Sneijder'e Laf Eden Taş Olur Taş! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sneijder'e Laf Eden Taş Olur Taş!

Adamın ciğeri soldu lan. Neymiş efendim koşmuyormuş. Nah koşmuyor! Selçuk, Donk efendiler yürürken Wesley adamları Muslera'ya kadar kovalıyor.

Neymiş efendim gol atmıyormuş.
Adamın mevkiisi ne? Ofansif orta saha yani forvet arkası. Biz nerede oynatıyoruz. Ya sol kanat, ya stoper. Adam top alıp oyun kurmak için Muslera'ya kadar geliyor. Daha ne yapsın el insaf be! Bu adam olmasa takım rakip sahaya giremiyor zaten.

Verkaç yapacak birini bile bulamıyor. Bir top atsa top geri gelmiyor zaten. Takımda Wesley'e ayak uydurabilen sadece Podolski var. O da geri gelince ilerisi komple boş kalıyor.

Sonuç olarak adam dünya yıldızı ama 90 dk bir taraflarını yırtıyor. Ve herkes yürürken bunu yapmak zorunda da değil. Kıymetini bilelim. Nankörlüğe gerek yok!

Gönül isterdi bu adamı şöyle izlemek..

-------Melo----------Adam gibi CM--------

--Keita--------Wesley---------Kewell(Podolski)---

-----------Drogba(Elmander)---------

Hahahahahahaha.
İşte biatcilik & bağnazlık diye buna diyoruz. Biz Selçuk'a kötü oynarsa kötü deriz ama Sneijder sezonu komple kötü geçirse dahi suçlu olan Sneijder değildir sizin için :)

Kötü oynadı evet ama adam kendi mevkisinde oynamadı sürekli olarak defansa gelip oyunu şekillendirmek zorunda kalınca hücum hattı kısır kaldı.

Hahahahahahaha.
İşte biatcilik & bağnazlık diye buna diyoruz. Biz Selçuk'a kötü oynarsa kötü deriz ama Sneijder sezonu komple kötü geçirse dahi suçlu olan Sneijder değildir sizin için :)

Bana 3 pozisyon saysana topu kaptırdığı salakca yere pas verdiği vs.
Başka maç mi izliyoruz ?
Sneijder koşmayan adamdı bizde defansa kadar oyuncu kovaliyor
Fikirlere saygım sonsuz ama kasıtlı olarak bu şekilde devam ettiğin surece yazacak konu bulamayacaksin buradan sana bizzat uyarım olsun

Yorma bizi bin tane raporun var. İlk ve son kez uyarıyorum.

XT1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bana 3 pozisyon saysana topu kaptırdığı salakca yere pas verdiği vs.
Başka maç mi izliyoruz ?
Sneijder koşmayan adamdı bizde defansa kadar oyuncu kovaliyor
Fikirlere saygım sonsuz ama kasıtlı olarak bu şekilde devam ettiğin surece yazacak konu bulamayacaksin buradan sana bizzat uyarım olsun

Yorma bizi bin tane raporun var. İlk ve son kez uyarıyorum.

Bu dediğin tam bir sacmalık.
Fikirler yuzunden konudan uzaklaştırmam yani.Arkadaş, kotuyse kötü diyoruz, sen katılmıyabilirsin ama bunun yüzünden konudan atılacaksam ohooo.. Ortacagda bu denli baskı yoktu be.

Bu dediğin tam bir sacmalık.
Fikirler yuzunden konudan uzaklaştırmam yani.arkadaş kotuyse kötü diyoruz, sen katılmıyabilirsin ama bunun yüzünden konudan atılacaksam ohooo.. Ortacagda bu denli baskı yoktu be.
Mantıklı Savun sesimi cikarmayayim savunamazsan bi sure dinlendireyim seni var misin?

Üst Alt