Sneijder'e Laf Eden Taş Olur Taş! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sneijder'e Laf Eden Taş Olur Taş!

Bunların iki ayrı hesap iki ayrı insan olduğuna inanmıyorum. Tek elden yönetilen iki ayrı hesap olarak bakıyorum. Tek bir amaç var o da trollemek. "Selçuk kalsın Sneijder satılsın" diyen tipler değil mi bunlar ben mi yanlış hatırlıyorum? :asd: Hem trolleyip bir de forumu beğenmiyorum ayağına yatıyorlar yok efendim böyle bir şey orta çağda yokmuş falan filan :red: Beğenmiyorsan girme arkadaş seni zorla tutmuyoruz. Çok istiyorsan ikinci üyeliklerini de al defol git.

Şimdi tahrik dolu mesajlar kim atıyor merak ediyorum cidden ?
Fatih Akca

İstediğim başlığa yorum yapabilirim , aynı mantıkla Selçuk'ta laf atılacak ilk kişi değil.Hayatım boyunca boyunca Sneijder'i izledim baya.Hareketli futbolcu konusunda dediğine katılmıyorum ki zaten ben de yazdım geçen; sorun su ki bu kalıba yalnızca Sneijder'i koyuyor, Selçuk için kimse "yanında hareketli adam yok" demiyor, anladın?
O yan paslarin sebebi de belki hareketli oyuncuların olmamasidir he?
Mecburdur buna yani?

Orada Sneijder ve Selçuk yazıyor zaten. Kimsenin yanına koymamasının sebebi Selçuk'un uzun süredir böyle, Sneijder'in ise bu sezon bu şekilde olması. Merak etme futbol nankör bir oyun ve Sneijder bu şekilde devam ettiği sürece bir süre sonra Selçuk ile aynı noktaya gelecektir. Üyelik tarihinden yola çıkarak Selçuk'un ikinci sezonunda burada olmadığını varsayarak söylüyorum ki o zamanlar bugün Sneijder nasıl savunuluyorsa o gün Selçuk öyle savunuluyordu.

Aydın arkana çekil ve bak yaptıkların ve destekçilerine
Bana mantıklı yorumla gelin aynı şeyleri tekrarliyosunuz çünkü.
Kötüye kötü denir bugün sneijdere kötü demen için sahada 8-9 isim sayman lazım önüne
Objektif olun biraz

XT1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sende objektif ol o zaman

Konu başlığında 90 dakika boyunca LEŞÇUK diye hitap ediliyor

Sneijder'e iki laf ediyoruz diye konudan atılacaksak burada TARAFSIZIZ diyemezsin kusura bakma

Sende devam et bakalim
Bir daha da yazmam sana bu konuda bundan da emin ol ismin gibi

Sen git önce selçuk başlığına neler yazilmis bak.Sonra bize objektif olun , tahrik etmeyin de ve atarım diye tehdit et.
Selçuk için denilenlerin onda birini Sneijder icin demiyoruz ama linç yiyeceğiz resmen.

Sende objektif ol o zaman

Konu başlığında 90 dakika boyunca LEŞÇUK diye hitap ediliyor

Sneijder'e iki laf ediyoruz diye konudan atılacaksak burada TARAFSIZIZ diyemezsin kusura bakma

Sana diyorum ki raporla gordugum moderator arkadaşlar zaten gerekeni yapıyor o konuda.
Bir tane raporun yok sonra lescuk diyorlar diye ikaz ediyorsun beni
Ki sana daha önce soylememe rağmen

Bugünkü selçuk lesti yalan mi? Slecuga lescuk deniliyor diye inadına sneijder kotuluyonuz
Ki maçı izlemediginiz zamanda da yapanlar var bunu konusturtma beni
Kendi adaletinizi sağlayacaksiniz diye burda milleti delirtmeyin
Raporla gerekeni yapmazsak konuşursun o zaman.
Hep aynı tantana.

selçuk götünü kaldırıp pas atana dek kabadaş eminönü vapuru tur atıyor troll çıkmış yanlarında hareketli adam olmamasını selçuğun önemli bir dezavantajıymış gibi lanse ediyor bunun üzerine nerede manıksız yazıyorum diyor. bir soru soracaksın doğru sor bari allahın trolü nerede mantıklı yazıyorum de. istedikleri şu maystrolarına laf geldimi wesleye de gelecek. ulan beyinsiz bu takımda bir türk selçuk mu var neden herkes onu eleştiriyor bir sor.

Sen git önce selçuk başlığına neler yazilmis bak.Sonra bize objektif olun , tahrik etmeyin de ve atarım diye tehdit et.
Selçuk için denilenlerin onda birini Sneijder icin demiyoruz ama linç yiyeceğiz resmen.
Yuzlerce adam var su forumda 2 kişi dikkat çekiyor bu konuda neden diye sordun mu kendine?
Raporla hoşnut olmadığın mesaji kendi adaletinizi saglattirmam bu şekilde .
Salakca çünkü yaptiginiz arkanizi da toplayan yönetici tayfasına kalıyor .
Yormayin bizi, burda özelinden vakit ayırıp sizin arkanizi toplama zorunluluğu yok kimsenin.

Sana diyorum ki raporla gordugum moderator arkadaşlar zaten gerekeni yapıyor o konuda.
Bir tane raporun yok sonra lescuk diyorlar diye ikaz ediyorsun beni
Ki sana daha önce soylememe rağmen

Bugünkü selçuk lesti yalan mi? Slecuga lescuk deniliyor diye inadına sneijder kotuluyonuz
Ki maçı izlemediginiz zamanda da yapanlar var bunu konusturtma beni
Kendi adaletinizi sağlayacaksiniz diye burda milleti delirtmeyin
Raporla gerekeni yapmazsak konuşursun o zaman.
Hep aynı tantana.

Gereken açıklamaları Emin yapmış ben lafı uzatmayacağım

Herneyse tutumunuz yanlış bence

Burada ters fikirli biri yorum yapınca illa da tahrik amaçlı yazıyor diye birşey yok

Yuzlerce adam var su forumda 2 kişi dikkat çekiyor bu konuda neden diye sordun mu kendine?
Raporla hoşnut olmadığın mesaji kendi adaletinizi saglattirmam bu şekilde .
Salakca çünkü yaptiginiz arkanizi da toplayan yönetici tayfasına kalıyor .
Yormayin bizi, burda özelinden vakit ayırıp sizin arkanizi toplama zorunluluğu yok kimsenin.

:)

Evet sadece sıkıntı bizde değil mi neyse ya sizin tavrınız net o belli

Farklı görüşlere açık değiliz desenize kısaca Sneijder dokunulmaz diye konulardan atılıyoruz güzel :D

Gereken açıklamaları Emin yapmış ben lafı uzatmayacağım

Herneyse tutumunuz yanlış bence

Burada ters fikirli biri yorum yapınca illa da tahrik amaçlı yazıyor diye birşey yok
Öyle oluyor çünkü bariz tahrik.
Sneijder napti bugün kötü anlamda onu şöyle bana
Bugün sneijder, slecuktan kötü muydu?
Kötü dersen senle zaten futbol konuşulmaz.
Dedigimi de uygulayin rahatsızsaniz raporlayin gerisine karismayin
Sizinki yorum değil, adaletsiz olduğumuzu düşünüp kendi adaletinizi sağlamak.
Salak yerine koymayın bizi.

:)

Evet sadece sıkıntı bizde değil mi neyse ya sizin tavrınız net o belli

Farklı görüşlere açık değiliz desenize kısaca Sneijder dokunulmaz diye konulardan atılıyoruz güzel :D

Adam kötü değil kötü yaziyonuz bu kadar millet ne izliyor o zaman?
100 yazandan 2 kişi ölümüne salliyorsunuz bu adama, sorun bizde mi sizde mi acaba?

Üst Alt