Şok! Lincoln Antep'e götürülmedi! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şok! Lincoln Antep'e götürülmedi!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Şok! Lincoln Antep'e götürülmedi!

Sen gerçekten inanıyo musun Bülent Korkmaz'ın haftaya Lincoln'ü oynatacağına.Mehmet Güven'i o bölgede oynatır,yine Lincoln'ü oynatmaz.Antreman eksikliği bahane,oynatmama sebebi ise çok açık.

Haftaya da oynatmazsa büyük bir teknikdirektör olacağını kanıtlar.

Aynı şey değil o zaman takımın başına geçeli 3 hafta olmuştu şimdi uzun bir dinlenme ve çalışma şansı buldu takımla.

Otla samanı karıştırmayın.

Hiç bi farkı olmayacak.Bundan eminim,aynı futbol anlayışı devam edecek.Ayağa pas değil,şişirme pozisyon arayışları,bilinçsiz oyun.

@ Murat

Lincoln hepimizden zeki :asd: 2 yıl oturdugu yerden para kazanıyor kolay iş degil :D

Ne demek istediğini anlayamadım ama Skibbe'nin hakkı verilecek bir durum yok.Bu adam S.Bükreş maçına 6 defasnla çıktı eyvallah dedik,beraberliğe sevindi eyvallah dedik ama Lincoln'ü kazanmak için takımı bölmesi olmaz.

Uefa kupasındaki maçları Skibbe takımın başındayken kazandık,Bülent hoca değil demek istedim.Hertha,Olympiakos,Benfica gibi.Bu zaferleri kazanırken de Skibbe takımın başında olan,takımı hazırlayan,çalıştırandı.Onun emeğini yok sayamazsın.

Uefa kupasındaki maçları Skibbe takımın başındayken kazandık,Bülent hoca değil demek istedim.Hertha,Olympiakos,Benfica gibi.Bu zaferleri kazanırken de Skibbe takımın başında olan,takımı hazırlayan,çalıştırandı.Onun emeğini yok sayamazsın.

Ona birşey demiyorum her başarıyı tebrik ederim ama teraziye koyduğumuzda eksileri daha çok.S.Bükreş maçında da Skibbe vardı,Kocaeli'nde de..

Haftaya da oynatmazsa büyük bir teknikdirektör olacağını kanıtlar.

Bülent Korkmaz'ın benim gözümde kanıtlanacak bi tarafı kalmadı.Her yönünü kanıtladı sağolsun.Eskişehirspor maçında 10 kişiye 1-0 yenilirken de,bu skor sürerken gol atmamız lazımken skoru koruma adına Mehmet Güven'i oyuna alınca ne kadar büyük (!) teknik direktör olduğunu anladım.Daha bişey kanıtlamasın,istemez.

Lincoln'ü oynatmamayı kafasına takmışsa ben gitsem beni bile oynatır.Skibbe Lincoln'ü kazanmak uğruna 2-3 maçı puan kaybıyla kapattığında niye kimseden ses çıkmıyordu.

Aynen ben şahsen ceza konusu olmasa daha güzel birşeyler yazmak isterdim ama bu kadarını yazabiliyorum.Ey Korkmaz lanet olsun sanada senin teknik direktörlüğüne de, mantığınada, kaprisinede şu kulübün kapısından teknik direktör olarak girdiğin güne lanet olsun.Galatasaray'ın teknik direktörü olarak görmüyorum o benim için sadece Bülent'tir herhangibir adam...

Adam kulübü hice sayiyor, kafasina göre tatil yapiyor geliyor sonra kadroya alinmayinca Bülent hoca elestiriliyor. Lincolnü kulüpten yükses tutma denir sizinkine kusura bakmasin kimse..

ali sami yende son siradaki koaelispordan 5 gol yerken sahada lincoln yokmuydu ?????

Ali Sami Yen'de Olimpiyakos'u yenerken

Berlinde Hertha Berlin'i yenerken

Portekiz de Benfica'yı yenerken

Ali Sami Yen'de ezeli rakibin Beşiktaş'ı yenerken sahada Lincoln yok muydu ?

Lincoln hatalı ona bişey demiyorum ama Bülent Korkmaz egosunu tatmin etmek için kenarda oturtarak, kadroya almayarak daha da hatalı. Lincoln büyük ihtimal gönderilecek yada gidecek ama şampiyonluk şansın % 10 iken Lincoln'den faydalanması lazım. Geçen sene 6 da 6 yapma zorunluluğumuz varken Gençlerbirliği maçı İBB maçlarını hatırlayın.

Her şartta yönetim hatasıdır bu amaç sezon sonunda Lincoln'ü elden çıkarmaksa vitrine koymuyorsan tazminatını ödemeye mahkum kalacaksın buda yüklü bir mebla,Bülent Korkmaz'ın bu kadar ön yargılı davrandığını düşünmüyorum eminim oda kullanmak istiyordur ama yönetimden birileri ona ceza keserek herşeyin düzeleceğini ve adaletin sağlanacağını düşünüyor ama bütün futbolcular biliyor ki bu takımın en yetenekli oyuncusu Cassio Lincoln,şampiyonluk şanşımız matematiksel olarak olsada ben kaldığını düşünmüyorum,Bülent Korkmaz Galatasaray hocası olacaksa yıldızlarla anlaşmayı bilmeli sanmayın Lincoln dünya'nın en azman en ipe sapa gelmez adamı neleri var her gelecek yabancıya muamalesi bu olacaksa yönetimden birileriyle beraber Bülent Korkmaz'da gidebilir!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt