Sneijder'e Laf Eden Taş Olur Taş! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sneijder'e Laf Eden Taş Olur Taş!

Bu eminenin anlamak istediği ısrarla bir konu var sneijder sürekli oyunun içinde sürekli geri gelip top alıyor arkaını dönüp dikine gitmek istiyor peki selçuk ne yapıyor?

Seninki fikir değil tahrik
Forumda da surekli aynı şeylerle tahrik eden adam istemiyorum
Başka yazın yok çünkü her mesajın sneijderi kötülemek, selcuk'u övmek üzerine çünkü.
Bisey kattiginida düşünmüyorum sadece tahrik dışında.
Çeki düzen ver kendine. Yetti ciddi anlamda şikayet var çünkü.

XT1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yani eleştirmekte haklıda olunabilir haksız da, öncelikle oynadığı bölgelere bakarsak bu adamın esas mevkisinin oyun kurucu olacak serbest bir şekilde forvet arkasında olması gerekirken sürekli kanatta görüyoruz, kanatta oynamasının sakıncası var mı? var birincisi adamı oraya kitliyorsun, ikincisi adamın kanatta git gel yapmasını bekliyorsun bu hem verimini düşürür hem de pas istatistiğini. Maç içerisinde sürekli kendi yarı sahasına gelip top aldığını görüyoruz bu da, arka tarafın öne top taşırken işlemediğini veya orta sahanın pas işlevsizliğinden dolayı geriye gelip top alma ve taşıma gereksimini hissetiğini gösterir. Bu durum şuna yol açar, 1 ekstra yorulma 2 istediklerini yapamama. Sneijder'in koşması gerektiğini düşünüyorsak takımda koşması gereken en son futbolcu o. DÜnyanın en iyi oyun kurucusunu alıp saçma sapan mevkilere yerleştirip, oyun kurucu mevkisinde başkasını görüyorsak oyuncudan önce sistemi eleştirmemiz gerekmekte. Oyuncu kötüdür, formsuzdur başka durum ama hepsinden önce adam mevkisinde değil. Örneğin, bir reklamcıya kalkıp al bu reklam işlerinin fx düzenlemelerini sen yap demek gibi bir şey, birbiri ile bağlantılı o işin nasıl olduğunu ve olması gerektiğini bilir ama bilgisayar başına geçince gözüne ışık tutulmuş tavşan gibi bakar.

Edit: Aynı durum Podolski için de geçerli, Podolski aslen forvetten devşirme kanat-forvet mevkisine çekilmiş bir futbolcu yani bu demek oluyor ki çizgiye kitleyemezsin ama malesef bizde onuda çizgiye kitleniyor. Podolski 50m top sürecek adam değil, sürer maç içinde anlık patlama yapar ama kanat forvette o anlık patlamalar daha çok sonuca etki eder.

Son düzenleme:
gelelim asıl meseleye 2 side ızın zamandır bir halt yapmıyor boşuna kimse savunmayın artık. Bu 2 liye 7 milyonu 2 pas atsın diye vermiyoruz biz. Şimdi 10 tane isim sayacaksınız boş beleş kazanan diye, zaten onlara bir küfür etmiyorsunuz forumda o yüzden boşuna yorulmayın.

İkisinin farklı seviyelerde futbolcu oluşu, "Sneijder'e laf atan tas olur" gibi bağnazca bir gorusun doğru olmadığı gerçeğini değiştirmiyor.

Bu kadar çöpün arasında başlığına girilip laf atılacak ilk kişi olmasını da gerektirmiyor. Hayatı boyunca Sneijder'i izlememiş heriflerin bir futbolcu hakkında yorum yapması da sinir bozucu. Sneijder ve Selçuk gibi adamlar etrafında hareketli futbolcular olmadan hiçbir şey yapamazlar. Selçuk'un bu kadar tepki almasının sebebi ikili mücadelelerdeki saçma sapan halleri ve bazen attığı leş paslardır. Ayrıca forumdaki Selçuk nefretinin en büyük kaynağı Aydın ve sensin, tıpkı Semih'e karşı oluşan nefretin sebebinin Adem Çakar olması gibi. Neyse troll kardeş seninle daha fazla tartışmaya girmeyeceğim çünkü tutturmuşsun bir yabancı hayranlığı var bu forumda kafasını, başka bir şey düşünemiyorsun. Girip Donk'un, Chedjou'nun konularını falan oku belki kendine gelirsin.

Sneijder eleştirilebilir, bu konuda herhangi bir sorun yok. Önemli olan haklı eleştiri ve yapıcı eleştiridir. Sneijdere gereğinden fazla laf vuran tiplere bir doz Bilal veya bir doz selçuk verin susarlar.

Ek olarak bugün ikinci yarı 1-2 pas hatası dışında wesley iyi oynadı. Savunmadan top çıkarıyordu adam paso. Ehtiyarın wesleye verdiği görev buydu sanırım. Hücumu organize eden adam savunmayı organize etti. Bu Lazio TD'sinin bile aklına gelmemiştir.

gelelim asıl meseleye 2 side ızın zamandır bir halt yapmıyor boşuna kimse savunmayın artık. Bu 2 liye 7 milyonu 2 pas atsın diye vermiyoruz biz. Şimdi 10 tane isim sayacaksınız boş beleş kazanan diye, zaten onlara bir küfür etmiyorsunuz forumda o yüzden boşuna yorulmayın.

Savunmadan ters tarafa müthiş toplar atıyor öyle deme ama :D

Mantıksız konuştuğum yok.Nerede mantıksız cümle kullandim de hele lütfen.
Hemen hemen her mesajın dangalakca
Tahrik etme üyeleri sadece sneijderi kötülemek için yazıyorsan da yazma
Kötüye kotu bende derim senin yaptığın bu değil ama. Savunacaksan da adam gibi mantıklı şeylerle savun

XT1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Selcuk bugun resmen onunden top geciyor seyrediyor sanki film seyrediyor herif.iki uc kere top atildi onune topa dokunmadi bu selcuk denen herif.

Bu kadar çöpün arasında başlığına girilip laf atılacak ilk kişi olmasını da gerektirmiyor. Hayatı boyunca Sneijder'i izlememiş heriflerin bir futbolcu hakkında yorum yapması da sinir bozucu. Sneijder ve Selçuk gibi adamlar etrafında hareketli futbolcular olmadan hiçbir şey yapamazlar. Selçuk'un bu kadar tepki almasının sebebi ikili mücadelelerdeki saçma sapan halleri ve bazen attığı leş paslardır. Ayrıca forumdaki Selçuk nefretinin en büyük kaynağı Aydın ve sensin, tıpkı Semih'e karşı oluşan nefretin sebebinin Adem Çakar olması gibi. Neyse troll kardeş seninle daha fazla tartışmaya girmeyeceğim çünkü tutturmuşsun bir yabancı hayranlığı var bu forumda kafasını, başka bir şey düşünemiyorsun. Girip Donk'un, Chedjou'nun konularını falan oku belki kendine gelirsin.

İstediğim başlığa yorum yapabilirim , aynı mantıkla Selçuk'ta laf atılacak ilk kişi değil.Hayatım boyunca boyunca Sneijder'i izledim baya.Hareketli futbolcu konusunda dediğine katılıyorum ki zaten ben de yazdım geçen; sorun su ki bu kalıba yalnızca Sneijder'i koyuyor, Selçuk için kimse "yanında hareketli adam yok" demiyor, anladın?
O yan paslarin sebebi de belki hareketli oyuncuların olmamasidir he?
Mecburdur buna yani?

Son düzenleme:
Bunların iki ayrı hesap iki ayrı insan olduğuna inanmıyorum. Tek elden yönetilen iki ayrı hesap olarak bakıyorum. Tek bir amaç var o da trollemek. "Selçuk kalsın Sneijder satılsın" diyen tipler değil mi bunlar ben mi yanlış hatırlıyorum? :asd: Hem trolleyip bir de forumu beğenmiyorum ayağına yatıyorlar yok efendim böyle bir şey orta çağda yokmuş falan filan :red: Beğenmiyorsan girme arkadaş seni zorla tutmuyoruz. Çok istiyorsan ikinci üyeliklerini de al defol git.

Üst Alt