Solun İlacı Bulundu! - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Solun İlacı Bulundu!

Cevap: Solun İlacı Bulundu!

Pranjic yüksek tempoda oynayan bir oyuncumu ? Yoksa durağan bir oyun yapısı mı var ? Benim aklımda çalışkan bir oyuncu olarak kalmış bilgisi olan arkadaşlar bilgi verebilir mi ?

mladen-petric-hamburger-sv-514.jpg

uzaktan mesafe tanimaksizin attigi goller-frikik-son vurus iyi olmazmi elmanderin yanina

pjanic transferine biryandanda seviniyorum [oldu der isek] . demek ki okkalı türk gençleri ile anlaşmışız ..

Yönetimin yaptığı tek hatalı transfer

muslera da bayram yaptik ----meloda costuk bidon midon dinlemedik----selcuk da iste bu dedik----elmandere kimse hayir diyememisti----ujfayi hepimiz begeniyorduk sirf yasi yüzünden korktuk----eboue de volkan zenci sever dedik----riera da ise nerdeyse herkes üzülüp olmaz bu is dedi ve olmadi yani forum daki yorumlardan az bucuk gercekler ortaya cikiyor adam haksiz degil

Reyes mi Pranjic mi?

Bence Reyes daha ağır basar gibi(Pranjic in sol beke alınacağını hiç sanmıyor ve düşünmüyorum.)

Şeref epey konuştu bu herifle ilgili bence kesin bizde bu adam. neyse pek içime sinmese de hayırlı olsun.

Eboue tarzi bir futbolcu. Bildiginiz joker iste. Terim seviyor böyle futbolculari. Hakan Balta olmaz sol bek oynar, Emre olmaz sol acik oynar, Engin olmaz orta saha oynar vs. Böyle bir adam Pranjic.

Üst Alt