Son dakika ! Amsterdam'da transfer zirvesi başladı ! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Son dakika ! Amsterdam'da transfer zirvesi başladı !

Cevap: Rijkaard gelmedi...Üstünel gidiyor. G.saray'da transferde sıcak günler başlıyo

Simdi Haldun Rijkaard da mi kalacak...

Rijkaard: Dur Haldun sana bizim hanim bir yer yatagi hazirlasin..

Haldun:Yok yok kivrilirim ben suraya..

Cevap: Rijkaard gelmedi...Üstünel gidiyor. G.saray'da transferde sıcak günler başlıyo

Bugün Hollanda'da görüşeceklermiş.Sonra Türkiye'ye geleceklermiş ve Rijkaard'a ev bakacaklarmış.

Şu anda Amsterdam Hilton otelde Haldun Üstünel ve Frank Rijkaard başbaşa transfer listeleri üzerinde çalışıyorlar.. Dışarda hava bir hayli serin olduğundan ikili Hilton oteline kapanmış durumda..

LİSTEDE TAM 30 FUTBOLCU VAR..

Haldun Üstünel ile birlikte Rijkaard'ın alternatifli transfer listesinde toplam 30 futbolcunun isimleri ve detaylı bilgileri mevcut.. İkili hafta sonuna kadar aralıksız, 30 isim üzerinde çalışacaklar..

3 YA DA 4 FUTBOLCU ALINACAK..

Turkspor.net bugünden açıklıyor.. Galatasaray sadece ve sadece 3, en fazla 4 yabancı futbolcu transfer edecek..

Dolayısı ile Üstünel ve Rijkaard ikilisi son derece ince eleyip sık dokuyarak genç teknik adamın oyun sistemine uyacak futbolcuları 30 futbolcu arasından seceçek..

SPOR MEDYASINDA YER ALAN HİÇ BİR HABER DOĞRU DEĞİL.. İSİMLER SON DERECE GİZLİ TUTULUYOR..

Yalan Medyasında yer alan isimlerin zar atmak olduğu, hiç bir futbolcu ile asla ve asla görüşme yapılmadığı turkspor.net istihbarat kaynakları tarafından bir kez daha teyid edildi..

ÖNCE ELEME, SONRA GÖRÜŞME..

Rijkaard ve Üstünel ikilisi önce 30 kişilik listeyi belirli bir sayıya düşürecekler, sonrasında ise ön görüşmeler başlayacak.. Ön görüşmeler sonrasındaki bilgiler işığında Galatasaray'da yeni sezonda forma giyecek 3 ya da 4 yabancı belli olacak..

TURKSPOR.NET her zaman olduğu gibi resmi görüşmeler başladığında yine ilk kez bu isimleri sizlere ulaştırmaya çalışacak..

turkspor.net özel

kaynak gösterilmeden kullanılamaz

Birisi açıklasın zaten kimin veya kimler için amsterdam da buluştular lütfennnnnnn

Bende o masada olmak isterdim:D

Galatasaray'da transfer için kollar sıvandı.. Yarın Hollanda'ya gitmesi planlanan Üstünel bugün Amsterdam'a uçtu.. Amsterdam'da hava sıcaklığı 13 derece.. İkili Hilton oteline kapandı. Listeler kondu.. Çalışmalar başladı.. LİSTEDE KAÇ FUTBOLCU VAR G.SARAY KAÇ FUTBOLCU TRANSFER EDECEK..

Şu anda Amsterdam Hilton otelde Haldun Üstünel ve Frank Rijkaard başbaşa transfer listeleri üzerinde çalışıyorlar.. Dışarda hava bir hayli serin olduğundan ikili Hilton oteline kapanmış durumda..

LİSTEDE TAM 30 FUTBOLCU VAR..

Haldun Üstünel ile birlikte Rijkaard'ın alternatifli transfer listesinde toplam 30 futbolcunun isimleri ve detaylı bilgileri mevcut.. İkili hafta sonuna kadar aralıksız, 30 isim üzerinde çalışacaklar..

3 YA DA 4 FUTBOLCU ALINACAK..

Turkspor.net bugünden açıklıyor.. Galatasaray sadece ve sadece 3, en fazla 4 yabancı futbolcu transfer edecek..

Dolayısı ile Üstünel ve Rijkaard ikilisi son derece ince eleyip sık dokuyarak genç teknik adamın oyun sistemine uyacak futbolcuları 30 futbolcu arasından seceçek..

SPOR MEDYASINDA YER ALAN HİÇ BİR HABER DOĞRU DEĞİL.. İSİMLER SON DERECE GİZLİ TUTULUYOR..

Yalan Medyasında yer alan isimlerin zar atmak olduğu, hiç bir futbolcu ile asla ve asla görüşme yapılmadığı turkspor.net istihbarat kaynakları tarafından bir kez daha teyid edildi..

ÖNCE ELEME, SONRA GÖRÜŞME..

Rijkaard ve Üstünel ikilisi önce 30 kişilik listeyi belirli bir sayıya düşürecekler, sonrasında ise ön görüşmeler başlayacak.. Ön görüşmeler sonrasındaki bilgiler işığında Galatasaray'da yeni sezonda forma giyecek 3 ya da 4 yabancı belli olacak..

TURKSPOR.NET her zaman olduğu gibi resmi görüşmeler başladığında yine ilk kez bu isimleri sizlere ulaştırmaya çalışacak..

turkspor.net özel

kaynak gösterilmeden kullanılamaz

Cevap: Son dakika.. Amsterdam'da transfer zirvesi başladı..

turkspor bazenlerı sallıyor ama adam rıkaard gelmeyecen ustunel gıdecek dedı gıttı galıba dogru haber

turkspor bazenlerı sallıyor ama adam rıkaard gelmeyecen ustunel gıdecek dedı gıttı galıba dogru haber

Bilinmeyen bisey degildi zaten Haldun Üstünel´in Rijkaard´in yanina gidecegi..

Mustafa Sarp´in imza töreninde kendisi söyledi zaten..

Turkspor´un basarisi degil yani:D

SPOR MEDYASINDA YER ALAN HİÇ BİR HABER DOĞRU DEĞİL.. İSİMLER SON DERECE GİZLİ TUTULUYOR.

Burada haklilar. Bir diger konudada yazdim, medya'nin Galatasaray kesimi anti-Galatasaray medyasina inat yonetim ile is birligi icinde. Bizim kesim sag gosterip yonetim sol vurucak. Bu kadar basit.

adamlar felaket haber yapıyo yaa baksanıza hava sıcaklığını bile söylüyolar.bozuk saat bile günde bir kere doğruyu gösterir bunlarınkide bu hesap.

turkspor.net bana gore iyi bi site bazi hatalari bombalari oldu ama genede daha cok inandirici tabi 30 isim var deniyo bunlarin en az 20 sini zaten biliyoruz

Cevap: Son dakika ! Amsterdam'da transfer zirvesi başladı !

bu türkspor nasıl bi site anlayamadım.ne bu sokak ağzıyla haber yapmalar,hakaret etmeler .ne sanıyolar kendilerini.

Kırmızı sokak güzeldir.. Fırsatı olanlar veya bir gün Amsterdam'a gidenler , mutlaka ziyaret etsin :)

" Aloo.. Haldun ben Türkspor dimi orasi?!"

" Evet abi buyur?"

" Hee, sey biz 2 dk sora transfer zirvesine baslicaz haberiniz olsun diye aradim!"

" Peki abi, ama bak tam 2 dk sora dimi, son dakika olarak girecez de??"

" Yalan mi sölicem oglum size 2 dk dedik iste!"

Türkspor bi sus artik!!

FLAŞ!!FLAŞ!!!FLAŞ!!! GALATASARAY'DAN SOKAK FUTBOLUNA TAM DESTEK!!!!

Rijkaar ve Üstünel ikilisi şimdide sokak futbolu oynayan oyunculara yöneldi.

Avrupa'daki oyuncuların pahalı olması ve malum ekonomik krizi Galatasaray yönetimini sokak futbolu oynayan genç yeteneklere yönelmesini zorunlu kıldı.

ŞİMDİ NE OLACAK!!!!!

Sokak futboluna yönelen Yönetim.Joga Bonito'dan yardım alıyor.Rijkaard,Üstünel Bonito'dan kaset istedi.:ka25::ka25::ka25:

KAYNAK:MOTOSPORRRR

Üst Alt