Sofiane Feghouli Galatasaray'da İddiası! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sofiane Feghouli Galatasaray'da İddiası!

Ben kono'yi tercih ederdim ama feghouli'ye kesinlikle hayir demem

Beinsports whu ile 4.5milyona anlastigimizi yazdi, bu rakamlar da bana pek inandirici gelmedi

Feghouli kesinlikle is yapar ama benim anlamadigim, kono sol kanat, feghouli sag kanat, sola mi oyuncu ariyorlar saga mi?

Ya Rodrigues 'i kullanıp sağa Feghouli
Ya Sinan'ı kullanıp sola Konoplyankya

Hani Gary Tudor'un eski öğrencisi ona bir evlatçılık yapabilir
Ama golcü kanat golcü kanat diyip duruyordu Sinan'ı keseceğini de pek zannetmiyorum

Ben kono'yi tercih ederdim ama feghouli'ye kesinlikle hayir demem

Beinsports whu ile 4.5milyona anlastigimizi yazdi, bu rakamlar da bana pek inandirici gelmedi

Feghouli kesinlikle is yapar ama benim anlamadigim, kono sol kanat, feghouli sag kanat, sola mi oyuncu ariyorlar saga mi?

Demekki ikisine de arıyorlar. Veya rodriges'in performansını beğendi, e elde yasin'de var dedi, ulan belhanda'yı da aldık iyi kötü onu da kullanırız diyip sağ kanata dönüş yapmış olabilirler.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

bence asıl hedef sağ açıktı (cenkin meşhur mesajında da sağ kanat yazıyor) ama konoplyanka gibi bir topçuyu alma ihtimali doğunca direk kovaladılar

neticede yasin-rodriguez solda daha verimli olabilecek topçular olsalar da uçup kaçacak adam değiller, kono gelirse sağda takılırlar olur biter diye düşünmüşlerdir

Son düzenleme:
Sağ kanat ihtiyacımızı fazlasıyla karşılar. Rodri olmasa solada konopu alırdın müthiş hücum hattı olurdu.
Feghouli---Belhanda---Konop
---------------Gomis------------

Ama konopa para harcanacağına orta sahaya 2 tane taş gibi adam alırsın daha iyi.

Feghouli---Belhanda---Rodri
---------------Gomis------------
Rodrinin orjinal mevkisi solda
Feghoulinin sagda renkdas

Demekki ikisine de arıyorlar. Veya rodriges'in performansını beğendi, e elde yasin'de var dedi, ulan belhanda'yı da aldık iyi kötü onu da kullanırız diyip sağ kanata dönüş yapmış olabilirler.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
mantıklı olan da bu zaten ayrıca kono her ne kadar müthiş bir topçu da olsa , sorunlu bir karakter ve paragöz olduğu da aşikar.

Yasin-Sol açık
Rodrigues-Sol açık
Belhanda-Sola Yakın 10 Numara
Sneijder-Sola Yakın 10 Numara

Buraya sağda oynayacak adam şart.

Feghouli orjini sağ açık.

Takimda hic sag kanat yok oraya mutlaka bir adam lazim. Feghouli'yi alirlarsa tüm sezon sol kanatta Yasin/Garry denen beyinsiz ikiliyi izlemeye raziyim.

Feghouli gelsin tam bize gereken bi topçu sağ kanat dan akar! Yaşı da iyi 4 sene oynar bi bek iki tane de orta saha gelsin kadronun geri sini alt yapıdan oyuncu ile dolduralim manyak takım oluruz

079c5f9bf941236a2ed34ddb09a12558.gif

Ben pek inanmadım bu transfere ama bein pek yanılmadı bu transfer döneminde bakalım ne olacak

Feghuli çok beğendiğim bir adam hırslı bir yapısı var ve sağ açık. Bizde hiç yok. Birde mücadele gücü yüksek bir kanat gerektiğinde 4-4-2 nin sağındada oynayabilir değişken formatlarda.

Açıkcası ben kon10 u çok istiyordum gönlüm hala 10dan yana itiraf edeyim.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

SON DAKİKA

HABERASLAN ÖZEL HABERİ

Feghouli Galatasarayımıza hayırlı olsun arkadaşlar. Transfer 4.5 milyon Euro bonservis bedeli ile sona erdi. Transferin kısa sürede açıklanmasını bekliyoruz.

Bu arada geçenlerde Gomis Belhanda ve Maicon'u da duyurmuşlardı bana atıp tutmuşlardı haberaslan falan diye yine atalım bence tutturuyor bunlar.

Üst Alt