Şok Gelişme | Kayseri M.Topuz'un Bonservisini Fener'e Verdi - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şok Gelişme | Kayseri M.Topuz'un Bonservisini Fener'e Verdi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Şok Gelişme | Kayseri M.Topuz'un Bonservisini Fener'e Verdi

Erkin evet köle tıcareti degıl bu. O yuzden BONSERVİSİ BİTEN OYUNCULAR SERBESTTİR. DEVAM EDENLER DEGIL.

önce kuralları bil. oyle yorum yap ıstersen.

Ne kuralından bahsediyorsun sen kardeşim?

Sen ve senle aynı zihniyetteki angut.com tayfan ve başkanın bu hale getirdi zaten futbolu..

Fifa'nın başındaki adamın, yani bizzat Platini'nin açıklaması var, biz sorunlarda hep futbolcunun yanındayız diye..

Olacak olanı söyleyeyim sana..

Topuz sana imza atmazsa senin verdiğin bonservis parası elinde patlar..

Kaç senelik peki bu sözleşme?

Topuz derse ben 1 sene imza atarım ne halt edeceksin? Onu da senin belirleme hakkın yok herhalde.. kayseri'nin de öyle bir hakkı yok..

1 sene Topuz kenarda oturur.. Top oynamaz..

Sen 5 milyon Euro + Emreciksin verip 1 sene Topuz'un posterine bakarsın..

1 sene sonra bejeke Topuz'u free transferden alır..

Bu da sana KAPAK olur..

Bunu da ancak topuz dediğin adam ADAMSA olur..

Çıkıp burda artistlik yapma..

Valla Mehmet Topuz'a helal olsun. Uzun suredir horoz dovusu izlemiyordum iyi oldu.

Ufuk sizlerle bu yüzden futbol konuşmasını çok seviyorum.Ne dert kalıyor ne tasa uzaklaşıyorsun hayatın stresinden.Valla koptum kardeşim saolasın ya:)

10 m Euro:D:D

Ee öyle. baksana Galatasaray Rijcard'ı aldı. Yıllık en az 4-5 mılyon Euroya anlaşmıştır.

Demekki ''para yok'' lafı koca bı palavra.

Seneye sakın ha ligin kızıştıgı bır donemde ''futbolcuların 6 aydır paralarını ödeyemıyoruz'' masalları anlatılmasın yıne.

10 mılyon euro isterse verebılır sizinkiler.:)

Aynen. Direkt Nuri'yi Xavi, Ozer'i Messi, Topuz'u Iniesta'nin yerine dusunup 4-3-3'e monte edebilirdik. Ayhan'lar Baris'lar ile oynanmaz 4-3-3 malesef. :(

Özer bu yıl orta saha oynama özelliği de kazandı aslında.Asistleri falan iyice arttı.Al koy ikisini göbeğe ;

------Topal------

---Nuri----Özer----

Ya onu geçtim de daha Rijkaard'ın yapacağı transferler var.Orta sahayı illa halleder,Ayhan ile Barça taktiği uygulamaya kalkmaz herhalde. :D

Birincisi Fifa her zaman oyuncunun isteğine bakar. BJK kurallara aykırı bir halt ettiyse bunun sorumlusu oyuncu değildir.

İkincisi Mehmet Topuz istemediği sürece, Fenerbahçe ne yaparsa yapsın Mehmet'i kadrosuna katamaz.

Üçüncüsü bu iş Fifa'ya kalırsa geçici lisans alıp BJK'da oynar Mehmet.

Benim kişisel arzum ise fazla para için 2 kulübü birbirine düşüren Kayserispor'a, BJK ile FB'nin transferden vazgeçerek rest çekmesidir.

Ama Galatasaray'ın Rijkaard'ı aldığı bu dönemde kimse bunu yapmaz. :D

Ne kuralından bahsediyorsun sen kardeşim?

Sen ve senle aynı zihniyetteki angut.com tayfan ve başkanın bu hale getirdi zaten futbolu..

Fifa'nın başındaki adamın, yani bizzat Platini'nin açıklaması var, biz sorunlarda hep futbolcunun yanındayız diye..

Olacak olanı söyleyeyim sana..

Topuz sana imza atmazsa senin verdiğin bonservis parası elinde patlar..

Kaç senelik peki bu sözleşme?

Topuz derse ben 1 sene imza atarım ne halt edeceksin? Onu da senin belirleme hakkın yok herhalde.. kayseri'nin de öyle bir hakkı yok..

1 sene Topuz kenarda oturur.. Top oynamaz..

Sen 5 milyon Euro + Emreciksin verip 1 sene Topuz'un posterine bakarsın..

1 sene sonra bejeke Topuz'u free transferden alır..

Bu da sana KAPAK olur..

Bunu da ancak topuz dediğin adam ADAMSA olur..

Çıkıp burda artistlik yapma..

Sen hiç Fenerbahce'nin Fifada kaybettigi dava gordun mu canım kardeşim?

Ortega, Appiiah?

Sözleşmesi devam eden oyuncunun transfer konusunda söz hakkı yoktur.

Şayet kaçıp giderse tıpkı ortega gibi, appiah gibi sonuclarına katlanır. Parayı öder gıder.

Olay basit. BJK versin bonservis parası verırız elbet.

Ama 10 mılyon eurooooooooooooooo :)

Bence BJK ile FB anlaştı gündemde kalmak için oyun hazırladılar. :)

Şimdi bilmeyenler için tekrar söyleyeyim...

M.Topuz'un Kayseri sözleşmesi 31 Mayıs 2010 tarihinde bitiyor!

Bu tarihe kadar ki bonservisi aldı febeşler..

Topuz çıkıp da sözleşme imzalamazsa febeşten beş para alamaz, 1 sene lisans alıp top oynayamaz..

Ama 1 sene sonra free olarak bejeke'ye gelir babalar gibi..

Bunu yapması için bejeke kayseriye vermeyi planladığı bonservis parasını Topuz'a verebilir açıktan.. dese ki al kardeş sana 3 milyon euro.. bu sene otur kenarda, bizi bekle..

İşte o zaman febe hayatında yemediği kazığı yemiş olur..

Kayseriye verdileri 5 milyon + emreciksin havaya gitmiş olıur..

Topuz daha da çok para kazanmış olur..

giren çıkan senin angut yönetimine olur..

Topuz gerçekten ADAM ise ve bunu yaparsa işte o zaman senin başkanın tarihe geçer!

bakalım nasıl karakterde bır oyuncu ben besıktaslıyom besıktasta dogdum dıyor bakalım fenerı kabul edecekmı

Ortega, Appiiah?

Şayet kaçıp giderse tıpkı ortega gibi, appiah gibi sonuclarına katlanır. Parayı öder gıder.

mehmet topuzun sözleşmesi sizde devammı ediyor sence? Adam o sözleşmeye imza atmıyorum derse ben bjkye gidicem derse Kayseri yönetimi oturup Bjk ile anlaşmak zorunda kalır, Topuzda bjk'e gider. Ama içimden Topuzun size gelmesini istiyorum. İnsallah size gelir adam gol atınca bütün stad TOP - UZ! diye bağırıp malumu ilan edersiniz :m26:

Özer bu yıl orta saha oynama özelliği de kazandı aslında.Asistleri falan iyice arttı.Al koy ikisini göbeğe ;

------Topal------

---Nuri----Özer----

Ya onu geçtim de daha Rijkaard'ın yapacağı transferler var.Orta sahayı illa halleder,Ayhan ile Barça taktiği uygulamaya kalkmaz herhalde. :D

Murat soyle ki, Turk futbolcusu total futbol ne demek bilmedigi gibi, wingerlik kavramindan da bir haber. Arda - Tuncay zoraki winger oynadiklari zaman performanslari dusuyor dikkat edersen, Arda serbest, Tuncay forvete yakin cok daha verimli.

Hatta winger mentalitesinde, yetenekleri sinirli olsa da Sabri'den baska bir adam yok gibi Turkiye'de. Ozer var iste, AMR diyebilecegimiz, Giuly yerine oynayabilecek. Ozer'i oraya dusunuyordum. Sas devri de bitti zaten.

Su anda en mantikli cozum, Barca'dan oyuncu kiralamaktir AMR mevkine. Jeffren Suarez diye bir eleman var hatta evlere senlik. Madem paramiz yok bu yapilabilir. 4-3-3 duzenine bir anca gecmek kolay degildir ve parasiz nasil olacak bu surec merak etmekteyim.

Birincisi Fifa her zaman oyuncunun isteğine bakar. BJK kurallara aykırı bir halt ettiyse bunun sorumlusu oyuncu değildir.

İkincisi Mehmet Topuz istemediği sürece, Fenerbahçe ne yaparsa yapsın Mehmet'i kadrosuna katamaz.

Üçüncüsü bu iş Fifa'ya kalırsa geçici lisans alıp BJK'da oynar Mehmet.

Benim kişisel arzum ise fazla para için 2 kulübü birbirine düşüren Kayserispor'a, BJK ile FB'nin transferden vazgeçerek rest çekmesidir.

Ama Galatasaray'ın Rijkaard'ı aldığı bu dönemde kimse bunu yapmaz. :D

Topuz Besiktas'a gidecek bence bu hengamenin sonunda.

Ortega, Appiiah?

Şimdi o davalar ile bu birbirinden çok farklı. İkisinde de adamlar zor kaçtı FB'den (hatalarını geç de olsa anladılar:p), sözleşmeleri FB ile devam ediyordu, bu yüzden FB kazandı davalrı doğal olarak. Ama burda durum farklı. Topuz gitmek istemediği (çünkü FB'deki acı sonunu tahmin edebiliyordu bence, arabalara sıkıştırıp yumruklamalar, küfürler :) ) bir takıma zorla satılmak isteniyor. Üstelik başka bir takımla anlaşmışken ve iki kulübün verdiği para birbirine çok yakınken.

FB baştan kaybetmiş zaten davayı :p

Bu sözler Mehmet Topzun iki yıl önceki Kayserideki sportif dergisne röportajı

11 Ağustos 2007 Cumartesi 15:19

HAYALİNE KAVUŞMUŞ BİRİSİ OLARAK ÇOCUKKEN HANGİ TAKIMI TUTARDIN ?

İnanın ben çocukken de şimdi de Kayserisporluyum. Benim ağabeyim taraftarlar derneğinin üyesiydi ve Kayserispor maçlarını asla kaçırmazdı. Bende yalvar-yakar onun yanında maçlara girer ve avazım çıktığı kadar bağırırdım. Susmak bilmezdim. 90 dakika bittiğinde bende ses soluk kalmazdı. Kayserispor diye bağırır dururdum. O zamanlardan bana sorarlardı “hangi takımlısın” diye de ben “Kayserispor” derdim. Şimdi de aynısını diyorum. Yarın öbür gün bir başka kulübe gitsem yine diyeceğim takımın adı Kayserispor olacak...

Zuhahaha..Emre abisinden öğrenecek çok şeyi var daha ecemi bu..

evet evet. Topuz 1 sene kenarda oturmayı göze alır emin ol :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt