Şok Gelişme | Kayseri M.Topuz'un Bonservisini Fener'e Verdi - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şok Gelişme | Kayseri M.Topuz'un Bonservisini Fener'e Verdi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Şok Gelişme | Kayseri M.Topuz'un Bonservisini Fener'e Verdi

Ee öyle. baksana Galatasaray Rijcard'ı aldı. Yıllık en az 4-5 mılyon Euroya anlaşmıştır.

Demekki ''para yok'' lafı koca bı palavra.

Seneye sakın ha ligin kızıştıgı bır donemde ''futbolcuların 6 aydır paralarını ödeyemıyoruz'' masalları anlatılmasın yıne.

10 mılyon euro isterse verebılır sizinkiler.:)

Ufuk bu demogaji yorumları ne zaman bitecek kardeşim.

Borcunuz var futbolcularınız parasını alamıyor dediniz ŞAMPİYON olduk:)

Borcunuz var dediniz bunun üzerinden siyaset yapıp futbolcu alamazsınız dediniz futboldan soğumuş dünyaca ünlü yıldız getirdik.Gol kralı yaptık bu sezon geldi:) ( Milan Baroş )

Asist Kralı ( Lincoln ) bu sezon geldi ve Dünyanın hayran olduğu Kewell bu sezon geldi:)

Borcumuz var evet biz borcumuzla kavrulmasını çok iyi öğrenmişiz.Şimdide Rijkaard'ı getirdik,yarında süper bi transfer daha yaparız:) Kısaca paranın miktarını değil kendisinin nasıl kullanılması gerektiğini çok iyi öğrenmişiz.

Ama siz sadece paranın miktarını ve varlığını öğrenmişsiniz.AMA NASIL İDARE EDİLECEĞİNİ MALESEF ÖĞRENEMEMİŞİNİZ.

Örnek: Guiza İspanya Gol Kralı olarak geldi.Defansınızdaki Lugano'nun golü daha fazla:)

Emre'yi getirdiniz maşallah tartışmadığı kimse kalmadı Devid,Aragones..

Uzatmaya gerek yok.Sadakatin karşılığı PARA değildir.

Allah sizede bunu anlıyabilecek kişilerle birlikte olmayı nasip etsin.:)

Topuz'u Kayseri'de izledim en son Fener macinda. Buyuyen kalcasi ile birlikte, kariyerinin bundan sonraki kismini Lampard'in yolunda gecirecek gibi geldi bana, kapasitesi yuksek kesinlikle, her takimda is yapar. Ancak Galatasaray'a cok yararli olabilirdi 4-3-3 ile, keske gelseydi.

Şimdi bilmeyenler için tekrar söyleyeyim...

M.Topuz'un Kayseri sözleşmesi 31 Mayıs 2010 tarihinde bitiyor!

Bu tarihe kadar ki bonservisi aldı febeşler..

Topuz çıkıp da sözleşme imzalamazsa febeşten beş para alamaz, 1 sene lisans alıp top oynayamaz..

Ama 1 sene sonra free olarak bejeke'ye gelir babalar gibi..

Bunu yapması için bejeke kayseriye vermeyi planladığı bonservis parasını Topuz'a verebilir açıktan.. dese ki al kardeş sana 3 milyon euro.. bu sene otur kenarda, bizi bekle..

İşte o zaman febe hayatında yemediği kazığı yemiş olur..

Kayseriye verdileri 5 milyon + emreciksin havaya gitmiş olıur..

Topuz daha da çok para kazanmış olur..

giren çıkan senin angut yönetimine olur..

Topuz gerçekten ADAM ise ve bunu yaparsa işte o zaman senin başkanın tarihe geçer!

Aynen öyle..

Ne yapsakta gündemi değiştirsek bunlarınki, güzel iş..

Ufuk bu demogaji yorumları ne zaman bitecek kardeşim.

Borcunuz var futbolcularınız parasını alamıyor dediniz ŞAMPİYON olduk:)

Borcunuz var dediniz bunun üzerinden siyaset yapıp futbolcu alamazsınız dediniz futboldan soğumuş dünyaca ünlü yıldız getirdik.Gol kralı yaptık bu sezon geldi:) ( Milan Baroş )

Asist Kralı ( Lincoln ) bu sezon geldi ve Dünyanın hayran olduğu Kewell bu sezon geldi:)

Borcumuz var evet biz borcumuzla kavrulmasını çok iyi öğrenmişiz.Şimdide Rijkaard'ı getirdik,yarında süper bi transfer daha yaparız:) Kısaca paranın miktarını değil kendisinin nasıl kullanılması gerektiğini çok iyi öğrenmişiz.

Ama siz sadece paranın miktarını ve varlığını öğrenmişsiniz.AMA NASIL İDARE EDİLECEĞİNİ MALESEF ÖĞRENEMEMİŞİNİZ.

Örnek: Guiza İspanya Gol Kralı olarak geldi.Defansınızdaki Lugano'nun golü daha fazla:)

Emre'yi getirdiniz maşallah tartışmadığı kimse kalmadı Devid,Aragones..

Uzatmaya gerek yok.Sadakatin karşılığı PARA değildir.

Allah sizede bunu anlıyabilecek kişilerle birlikte olmayı nasip etsin.:)

Son iki detayıda yazayım eksik olmasın.Gönderdiğiniz Antrenöre 3,5 Avro Gelene yani Dauma'da bi 4 m Avro Maşallah:)Ufuk boşver ama dimi sizde para çok:)

Detayina inmedim ama Daum klubunden bonservisini alip 3.5 + primlere, Rijkaard 4 + primlere imza atmis yaziyordu cesitli yerlerde. Antrenor ile baska seyler kiyaslanmamali bence.

Şimdi bilmeyenler için tekrar söyleyeyim...

M.Topuz'un Kayseri sözleşmesi 31 Mayıs 2010 tarihinde bitiyor!

Bu tarihe kadar ki bonservisi aldı febeşler..

Topuz çıkıp da sözleşme imzalamazsa febeşten beş para alamaz, 1 sene lisans alıp top oynayamaz..

Ama 1 sene sonra free olarak bejeke'ye gelir babalar gibi..

Bunu yapması için bejeke kayseriye vermeyi planladığı bonservis parasını Topuz'a verebilir açıktan.. dese ki al kardeş sana 3 milyon euro.. bu sene otur kenarda, bizi bekle..

İşte o zaman febe hayatında yemediği kazığı yemiş olur..

Kayseriye verdileri 5 milyon + emreciksin havaya gitmiş olıur..

Topuz daha da çok para kazanmış olur..

giren çıkan senin angut yönetimine olur..

Topuz gerçekten ADAM ise ve bunu yaparsa işte o zaman senin başkanın tarihe geçer!

1 sene top oynamamayi düsünecek ve yapacak Topuz öylemi, affedersin renkdas ama hic ve kesinlikle zannetmiyorum yani.

İşler iyice karıştı.Mehmet fb'ye giderse fb'li taraftarlar herşeyi kabul edecek.:D

İnsanın gönlünde ne yatıyorsa oraya hizmet etmek ister. (BJK'yi çok istiyordu bildiğim kadarıyla)

Ne diyelim ; Mehmet Topuz iyi futbolcu...sen nasıl bir futbolcusun ki iki ezikleri birbirine düşürdün.. :p baba büyüksün.. :016:

E bu adam ben beşiktaştan başka bir yerde oynamam dedi klübü fenere verdi ne olacak şimdi :)

Fenerbahce resmi sitesini gormemistim. Bence Topuz o kadar uzun boylu olamaz ve efendi efendi Fenerbahce'de oynar. Gerrard, Fowler da Everton'liydi zaten bosverin. :p

Deivid - Topuz - Emre

Alex De Souza

Daum zaten boyle diziyordu takimi, boyle bir diziliste oynayabilirler.

E bu adam ben beşiktaştan başka bir yerde oynamam dedi klübü fenere verdi ne olacak şimdi :)

Birsey olmaz, bu tür açiklamari onlarca oyuncu yapti simdiye kadar..

Komik olan dün Topuz için balon diyen fenerliler simdi ligin en iyi oyuncusunu aldik deyip orgazm oluyor.

Fenerbahce resmi sitesini gormemistim. Bence Topuz o kadar uzun boylu olamaz ve efendi efendi Fenerbahce'de oynar. Gerrard, Fowler da Everton'liydi zaten bosverin. :p

Deivid - Topuz - Emre

Alex De Souza

Daum zaten boyle diziyordu takimi, boyle bir diziliste oynayabilirler.

Valla abi o kabaetle Topuz orada oynasın, bir kelime eleştirmem Mehmet'i. Hiç inanmıyorum ben ederinin 5-6 milyon € olduğuna. Hele bu sene sefil oynadı resmen. Ekstrası isabetli şut. Başka bir şey değil bana göre.

Valla abi o kabaetle Topuz orada oynasın, bir kelime eleştirmem Mehmet'i. Hiç inanmıyorum ben ederinin 5-6 milyon € olduğuna. Hele bu sene sefil oynadı resmen. Ekstrası isabetli şut. Başka bir şey değil bana göre.

Anil, kapasitesini tartismayalim bence. Bu adamin kafasi rahat oldugu zaman yapamayacagi is yok, bu sene kilo almis gordum o ayri. G. Unal da oyleydi Kayseri'den ayrilmadan. Ederini tartismam, ayni ayarda Avrupa'lisi Hamit'i 15/20'ye alamazsiniz su anda...

Kadıköy'e nasipmiş 'TOPUZ' diye bağırmak.

Kim alırsa alsın ilk 11 inde banko oynar bizede hayran hayran izlemek kalır.Bu adamı,Özeri,G.Gönül ü kaçıranlar.Diyecek birşey yok!!!!

Hangi takım alamazsa bunun altında kalmaz.

Hangi takım alamazsa bunun altında kalmaz.

Ben söyleyim bjk kalir, fb kalmaz. Zaten revizyona gidecekleri icin Topuz'u alsa bile en büyük transferleri bu olmaz diye düsünüyorum.

Gercekten cok karma karisik bi durum, nolacak hepimiz merak ediyoruz su an, bize gelmeyecegi icin üzgünüm fakat su durumu izlemek zevk veriyor, madem gelmiyecek bize ortada bi show yapin da git nereye gidiyorsan :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt