnun olmadigini cikarabiliriz o reportajdan.

Ve resmen söz aldigini iddia ediyor, hoca konusunda.

Ve yine bir futbolcu olan ve kendisini yakindan taniyan eto veto ettirmis anziye transferini, lockeroom da sorunlu diye.

Profilin tamamina bakarsam, demekki var birseyler.

Ben diger hocalar icin konusmadim, su an icin ise yalan mi ? Sürekli neden tudor selcugu tutuyor diye isyan ediliyor. Adam biat ediyor cünkü hocasina. Eger eski aliskanliklarina devam ederse, o da postalanir.

Lockerroom konusunda Eto'nun mu Sneijder'in mi vakası çoktur madem yakından izliyorsun bu magazinsel haberleri söyle bana?

DD6cy5gXkAQAiFB.jpg:large

Mesela ne kadar takıntılı ve algı yaratma amacı taşıdığın buradan belli. Sneijder kendisini öncelikli olarak istemeyen Terim, Mancini, Prandelli, Hamza, Denizli, Riekerink ve arada da Taffarel vb. adamlarla çalıştı. Bir tanesi bile bu konuda olumsuz bir açıklama yapmadılar. Hepsi aksine profesyonelliğinden ve takımla uyumlu hareket ettiğinden filan bahsettiler. Takıma değer katıyor dediler. Sadece Tudor ile bir kere bir atışması olmuş. Kaldı ki o olaydan sonra da Tudor ile çalışmaya devam ettiler ve attığı gollerle takımı 4. sırada tuttu en azından.

Neden birçok hocayla kavga ettiği iddiasındasın bu gerçeklere rağmen iyi niyetliysen?

Ayrıca yaşanan ne ilk ne de son hoca oyuncu kavgası. İlk fırsatta adamı göndermeye, aşağılamaya gidecek akdar ne yaranız var Sneijder'den? Ne zaman canınızı yaktı bu kadar?

Sorunlarin 99%´i hic bir zaman gün yüzüne cikmaz, ve soruldugunda aktörler istisnalar disinda, hep "politik" konusurlar. Sen politik konusmalari baz alarak, hic bir sorun olmadigini iddia ediyorsun.

Sadece Prandelli ve Mancini ile bile hosnut olmadigini menejeri teyyit etti. Tudor ile kavga etti zaten acik acik, en ciddi olay bu, cünkü taviz vermeyen ilk hoca...

bir haftaligina takimi calistirmis, tafo yu araya sokarak, hoca sayisini yüksek tutuyorsun nedense.
Ve Inter´de de son hocasi ile arasi bozuktu. Van Gaal´in arkasindan konustu daha iki sene önce.

Son düzenleme:
Locker room dediniz de aklıma Anelka'nın şu anısı geldi; ''Anelka: Viera 35 santimlik penisiyle yüzüme vurdu'' . Sneijder'in böyle bir vukuatı yok bildiğim kadarıyla, bu da ne kadar beyefendi bir futbolcu olduğunu gösterir.

Sağlam bir kadro kuruyorken bu kadroyu oynatabilecek bir Sneijder'in 1 sene daha takımda kalması zarar getirmez. Sneijder konusunda ciddi yanlış yapıyorlar.

Locker room dediniz de aklıma Anelka'nın şu anısı geldi; ''Anelka: Viera 35 santimlik penisiyle yüzüme vurdu'' . Sneijder'in böyle bir vukuatı yok bildiğim kadarıyla, bu da ne kadar beyefendi bir futbolcu olduğunu gösterir.

Ewt reis, sence henuz Sneijderin cavusla tokatlanmamis olmasi kendisinin sevildigini mi gosterir yoksa sevilmedigini mi?

Üst Alt