Şok Gelişme | Kayseri M.Topuz'un Bonservisini Fener'e Verdi - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şok Gelişme | Kayseri M.Topuz'un Bonservisini Fener'e Verdi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Şok Gelişme | Kayseri M.Topuz'un Bonservisini Fener'e Verdi

işler baya bir karıstı gercekten. bakalım ne olacak görecegiz.

Cevap: Kayseri M.Topuz'un Bonservisini Fener'e Verdi

1-Sözleşmesi devam eden bır oyuncunun once kulubuyle görüşülür. Fifa kuralıdur. Aksi halde CASa gıtsen kaybedersin davayı.

2- Sonra futbolcuyla anlaşılır.

3-Fenerbahce bu iki girişimin ikisindede anlaşmaya varmasına ragmen Topuz kayış atmıştır.

4-kayseri sözunde durup bopnservısı Fenerbahceye vermıstır.

5-Topuz ya Fenerbahceye gelecek, ya da Fifalık olup uzun bir surec kendısını bekleyecektir.

6-Fenerbahcenin ısteyıp de alamayacgı oyuncu yoktur.

7-Cirkeflik yapan kulüp sözleşmeli futbolcuyu ayartan Beşiktaştır.

hayırlı olsun.

1- Topuz imza atmıyorum derse görürsün sen kim fifalık oluyo, dua edinde topuz imza atsın rezil olmayın. Fifanın daha önceki yorumları açık bu köle ticareti değil.

2- Alamayacağınız çok oyuncu var, Ardayı, Messiyi, tonla sayarım sana....Boşa komik olma

bjk ne Yusuf konusunda ts ye yaptığını Topuzda fb ye yapmak istedi ama buna fb izin vermez.

fb topuzu oynatmak için bu saatten sonra almaz sadece bjk ye mesaj vermek içindir.

Aynen öyle.

Fenerbahce belki de haddinden fazla para verip Topuzun bonservisini aldı.

BJK malesef bunu hep yapmaya calısıyor. Ama her zaman kedi pilav yemez.

Aynen. Direkt Nuri'yi Xavi, Ozer'i Messi, Topuz'u Iniesta'nin yerine dusunup 4-3-3'e monte edebilirdik. Ayhan'lar Baris'lar ile oynanmaz 4-3-3 malesef. :(

Ufuk Rijkaard için ne düşünüyorsun?

Boşver kardeşim şimdi olaylı M.Topuz'u profesyonel olsa kesinlik kazanmadan konuşmazdı zaten;)

1- Topuz imza atmıyorum derse görürsün sen kim fifalık oluyo, dua edinde topuz imza atsın rezil olmayın. Fifanın daha önceki yorumları açık bu köle ticareti değil.

2- Alamayacağınız çok oyuncu var, Ardayı, Messiyi, tonla sayarım sana....Boşa komik olma

İsteyip de alamayacagımız dedık dimi. Alamayacgımızı istemeyiz zaten :)

Eger talip oluyosak alırız. olay bu.

Bu işler ne oile oluyo sanıyorsunuz ki? Bu futbolcular kara gözumuze kara kaşımıza mı gelıyorlar.

Dinleri imanları para. ee bızde de para var hayat var.

Bu işler ne oile oluyo sanıyorsunuz ki? Bu futbolcular kara gözumuze kara kaşımıza mı gelıyorlar.

ok ferdinandları falan istemeyin de yetkili ağızlardan :D

Su muhabbeti biraktiginiz zaman bir yerlere geleceksiniz, Aziz baskan bile yapmiyor artik bunlari. Daum'a karsi cikanlariniz varmis, garipsiyorum su yeni mode Fener'lileri.

Ufuk Rijkaard için ne düşünüyorsun?

Boşver kardeşim şimdi olaylı M.Topuz'u profesyonel olsa kesinlik kazanmadan konuşmazdı zaten;)

Diger onay topigine yazmıstım görusumu. Sanırım gözden kaçmış. Buraya da yazayım.

Galatasaray buyuk iş yapmıştır. Ve seneye lig cok daha guzel olacaktır.

Fener ve Galatasaray'ın yoklugunda şampiyon olan Beşiktaşın daha çook çalışması gerekecek bence.

yalnız şu var ki sadece RİJKAARD yetmez. bunu takdır edersınız ki RİJKAARD sabriyle falan gelip kadıkoyde bızı yenemez:)

iyi adamlar takvıye edersenız super hoca.

Kutlarım. hayırlı olsun.

1-Sözleşmesi devam eden bır oyuncunun once kulubuyle görüşülür. Fifa kuruludurç

2- Sonra futbolcuyla anlaşılır.

3-Fenerbahce bu iki girişimin ikisindede anlaşmaya varmasına ragmen Topuz kayış atmıştır.

4-kayseri sözunde durup bopnservısı Fenerbahceye vermıstır.

5-Topuz ya Fenerbahceye gelecek, ya da Fifalık olup uzun bir surec kendısını bekleyecektir.

6-Fenerbahcenin ısteyıp de alamayacgı oyuncu yoktur.

7-Cirkeflik yapan kulüp sözleşmeli futbolcuyu ayartan Beşiktaştır.

hayırlı olsun.

1- Sözleşmeli oyuncuyu takımda tutmak isteyen kulüp yönetici, daha fazla paraya satacağım düşüncesiyle havada 5 takla atmaz. Satmak istiyorsa da futbolcu istediği her takımla görüşmekte ve anlaşmakta serbesttir. Kayseri Topuz'u gözden çıkarmıştır, Topuz'da BJK ile anlaşmıştır. BJK'nin sözleşmesi olmasına rağmen Topuz'u ayartması sözkonusu değildir. Topuz zaten bir takıma satılacaktı. Ayartmak terimi, ancak kulübü futbolcuyu takımda tutmak istiyor, satmak istemiyorsa, ancak buna rağmen başka bir kulüp futbolcuyla anlaşmışsa kullanılır.

2-Futbolcuyla her konuda anlaşan kulüp BJK'dir.

3-FB'nin Kayseri ile anlaşmadığını, Pazartesi'ne kadar süre istediğini Kayseri'nin şark kurnazı başkanı kendi ağzından söylemiştir.

4-Kayseri'nin verdiği söz tek başına futbolcuyu bağlamaz. UEFA'nın da kuralları bu yöndedir; zorla hiç kimseyi bir kulübe satamazsın. Bu köle ticaretine girer.

5-Topuz'un FB'ye gitmek gibi bir zorunluluğu yoktur. FIFA'nın önceliği futbolcunun hakları ihlal ediliyorsa, bu ihlali ortadan kaldırmaktır. Burda kimin hakkının yendiği ortadadır.

6-Fenerbahçe'nin isteyip de alamadığı oyuncu vardır. Örnek olarak geçen sene Eto'o hakkında çıkan haberleri tekrar okuyup hatırlamakta fayda vardır.

7-BJK'nin yaptığı çirkeflik değil, bariz bir şekilde kendisinde oynamak isteyen Topuz ile anlaşmaktır. Bakın çıkan haberlere BJK 6M € veriyordu, FB ise 5M €+Emreciksin. Demek ki burda paradan daha başka çıkarlar veya hırslar var. Ayrıca geçen sene 11M€ BJK'ye vermemişti Hurma. Hurma'nın kişisel çıkarları mı dersiniz, FB sempatisi mi dersiniz bilemem ama, bu iş FIFA'ya giderse Topuz'un haklı bulunacağı açık.

Okan Koç'u hatırladım birden nedense...

Beni mi andı nedir? :D

Mehmet Topuz sözünün eri ise Fenerbahçe mümkantı yok alamaz.

Diger onay topigine yazmıstım görusumu. Sanırım gözden kaçmış. Buraya da yazayım.

Galatasaray buyuk iş yapmıştır. Ve seneye lig cok daha guzel olacaktır.

Fener ve Galatasaray'ın yoklugunda şampiyon olan Beşiktaşın daha çook çalışması gerekecek bence.

yalnız şu var ki sadece RİJKAARD yetmez. bunu takdır edersınız ki RİJKAARD sabriyle falan gelip kadıkoyde bızı yenemez:)

iyi adamlar takvıye edersenız super hoca.

Kutlarım. hayırlı olsun.

Diğerinde görmemiştim,burda görmüş olduk teşekkürler açıklaman için Ufuk:)

Biraz Topuz konusunun havası değişsin istedim:):):)

Bu arada Rijckard 4-3-3 oynatır. Topuz da bu sıstemın ideal adamıdır.

istersenız Galatasaray'a verebılırız. ama 10 Mılyon Eurodan aşagı olmaz :)

Bu arada Rijckard 4-3-3 oynatır. Topuz da bu sıstemın ideal adamıdır.

istersenız Galatasaray'a verebılırız. ama 10 Mılyon Eurodan aşagı olmaz :)

Ufuk sizlerle bu yüzden futbol konuşmasını çok seviyorum.Ne dert kalıyor ne tasa uzaklaşıyorsun hayatın stresinden.Valla koptum kardeşim saolasın ya:)

10 m Euro:D:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt