Son dakika ! Amsterdam'da transfer zirvesi başladı ! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Son dakika ! Amsterdam'da transfer zirvesi başladı !

Cevap: Son dakika ! Amsterdam'da transfer zirvesi başladı !

Arkadaslar Turkspor.neti siz sabah gazetesi ile mi karistiriyorsunuz? Turkspora güvenim sonsuz.

benim sonsuz olmasa da çoğu gazeteden daha çok güvenim var. rijkaard kesinlikle gündem dışı falan diyorlardı fakat bi kere gecenin ikisine kadar bekletmişlerdi ya bizi. herkes houllier geliyor derken ( onlar bile ) gece houllier olmadı demişlerdi . O yazının sonunda da rotanın rijkaarda çevirildiği yazıyorlardı. kendilerine göre bir kaynakları var. ve diğer yalan haberlerden daha sağlam bence

arkadaslar bu zirveden hangi isimler cikar tahminleriniz neler?

Amsterdam'da illa bir transfer görüşmesi yapılıyor beyler,bu ayan beyan belli zaten.Turkspor'un belirttiği herkesçe tahmin edilen birşey.Haldun Üstünel Amsterdam'a boşu boşuna gitmiş olamaz heralde.

Ama bunun dışında verilen bütünn bilgiler yalan,sallama..İnanmayın,itibar etmeyin yani.;)

gudjonsenin lakabımı ice man.Ama gelirse varya bayram var bayram.:f50:

:m26:

:005:

:ka05:

İşte Galatasray'ın Messi'si !

Galatasaray'da Frank Rijkaard'in gelişinden itibaren transfer için harekete geçen ve taraftarlara inanılmaz bir kadro beklentisini veren yönetim ilk bombayı patlattı.İngiltere'de top oynayan genç Alberto Bebe ile 3 yıllık sözleşme imzaladı. 19 yıl sonraki Christiano Ronaldo olacağı söylenen futbolcu Galatasaray formasını giymek için sabırsızlanıyor.

işte Alberto BEBE

https://www.youtube.com/watch?v=o5MvdAsnJ0w

KAYNAK: TURKSPOR.NET

Galatasaray'da Frank Rijkaard'in gelişinden itibaren transfer için harekete geçen ve taraftarlara inanılmaz bir kadro beklentisini veren yönetim ilk bombayı patlattı.İngiltere'de top oynayan genç Alberto Bebe ile 3 yıllık sözleşme imzaladı. 19 yıl sonraki Christiano Ronaldo olacağı söylenen futbolcu Galatasaray formasını giymek için sabırsızlanıyor.

işte Alberto BEBE

Etkili forvet.neresiyle bile gol atıyor:D:D:D:D:D

işte Alberto BEBE

Helal be!.. Yürü be!..:D:D

Üst Alt